Artykuły powiązane

Lista nagrodzonych:

Kasia

Michalik

461

FINAŁ

 

Stefan

Kujawski

316

FINAŁ

 

Ewelina

Dolna

263

FINAŁ

 

Paulina

Hoflich

198

FINAŁ

 

Blanka

Majewska

175

FINAŁ

 

Patrycja Rafał

Pesta Komorowicz

149

całodzienny plener poślubny

WH Studio Wojciech Hnat

Marcin

Kaługa

124

pokaz barmański

Flavor Factor

Sylwia

Joda

116

fotobudka 2h, księga pamiątkowa

Ava Event

Joanna

Dumowska

114

bon na zakup sukni ślubnej

Kreacje Żannet

Elżbieta

Szołdra

114

Film: podziękowanie dla rodziców

Jet Max

Piotr

Michalski

100

fotobudka 2h

Ava Event

Artur

Żuliński

86

nauka tańca

Studio Tańca Anna Kowalska

Natalia

Romanowska

78

pobyt w hotelu

Pałac w Rymaniu

Michał

Zięciak

75

pobyt w hotelu + kolacja

Hotel Panorama

Edyta

Zbytek

73

bukiet ślubny

Kwiaciarnia Rozeska

Krzysztof

Lipiński

70

bon do studia urody

DJ Martinus

Katarzyna

Leimann

68

bańki mydlane

Showtek

Gabriela

Grygiel

66

gift voucher

Enklawa DaySpa

Alicja

Biernacka

64

bon

Terpiłowski

Tatiana

Logina

61

bon

Terpiłowski

Gosia

Furman

58

bon

Terpiłowski

Damian

Skowronek

57

bon

Terpiłowski

Justyna

Paszkiewicz

56

bon

Terpiłowski

Kasia

Mikołajewska

55

prostownica

Polwell

Kasia

Brzeczka

52

zestaw kosmetyków

Polwell

Izabela

Hamernia

51

zestaw kosmetyków

Polwell

Ĺukasz

Brzyski

50

zestaw kosmetyków

Polwell

Karolina

Górecka

44

zestaw kosmetyków

Polwell

Monika

Malesa

44

zestaw kosmetyków

Polwell

Anna

Laskowska

42

zestaw kosmetyków

Polwell

Grzegorz

Niewęgłowski

40

zestaw kosmetyków

Polwell

Paula

Kurylenko

39

zestaw kosmetyków

Polwell

Maria

Łach

37

kupon

Party Deco

Natalia

Kędzierska

37

kupon

Party Deco

Grzegorz

Gajdzis

35

kupon

Party Deco

Diana

Konieczna

35

kupon

Party Deco

Dominika

Górecka

32

kalendarz

Apart

Aneta

Gil

31

kalendarz

Apart

Agnieszka

Wieczorek

30

kalendarz

Apart

Bartłomiej

Szczudło

24

kalendarz

Apart

Karolina

Ddk

24

kalendarz

Apart

Nagrody w finale:

1. Wesele w Hotelu Dobosz + przejazd limuzyną od Wedding Cars
2. Suknia ślubna od Centrum Mody Ślubnej
3. Obrączki od Jubiler Terpiłowski
4. Dekoracja od Butterfly Wedding
5. Całodniowa sesja plenerowa od Monique Monika Turowska
6. Fotobudka 3h + księga pamiątkowa.

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy fundatorom nagród!