e-wesele.pl
ślub, ślub... => Uroda => Wątek zaczęty przez: aganiok w 12 Maja 2010, 08:43
-
Dziewczyny korzystacie/znacie może jakieś miejsca w szcz. gdzie można sobie pójść razem z PM na jakieś relaksujące zabiegi, masaże itp na 2-3 dni przed ślubem. Może wy planujecie taki relaks sobie zafundować? Może polecicie kilka zabiegów z których warto skorzystać tuż przed ślubem by nasza skóra była piękna, gładka i promienista:) A może znacie jakieś domowe zabiegi?
-
ja bym zaproponowała baltica wellness& spa w szczecinie maja tam fajne propozycje na par warto zajrzec na ich strone
-
Ja mam taki mały plan, zobaczymy co mi z tego wyjdzie. W przyszłym tyg idę do kosmetyczni na oczyszczanie twarzy i jaka maseczkę mocno nawilżającą. W domu będę regularnie sobie i mojemu K urządzać pilingi całego ciała i maseczki zakupione w drogerii oraz może jakieś domowe sposoby i odprężające kąpiele z jakimiś olejkami. Jakoś przez 2 tyg przed ślubem pójdziemy sobie parę razy do sauny, po saunie mam bardzo gładka skórę a na 2-3 dni przed ślubem idziemy oboje na masaż jakiś taki relaksacyjny jeszcze nie wybraliśmy jaki dokładnie i gdzie.
-
Dziewczyny, ja bym poleciła mikrodermabrazje - zabieg moze i troszke kosztowny, ale warto zainwestowac przed slubem. Cera gładziutka, promienista, a niedoskonalosci zagojone :) Do slubu mam jeszcze 3 meisiace i kosmetyczka doradzila raz na miesiac wpasc, zeby miec spokoj z cera :)
-
ja się w sumie nie znam ale mi się zawsze kojarzyło ze mikrodermabrazja jest raczej tak dla kobiet po 40 z pierwszymi zmarszczkami itd...muszę sobie o tym poczytać.
-
To zależy od cery, ale nie ma nic wspolnego ze zmarszczkami. Dla mnie rewelacja - odswiezylo, nawilzylo mi cere, nadalo koloru, a moje "niedoskonalosci" wyblakły :) Kremy w koncu zaczely sie wchlaniac jak nalezy i skora sie nie przesusza jak kiedys. Uff ;)
-
no to super...zapytam moja kosmetyczkę o to jak będę u niej w przyszłym tyg.