e-wesele.pl

ślub, ślub... => Różności Ślubne => Wątek zaczęty przez: LittlePoodle w 16 Lutego 2009, 14:51

Tytuł: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: LittlePoodle w 16 Lutego 2009, 14:51
Hej, mamy slub na Zamku  w Szczecinie w sali slubów o godzinie 14, a wesele również na zamku zaczyna sie o 17( niby mozna wczesniej ale sadze , ze goscie padna jesli beda balowac od 15). Wiadomo slub trwa ok poł godziny potem buziakii itp czyli do 15.00 napewno bedzie co robic, a co  pozniej? Macie jakies pomysły na te 2h przerwy?  Dodam, ze bedzie nas duzo ok 100-110 osob- help!
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: Anjuschka w 16 Lutego 2009, 15:10
Rzeczywiście nieciekawie. Ja po prostu przesunęłabym godzinę w restauracji na 15.00 i od 15 zaczęłaby się zabawa. Trudno, że tak wcześnie, jednak chyba lepiej wcześniej, niż 2 godziny błąkać się po np. Zamku :)
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: LittlePoodle w 16 Lutego 2009, 15:32
No własnie sama nie wiem, moj ojczym znalazł np cos takiego, ze mozna na godzine wynajac rejs stateczkiem po porcie  , czasowo idealnie bo zanim ludzie z zamku zejda na wały i na odwrot to bedzie z rejsem 2h. Ale zastanawiem sie czy ten pomysł sie spodoba- wiadomo, moze padac, albo nawet jesli nie to powiedzcie dzieczyny, czy chciałbyscie maszerowac w sukienkach szpilkach i fryzurach na stateczek, czy by was to przeraziło raczej? Czy moze te pomysl  jest fajny a ja tylko tak panikuje?

 Słyszałyscie moze o jakims grupowym sposobie zabicia czasu  (poza jednym hehe) ,  ktory ma szanse spodobac sie gosciom? Zaczecie wesla o wczesniej zostawiam jako opcje ostatniej szansy:)
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: kate_bush w 16 Lutego 2009, 15:41
a nie da sie ślubu przesunąc na później??może ewentualnie zamiana z jakąś parą.... ostatecznie możesz zatrudnic gości do nakrywania do stołu weselnego ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: Anjuschka w 16 Lutego 2009, 15:45
Chyba ślubu się przesunąć nie da - w USC pewnie ciężko z terminami :)

Rejs stateczkiem wydaje się być fajnym pomysłem :) jednak rzeczywiści nie wiadomo jak z pogodą.
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: ika3w w 16 Lutego 2009, 15:52
Też bym za wszelką cene starała się przesunąć godzine przyjęcia. Nie wydaje mi się żeby 2 godziny błąkania się gdzieś były mniej męczące niż przyjęcie.
Ewentualnie możecie pomyśleć o zdjęciach grupowych z każdą rodziną, z przyjaciółmi.
Pomysł rejsu fajny- tylko musisz mieć pewność że statek jest czysty itp.  ;D No i ta nieprzewidywalna pogoda :-\
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: LittlePoodle w 16 Lutego 2009, 16:03
Niestety nie ma mozliwosci przesunięcia w USC. Sluby daja od 7 rano do 14.30, bo kazdy ma prawo wziac slub przed praca a jak sie chce pozniej to koscialny trzeba se wziąć- jak nie chcecie to udawac ze chcecie a jak nie mozecie to narzeczonego zminic( tak mi powiedziała pani w usc- no comments). Jestem pewna, ze nikt nie pojdzie brac slubu o 7 czy nawet 8, ale w sprawie godziny nic nie zmienie.  Sadze, ze sesja jest tez fajna, bo na weselu nie bedzie czasu zrobic zdjecia z kazdym,a obiad wczesniej np o 16 jest chyba dobrym pomysłem, bo luidzie pzreciez beda głodni.  A co sadzicie o roznych pokazach- jacysz szczudlarze itp? Czy to za duzo szczescia?:)
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: Agii_87 w 16 Lutego 2009, 16:04
rejs statkiem fajna sprawa i dodatkowa atrakcja dla gosci, pogoda sie nie martw, rezerwacje na na rejs napewno

bedziesz robila krotko przed weselem to mniej wiecej bedziesz wiedziala czego mozesz sie spodziewac po

pogodzie...
Tytuł: Odp: Slub 14, wesle 17 co w przerwie?
Wiadomość wysłana przez: ika3w w 16 Lutego 2009, 16:09
Ja bym sobie odpuściła te pokazy- jakoś mi nie pasują do atmosfery wesela ???