Dom Weselny - Yes, I Do

Dom weselny "Yes, I do" jest miejscem, gdzie magia starych ścian łączy się z nowoczesnym designem, gładkie faktury spotykają się z kunsztownymi wycinankami, nadając wnętrzu lekkości i romantyzmu.

Lokal składa się z dwóch długich tunelowych sal , obie są zakończone parkietem. Parkiety łączy przejście, które umożliwia gościom swobodę tańca na dwóch parkietach bez uczucia odseparowania. Parkiet jednej z sal zamyka scena, na której może występować zaproszony zespół muzyczny lub po prostu DJ.

Na dwóch salach swobodnie mieści się 180 osób, ustawienie stolików na salach można dowolnie kreować, dostosowując je do potrzeb przyjęcia.

O jakość naszych usług dba wykwalifikowany personel z długoletnią praktyką zdobytą na amerykańskich promach pływających po wodach całego świata, na których mottem załogi jest pytanie "co jeszcze dla Ciebie możemy zrobić?"

"Yes, I do" położony jest w centrum Szczecina, co jest niewątpliwym atutem.

Współpracujemy z firmą oferującą wynajem apartamentów na terenie Szczecina, gwarantując naszym klientom duże zniżki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej, prawdziwą przyjemność sprawi nam oprowadzenie Państwa po "Yes, I do" i udzielenie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy!