e-wesele.pl
regionalne => Zachodniopomorskie => Wątek zaczęty przez: Walkiria w 9 Listopada 2009, 10:49
-
Prosze od razu nie krzyczeć za rozpoczęcie nowego wątku.
Przewertowałąm forum i jest tylko 1 opinia o Playersach i kilka o Savio, ale gdzieś w gąszczu innych wątków.
Zatem, proszę wszystkich, którzy mieli do czynienia z tymi zeposłami (jako gość bądź na własnej imprezie) o opinie co do prowadzenia, konkursów, muzyki itp.
Z góry dziękuję za szybki odzew (deadline 27.03.2010).
-
no właśnie może ktoś coś o nich słyszał
-
Nie wiem czy wiele pomogę... Ślub mamy dopiero w kwietniu i na naszym weselu będzie właśnie grał zespół Savio.
Byliśmy posłuchać, porozmawialiśmy chwilę z panem, potem jeszcze jedno spotkanie, już dłuższe, z prezentacją i podpisaliśmy umowę. Przekonali nas po prostu :) wizja zespołu na zabawę pokrywała się z naszą wizją, na weselu, które oglądaliśmy goście fajnie się bawili, dziewczyna śpiewa dobrze (nie pieje, jak to określiła moja świadkowa ;)).
Tyle mogę powiedzieć na teraz...
-
czy ktoś może mi pomóc i napisać jakąś opinię na temat zespołu Players z Nowogardu będę bardzo wdzięczna ::)
-
Już możemy się podzielić wrażeniami i opinią o zespole Players.
Mieliśmy wesele 27 marca 2010 i u nas grali Playersi. Wesele było rewelacyjne!!!
Zespół grał nam muzykę rockową (na nasze zyczenie), oprócz tego było bardzo dużo kawałków typowo weselnych, dyskotekowych, a także tych z najnowszych list przebojów, w bardzo dobrych aranżacjach.
Zespół wywiązał się z umowy w 100%, grał długie bloki, robił nie za długie przerwy - wszystko było tak, hjak być powinno. Przygotowali również naprawdę sympatyczne konkursy i rewelacyjne oczepiny.
POLECAMY!!!
-
walkiria a ja mam do ciebie mala prosbe. . . czy moglabys nam powiedziec jak wygladaly oczepiny bo to dla nas bardzo wazne. my tez mamy zarezerwowana ta orkiestre ale tak naprawde nic o nich nie wiemy!!! tym bardziej ze od chwili gdy rezerwowalismy termin byli w innym skladzie:) prosze ratuj ;)