e-wesele.pl
witaj na forum => Poznajmy się :) => Wątek zaczęty przez: gosia16 w 5 Lutego 2010, 09:02
-
Witam wszystkich!
Już od października stale buszuje po tym forum, bo od wtedy właśnie planujemy nasz ślub, który odbędzie się 23. 04. 2010r.
Muszę przyznać, że wiele cennych uwag i porad tu wyczytałam - za co jestem Wam wszystkim ogromnie wdzięczna. Niestety do tej pory nie miałam odwagi sama się tutaj udzielać. . . . aż do dzisiaj :D
I tak oto - mam na imię Natalia i bardzo cieszę się, że jestem z Wami ;D
-
:hello: :hello:
-
Witaj na forum Natalia! :-*
Szkoda, że wcześniej się nie odzywałaś! ;)
Ślub już blisko!! i jak tam? wszystko pozałatwiane?!
Może założysz odliczanko?
Pozdrawiam :-*
-
Witaj! Ja tez tu buszowalam od jakiegos czasu, az stwierdzilam,ze sama musze sie zalogowac :)
Zgadzam sie- tyle ciekawych rzeczy co tu nie dowiedzialam sie na zadnej innej stronce- nie ma to jak wiedza czerpana z doswiadczenia i dzielenia sie uwagami ;D
Pozdrawiam!
-
Witaj Natalia ! ( ależ twój nick jest mylny :P )
Ja też znalazłam tu mnóstwo ciekawych porad, które rozwiały moje wątpliwości.
A mój narzeczony już nie może słuchać: " słuchaj, wyczytałam na forum..."
Ale chyba się już do tego przyzwyczaił :)
Pozdrawiam serdecznie :)
-
Hehe. Ja mam to samo z moim ;P Co ciekawsze rzeczy mu cytuje albo mowie co wyczytalam- pewnie juz ma dosc, ale dzielny jest ;)
-
:hello:
-
ja także witam ;D
-
:hello:
-
:hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
-
witamy :D
-
Witaj na forum :)
-
Dziękuję Wam wszystkim za miłe powitanie :)
Co do odliczanka, to bardzo bym chciała, ale chyba się nie nadaję, ponieważ cierpię na . . . . . notoryczny brak czasu ;) i obawiam się, że mogłabym Was zaniedbywać :(. . . . . . chociaż, powiem szczerze, cały czas walczę ze sobą, bo tak troszkę mnie to kusi ;D Pewnie byście mi doradziły w wielu kwestiach. . . .
No ale to jeszcze do przemyślenia :)
A tak na teraz, to jeszcze raz baaaardzo dziękuję za przyjęcie na forum :D
Buziaki!!!!
-
:hello:
-
:hello: