Artykuły powiązane

Wygraj wesele w Dworku nad Regą!

Konkurs wygraj wesele

 Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcyjnych nagród, w tym tę główną: wesele w Dworku nad Regą.
Finał konkursu odbędzie się 27 stycznia 2019 roku w hali Event Arena  przy ulicy Staszica 1 w Szczecinie podczas naszych targów. W finale znajdzie się 6 par, które walczyć będą o 6 nagród finałowych, w tym główną. Poza nagrodami finałowymi mamy do rozdania całą masę nagród dodatkowych. 

Jak dostać się do finału?


O tym jak w tym roku przebiegać będzie zabawa poinformujemy już wkrótce. Tymczasem aby nie przegapić konkursu zostaw nam swojego maila, na którego prześlemy informację, ze konkurs wystartował.

FORMULARZ

Pula Nagród.

Jak co roku wartość nagród  przekracza 50 000 złotych.  Kilkadziesiąt nagród dzielimy  na finałowe oraz dodatkowe. W finale uczestnicy powalczą o sześć nagród w tym główną, czyli wesele w Dworku nad Regą.  Nagrody dodatkowe będą podzielone na dwie pule. Jedna przyporządkowana będzie do kwalifikacji Internetowych czyli zabawy na FB, druga zaś do kwalifikacji, które odbędę się podczas Gali.  

Jak przystąpić do konkursu?

Aby przystąpić do konkursu, który odbędzie się na Facebooku należy zapoznać się z regulaminem, zakupić przynajmniej jeden bilet wstępu na Galę (na platformie biletprosze.pl) oraz wypełnić  formularz. Link do formularza udostępnimy niebawem.

Jeżeli nie chcecie walczyć o nagrody na Facebooku, nadal macie szansę na udział w finale lub na zdobycie innych nagród. Wystarczy, że przyjdziecie na targi 27 stycznia 2019 roku i na miejscu weźmiecie udział w konkursie. Cztery najlepsze pary wejdą do finału, zaś reszta uczestników otrzyma nagrody wg zajętych miejsc.

W dniu imprezy bilety będą dostępne tylko w kasach Event Areny

Dzieci do lat 12 wchodzą za dramo

Darmowy parking

 

Sponsor główny

Dworek nad Regą

przyjęcie weselne

Dworek nad Regą

 

POZOSTALI SPONSORZY

Tutaj będziemy sukcesywnie publikować listę sponsorów pozostałych nagród