W pierwszą sobotę października sakramentalne "tak" wypowiedzieli sobie Marta i Wojtek. Zobaczcie jak wyglądał Ich wielki dzień!

 

 

Kamilę poznaliśmy dwa lata temu temu podczas projektu Ślubne Metamorfozy, którego była uczestniczką. Teraz jest nam miło powiadomić cały świat, że Kamila i jej narzeczony Maciej w lutym br stanęli na ślubnym kobiercu. Młodej parze składamy najserdeczniejsze życzenia wspaniałego wspólnego życia (za chwilę już we trójkę :)

Uczestniczka Ślubnych Metamorfoz 2017 - Dominika i Jej narzeczony - Mariusz to para, która stanęła na ślubnym kobiercu 9 czerwca 2018 roku. Jak przebiegł ich wyjątkowy dzień oraz jakie firmy zostały zaroszone przez parę młodą do współpracy?

We wrześniu ubiegłego roku Rita wypowiedziała sakramentalne „tak” swojemu narzeczonemu Pawłowi. Uroczystość odbyła się w malowniczych plenerach greckiego Santorini. Ach! Co to był za ślub!!!


Martyna i Sebastian to świeżo upieczeni małżonkowie. Sakramentalne "TAK" wypowiedzieli na początku czerwca br. Z kim zdecydowali się współpracować podczas jednego z najważniejszych dni w swoim życiu? Zobaczcie!