Autor Wątek: Wczasy  (Przeczytany 2347887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jaka_ja
  • nowicjusz
  • *
Odp: Wczasy
« Odpowiedź #13560 dnia: 26 Listopada 2022, 16:19 »
jaka_ja z całego serca Ci życzę, żebyś była na takim etapie jak ja, czyli kochania siebie i akceptacji otoczenia, bo najwidoczniej Twój post jest takim wołaniem o miłość i współczuć to ja mogę co najwyżej Tobie, że jesteś tak sfrustrowaną osobą.....jednocześnie przypomnę, ze nikt w necie nie jest anonimowy i jeśli nadal będziesz publicznie (bo prywatnie to mi rybka, co tam sobie uroiłaś w głowie) rozpowszechniać takie informacje, to pomówienie podlega pod paragrafy prawne....przy okazji dziękuję Sylwi i Japcio za czujność - jesteście laski wspaniałe :-*
Jeśli ktoś szuka cudownej miejscówki w górach, z fantastyczną atmosferą, pysznym jedzeniem  i słabo działającym netem  :P to polecam agroturystyke Bajka w Lipnicy Wielkiej - na pewno tam jeszcze powrócę z rodzinką  :serce:

Dobze pani wie ze to zadne pomowienia a prawda do ktorej sie wstyd przyznac a grac zadowolona tez pani umie, ale to nie moj problem. w tym okresie w ktorym pani tu bardzo dlugo nie bylo podjela ani leczenie i dobrze, super, ale nie mam czasu się panią zajmować, pani wybaczy. Jak napisalam nie wyciagam dalszych brudow tylko zdrowia psychicznego zycze na swieta i po. i niech sie pani juz tak nie frustruje. tylko zajmie swoim zdrowiem i meza i dzieci, bo oni najbajdziej cierpia, przy okazi zdrowych swiat. wracam do swoich dzieci.

Offline Daruda

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
« Odpowiedź #13561 dnia: 28 Grudnia 2022, 18:20 »
Dziewczyny,znalazłam coś fajnego w Chorwacji,w Supetar. Wiecie jak wygląda sprawa z promami tam? Czy kursują dość często? Wysepka dość mała,więc pewnie byśmy chcieli co jakiś czas dostać się do Split czy w inne miejsce.....warto się tam pchać? Czy szukać czegoś innego??? Gdzie ? Na przyszły rok Chorwacja albo Grecja już koniecznie.

Offline agnieśka

• forumowicz
  • Twoje łzy miażdżą mi serce
  • data ślubu: 19.08.2006
« Odpowiedź #13562 dnia: 29 Grudnia 2022, 09:57 »
To strona z rozkładem kursowania promów, można tam też od razu kupić bilety https://www.jadrolinija.hr/redovi-plovidbe-i-cijene/lokalne-linije-2023, trzeba wybrać kurs nr 631.
Co do samej wyspy Brac, to jeszcze na niej nie byłam, ale zwiedziłam już wiele innych miejsc w Chorwacji... nie wiem na jak długo jedziecie, nie wiem jakie są też Wasze oczekiwania odnośnie urlopu, ale na wyspie Brac nie będziecie się nudzić z tego, co się orientuję... jest tam, co zwiedzać i są piękne plaże do kąpania... warte zobaczenia miejsca: Zlatni Rat w miejscowości Bol, Vidova Gora, pustelnia Blaca, no i plaża Lovrecina plus w każdej miejscowości na tej wyspie można zobaczyć coś fajnego... kiedyś już robiłam wstępny rekonesans tej wyspy, ale padło na początek na wyspę Hvar, jak potrzebujesz konkretnych informacji o Brac możesz napisać na priv...

Offline japcio

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
« Odpowiedź #13563 dnia: 30 Grudnia 2022, 12:24 »
Itaka przesunęła nam lot na Rodos o 3 dni wcześniej. Oby więcej niespodzianek do lipca nie było.

Offline aniko1
  • nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13564 dnia: 3 Stycznia 2023, 16:01 »
Na weekendowy wypad polecam stolicę, wystarczy zarezerwować nocleg w Warszawie i można skorzystać z uroków miasta

Offline MaggieODell
  • nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13565 dnia: 24 Stycznia 2023, 09:53 »
Ja miałam taką sytuację z przesuniętym lotem na Rodos w zeszłym roku jak leciałam. z tym, ze to linie lotnicze zawaliły. A o tym fakcie dowiedziałam się na 2 miesiące wczesniej. Na szczęście udało się ogarnąć temat i w miarę szybko zarezerwować bilet lotniczy innej linii. Co do podróży poślubnej to myślę nad jakimś last minute do Egiptu https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt

Offline bubulina
  • maniak
« Odpowiedź #13566 dnia: 24 Stycznia 2023, 20:11 »
Dziewczyny gdzie wakacje z dziecmi...jaki hotel?? Kierunki Greja, Hiszpania lub Włochy

Offline loona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
« Odpowiedź #13567 dnia: 25 Stycznia 2023, 14:35 »
Majorka. Spokojnie, sielsko,  czyściutko i bezpiecznie.