Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Pogaduchy / Odp: Rozmowy dniem i nocą :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lusi251 dnia Wczoraj o 13:11 »
Czy któraś z Was próbowała zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy? Rozważam jako formę ratunku :P ..ilość włosów na mojej głowie jest drastycznie mała.
Ktoś próbował? Może potraficie polecić jakiś punkt w Szczecinie na tego typu zabiegi?
2
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kasia* dnia 17 Maja 2022, 14:01 »
Ale wystarczy wpisac lotnisko , i date. I all czy Hp( sniadania i kolejce).
3
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia 17 Maja 2022, 08:16 »
Aaaaa już kumam :) No tak :) masz rację :) znasz język to już  masz luzik. My nie znamy niemieckiego i obawiałabym się, ze coś sknocę, dlatego muszę się wspomóc Panią Asią :)
4
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kasia* dnia 17 Maja 2022, 08:07 »
Nie No oczywiscie ze kasa idzie do organizatora… tylko ze wybieram sobie organizatora na stronie i cala reszte zalatwiam bezposrednio z nim- maila, przelew.
A ty podobnie plus przez Pania Asie w Szczecinie ktora prowizje tez bierze za to.
Prościej nie potrafie wytlumaczyc.
W kazdym razem polecam bezposrednio online :-)
5
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia 16 Maja 2022, 22:51 »
No , ale jakiś organizator Cię tam zabiera. Np. Tui czy 5forflug, vtour czy właśnie DerTour. Przelew, którego dokonujesz idzie do konkretnego organizatora, a nie do HolidayCheck.de.

Ja fizycznie wykupowałam wyjazd w Szczecinie, ale dokumenty dostałam od razu po niemiecku z logo DerTour. Tylko potwierdzenie wpłaty (oczywiście w euro) otrzymałam z podpisem Pani Asi. 
6
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kasia* dnia 16 Maja 2022, 22:45 »
Jak mi ktos podpowie jak sie wkleja foty na forum( bo zapomnialam) to wkleje inpokaze
7
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kasia* dnia 16 Maja 2022, 22:37 »
Hmmm jakby ci to wytlumaczyc…
Der Tour to veranstaltung ( organizator?) a reiseburo to biuro podrozy( np w centrum handlowy, dwa biureczka i oferty w oknach.

Ja wchodze na weg.de, urlaubspiraten czy check 24. Wpisuje okres jaki mnie interesuje. I  pokazuje mi opcje. Bookuje, przelewam 25% reszta miesiac przed, wtedy dostaje mailem papiery i lece.
8
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia 16 Maja 2022, 22:18 »
Kasia? No jak z niemieckiego biura nie? Nie rozumiem. Ja też wybrałam hotel na HolidayCheck.de, wykupiłam w polskim biurze (jako u pośrednika), ale organizatorem było niemieckie biuro DerTour. Na holidayu niemieckim tylko niemieckie biura masz.

Ja zawsze sama wybieram dla nas hotel, dzwonię do „mojej” Pani Joasi, pytam tylko czy widzi tę samą cenę co ja na holidayu i się decydujemy lub nie :)
9
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kasia* dnia 16 Maja 2022, 22:00 »
Ja nigdy z polskiego biura nie latałam. Ale z niemieckiego tez nie. Zawsze wchodze na strony hollidaycheck.de lub weg.de, ustawiam sobie loty (6-12) a na powrot po 16( No Ok teraz nam zmienili). Ale takie pauschalreise byly tansze niz w polskim biurze podorozy( i niemieckiej tez) . Tak widc i trenerowi rowniez polecam.

Ja za 10 dni lece na Majorke a u nas w pracy ciocia szaleje….8 z 21 osob chorych.
10
Pogaduchy / Odp: Wczasy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez loona dnia 16 Maja 2022, 19:54 »
Dodam jeszcze , ze niemieckie biura podróży w gratisie do wykupionej wycieczki dodają darmowe bilety na dojazd do lotnisk w całych Niemczech. Dotyczy to pociągów DB, S-bahnów i U-bahnów. Czyli pojechaliśmy sobie autami do Schwedt, postawiliśmy je na parkingu pod stacją :), wsiedliśmy w jeden pociąg, potem w Berlinie przesiedliśmy się do kolejki, która jedzie bezpośrednio na lotnisko i finito. Podróż darmowa :)
Poza tym nie ma już rezydentów, naciągaczy, trucicieli … na lotnisku w Palmie otrzymaliśmy kod QR pod którym były wszelkie informacje odnośnie opieki biura podróży i oczywiście na 2 dni przed powrotem pojawiła się dokładna informacja o godzinie transferu. Strona oferują oczywiście język polski wiec wszystkie dane po polsku (bo my nie znamy niemieckiego  ;D). Lecieliśmy z biura DerTour i powiem, ze od początku do końca idealnie :)
Wiecie. Możecie się śmiać, ale my nie lecieliśmy samolotem 9 lat … baaaaaaaaaardzo dużo się zmieniło. Oczywiście na korzyść. Zupełnie inny poziom. Super.

W załącznikach kartka z kodem i informacja odnośnie transferu. Wszystko pięknie, łatwo i przejrzyście :)
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10