e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Wypadające włosy...  (Przeczytany 15540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marta082008 Kobieta

Odp: Wypadające włosy...
3 Lutego 2010, 14:02
Na mnie podziałał, jestem zachwycona, ale wiem, że nie kazdy ma takie same efekty.

Offline ineeze Kobieta

2 Marca 2010, 22:01
A ja na wypadające włosy polecam Vitapil do łykania, Seboradin, Waxa (polskiego firmy L`Biotica) oraz Vatikę- indyjski olejek kokosowy z dodatkiem ziół. Kilka miesięcy i włoski nie wypadają praktycznie. Pozdrawiam.

Offline lila1980 Kobieta

26 Sierpnia 2010, 20:17
Bardzo dobra kuracja to zastrzyki witaminy B6 - na receptę.

Offline Cassidy Kobieta

31 Sierpnia 2010, 18:46
Ja zawsze biorę skrzypovit, albo tran i mi służy.   Podobno też olejek rycynowy można wcierać i spłukać, ale ja robię tylko na końce, bo mi się przetłuszczają włosy za bardzo.

Offline sezorg Kobieta

1 Września 2010, 12:46
ja miesiąc temu zaczęłam walkę ze swoimi włosami, bo wypadały niemiłosiernie :-\ i przez miesiąc biorę skrzypowitę a na włosy szampon head&shoulders na wypadające włosy. i powiem Wam, że poprawa jest i to duża, bo już mniej- więcej połowa włosów mniej wypada!! sama w szoku byłam, ale walka póki co skuteczna.. a i włosy takie miękkie się zrobiły i delikatne;)

Offline Akropol Kobieta

12 Lipca 2011, 14:24
Na wypadające włosy najlepszy jest skrzyp z pokrzywą w tabletkach i dodatkowo szampon z pokrzywy.  Jednak najczęstszą przyczyną wypadania tych włosów jest nieprawidłowa dieta, wystarczy ją zmienić i po problemie.

Offline Lirene Kobieta

8 Stycznia 2012, 09:49
Zgadzam się z moim przedmówcą, bowiem odkąd dość nieregularnie się odżywiam, mam duże problemy w trakcie mycia włosów, kiedy duże ilości włosów ląduja w wannie. Trzeba także pamiętać, że czasem wydaje nam się, iż tracimy dużo włosów, a jest to wynik, że są one długie przez co mnożą się nam w oczach :).

5 Marca 2018, 10:35
Znacie taki spray przeciwko wypadaniu włosów Yuda Hair Growth Spray? A może ktoś testował?

20 Września 2018, 13:37
a ja zamiennie stosuję .......... Maja dużą zawartość biotyny. Czytałam gdzieś, ze lepiej jest brać w suplement w kapsułkach lub proszku, bo lepiej się wchłania
« Ostatnia zmiana: 20 Września 2018, 20:13 wysłana przez ~Ania~ »

Offline delpiero

27 Maja 2021, 07:11
To normalne w ciąży. Może nie u każdej kobiety, ale ogólnie - normalne.
Zerknijcie na to - LINK DO SKLEPU
U nas udało się uzyskać fajny efekt, a też się sporo naszukałam.
Teraz jest w porządku.
« Ostatnia zmiana: 27 Maja 2021, 09:22 wysłana przez zibi »

Offline lisełek Kobieta

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 22.08.2020
  • Ślub w: Toruń
Wczoraj o 11:59
oj znam ten temat. po ciąży miałam opad włosów taki, ze klękajcie narody.