Autor Wątek: Blue-Song  (Przeczytany 2583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eemilkaa

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
Blue-Song
« dnia: 13 Kwietnia 2007, 14:28 »
Czy znacie może zespół Blue- Song ze Szczecina? Proszę o opinie...

Offline szajo

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1621
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.IV.07
Blue-Song
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maja 2007, 15:39 »
a znam :)  grali na naszym weselu :)

powiem, że ani trochę nie obawiałam się tym jak zaśpiewają.
Gdy byłam na targach ślubnych przedstawiane były różne kapele.. nie wszystkie słyszałam, ale mi wystarczyło ... nie bawiła bym się dobrze przy tylu fałszach... i stanęło na blue song (obydwoje są/byli studentami akademii muzycznej, więc nie było mowy o nieprofesjonalnym śpiewaniu)
Na weselu wszyscy się super bawili :) fotograf jak byłam u niego po weselu nie wierzył, że dwójka ludzi tak dobrze poprowadziła wesele...
Jestem z nich baaaaaaardzo zadowolona  :brewki:
i szczerze polecam  :los:


Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Blue Song
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maja 2007, 11:53 »
U mnie również będą grali na weselu. Zawsze jak przeglądałam ich zdjęcie w gazetce ślubnej to zawsze powtarzałam - "oni będą grać na naszym weselu". I co? i oczywiście że grają :) dla nich również zmieniliśmy termin, bo ten który mieliśmy pierwszy to mieli już zarezerwowany. Byliśmy u nich w domu, zaśpiewali kilka piosenek, jeszcze na targach upewniliśmy się i nie mamy żadnej obawy w związku z ich prowadzeniem imprezy :)



Offline eemilkaa

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
Blue-Song
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maja 2007, 21:16 »
Szajodziękuje bardzo za tą opinie! Wiesz ja upatrzyłam tą miłą parkę w gazetce ślubnej, wydali mi sie bardzo sympatyczni, postanowiłam sie umowić z nimi na spotkanie. Ja i mój luby pojechaliśmy do nich i mogliśmy ich usłyszeć na żywo, mają super głosy!!! to trzeba im przyznać, byłam bardzo pod wrażeniem no ale mój luby uparł sie na kasete video, chciał zobaczyć czyjeś wesele, jak sie goście bawią i nie dawał za wygraną, oczywiscie zaklepaliśmy sobie ich na nasz termin ślubu. Następnie wybieralismy kamerzystę i tak sie fajnie zdarzyło że Pan z którym podpisywaliśmy umowę posiadał płytkę z wesela na którym właśnie grali blue-song, mój luby był bardzo zadowolony że zobaczył to co chciał, zobaczył fajna zabawe rozkręconą przez fajna parke. Mimo to chciałam poczytać miłych komentarzy na ich temat. No i teraz Ja mam to czego chciałam:)

Dziekuje dziewczyny Wam bardzo
 :skacza:

Offline Kejsi_w

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17 maja 2008
Odp: Blue-Song
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Lipca 2007, 09:23 »
Witam,
Potrzebuje namiary na zespół Blue Song.  Najlepiej jakąś stronkę.  Z góry dzięki.

Offline bride1

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.10.2007
Odp: Blue-Song
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipca 2007, 13:06 »
u mnie tez beda grac na weselu.  Wydaja sie byc naprawde profesjonalni

Offline bride1

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.10.2007
Odp: Blue-Song
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Października 2007, 21:57 »
i juz po weselu. Blue Song u nas grali i jestesmy ZACHWYCENI. To naprawde profesjonalisci w kazdym calu, do tej pory nie mozemy ochlonac i jestemy im naprawde wdzieczni ze tak poprowadzili nasze wesele. Goscie ubawieni tak ze nogi wszystkich na drugi dzien bolaly. Naprawde ich polecam

Offline dominiczka201
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2008
Odp: Blue-Song
« Odpowiedź #7 dnia: 7 Czerwca 2008, 17:34 »
Zespól Blue Song grał na moim weselu wybrałam ich sama właśnie z gazetki umówiłam się na spotkanie i po spotkaniu byłam już zdecydowana  :) Wesele wypadło super grają naprawde fajnie mają bardzo szeroki repertuar muzyczny i fajnie prowadzą wesele! Wśród 80 gości nikt nie narzekał na ich gre!Bawili nas do samego rana a na parkiecie ciągle tłoczno było! Oczepiny też wyszły super konkursami rozbawili całą sale  :D Naprawde polecam

Offline agaciurka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Blue-Song
« Odpowiedź #8 dnia: 8 Czerwca 2008, 20:40 »
Też właśnie szukam zespołu na wesele.....w sumie narazie przeglądam propozycje  :-\ Ale również zawiesiłam na nich oko.Mi bardzo zależy nie tylko na ich śpiewaniu,ale raczej na tym jak będą bawić gości,noi oczepiny....
Kejsi_w  ich stronka: www.bluesong.republika.pl  w sumie za dużo tam nie można się o nich dowiedzieć   ???


Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Blue-Song
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Czerwca 2008, 17:22 »
Zawsze można do nich zadzwonić i się umówic na spotkanie :)



Offline agaciurka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Blue-Song
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipca 2008, 11:41 »
A czy mogła bym się dowiedzieć ile ten zespół liczy sobie za zagranie na weselu????


Offline dzik997
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • data ślubu: 06.05.2011
  • Skąd:: Szczecin/Gryfice
  • Ślub w: Szczecin
Odp: Blue-Song 2017
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Stycznia 2017, 20:16 »
Wrócili do gry po przerwie.Widziałem ich jak grali i prowadzili bal sywestrowy.Rewelka.
Obiecałem klawiszowcowi(spoko koleś-chyba mąż wokalistki)że zrobię im dobrą reklamę ;) Może komuś przypasują-młodzi ale doświadczeni,grają teraz w większym składzie z gitarą i perkusją. link usunięty
« Ostatnia zmiana: 4 Stycznia 2017, 00:44 wysłana przez zibi »