e-wesele.pl
witaj na forum => Poznajmy się :) => Wątek zaczęty przez: tyska83 w 15 Stycznia 2009, 13:22
-
Witam wszystkich serdecznie :) Mam na imię Justyna i od niedawna razem z narzeczonym rozglądamy się za salą. Czytam on kilku dni forum i strasznie się cieszę że istnieje!!Bardzo jest pomocne w podejmowaniu decyzji.
Zastanawiamy się nad salą: Anmark, Dolina Różana może California. Chcemy zarezerwować sale na 2010 r. Mam nadzieję, że dostane pomocne rady w podejmowaniu decyzji:)) buziaczki
-
witaj :) :uscisk: :hello: :uscisk:
-
hej olu :) widzę ze w lipcu weselicho ci się szykuje . Ja jestem na etapie szukania sali i jest masakra bo te bardziej chodliwezarezerwowane na 2010. Mam nadzieje ze jednak co fajnego uda mi się zarezerwować.
Jak przygotowywania ? stres jest czy jeszcze za wcześnie?? pozdrawiam
-
:hello:
-
hejka , ja juz troche mam zalatwione, mam nadzieje ze i Tobie sie uda znalesc ladna i odpowiednia dla was sale i reszte :) wybor jest wszedzie duuuuzy, jak poszperasz po forum , dziewczyny tez doradza to napewno cosik extra wynajdziesz:) pytasz o stres.... hmmmm...... ciesze sie strasznie, a jak zaczynam myslec o tym ze wszyscy sie beda na mnie gapic to sie stresuje ze jakas gafe wywine, oby nie !!! ale generalnie nie jest zle ;) nie moge sie doczekac, juz kwietnia , bo jak bede w polsce to sukienke bede zalatwiac :D