e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: mikrik w 8 Kwietnia 2010, 11:48
-
Witam , mam pytanko czy ktoś może polecić lokal w którym można zrobić full serwis :P tzn. fryzurę , makijaż, paznokcie itp. i do tego po " normalnej " ;D cenie ? Może ktoś poleci na prawobrzeżu ? :-\
-
ocean urody na bezowej na bukowym oferuje wszystko to w jednym miejscu ale niestety nie powiem czy robia fajnie bo nie korzystalam z ich uslug :)
-
A no tak , moja znajoma tam robiła włosy , paznokcie , makijaż itp. i niestety odradziła mi ten gabinet . :-\
-
Salon Artmasteres na Mickiewicza, są tam styliści fryzur, wizażystka Sylwia Kochelska i Pani od paznokci: Milena Tyloch
-
Znam osobę która zrobi ci i makijaż i paznokietki i inne kosmetyczne rzeczy i jest na ul. Długosza tj. koło ronda Giedrojcia. Jak interesuje daj znac na priv. Ja chodze do tej kosmetyczni regularnie i na ślub mi frencha robiła. Pani Magda robi bardzo dobrego idealnego frencha który długo się trzyma mimo że mam naturalne paznokcie. Baardzo polecam, ale namiary na priv.
Aha Pani Magda też maluje, ładnie maluje, ale nie przyjeżdża do domu dlatego z jej usług nie korzystałam.