e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezent  (Przeczytany 2939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ilto Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 20-12-2003
Prezent
24 lutego 2008, 02:36
Dziewczyny witam Was i mam pytanie. 
W sierpniu moja siostra wychodzi za maz.  Ja mieszkam za granica i przylatuje do Polski na te okazje ale nie bede miec za wiele czasu juz na miejscu na szukanie jakiegos fajnego prezentu.  Ostatnio po rozmowie z siostra na temat przygotowan do slubu dowiedzialam sie ze nie maja jeszcze fotografa. . . . i tu zaswiecila sie mala zaroweczka w mojej glowie.  Mam znajomego fotografa z czasow studiow, ktory zajmuje sie fotografia slubna.  Pomyslalam, ze moze w ramach prezentu wynajme im fotografa.  Co Wy na to ? Czy na miejscu mojej siostry ucieszylybyscie sie z takiego prezentu?
A jesli nie to podajcie jakies fajne pomysly na prezenty albo moze Wy dostalyscie cos orginalnego z czego jestescie zadowolone. 

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Offline *Ewcia* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.05.2008
Odp: Prezent
25 lutego 2008, 11:43
Jeżeli chcesz zrobić siostrze prezent to pomyślałabym nad czymś innym... Fotografa pewnie i tak wynajmą na tą okoliczność, więc taki "prezent" to "nie prezent" - przynajmniej moim zdaniem.... Dla mnie nie byłoby to niczym rewelacyjnym bo i tak mamy to wliczone w koszty - pewnie podobnie jak Twoja siostra.
Moja siostra również przebywa poza granicami kraju i dla mnie najpiękniejszym prezentem będzie jej obecność - na nic więcej nie liczę, a jeżeli zrobi nam prezent to będzie nam miło  :)

Niestety nie podpowiem Ci co mogłabyś dla niej wybrać, ponieważ jej nie znam - Ty pewnie znasz siostrę i będziesz wiedziała z czego ucieszy się najbardziej  :)

Powodzenia  ;)

Offline Lea Kobieta

• Przyjaciele
  • Chuck Norris
25 lutego 2008, 13:30
to prawda ty znasz siostrę i wiesz co jej się będzi epodobać, a jesli chodzi o fotografa- to owszem,ale nie na ślub...Może jakaś sesja po????

ja np.dostałam super prezent od chrzestnej- był do weekend dla 2 w pałacu w Maciejewie
Życie jest jak gra planszowa...czasem ktoś stoi na twoim polu.

Offline wisienka2000 Kobieta

• nowicjusz
31 marca 2015, 15:17
Świetny prezent na wesele to złota różą złocona 24-karatowym złotem:) Oryginalnie  i z klasą.   Na allegro są różne wielkości.   Ja byłam zachwycona! :)

Offline halynka

• nowicjusz
26 września 2016, 10:17
Wg mnie zamówienie fotografa na wesele to nie za dobry pomysł na wesele dla siostry... Bo z tego co widziałam po koleżankach i po siostrze, to one wolały samodzielnie wybrać fotografa. Różnym osobom różne zdjęcia się podobają. Lepiej po prostu zapytaj siostty co by chciała. Ja tak zrobiłam i powiedziała mi, że chciałaby dostać maszynę do szycia. Przyznam, że nie wpadłabym na to. Takie prezenty kojarzą mi się raczej ze ślubami z pokolenia naszych rodziców. Ale szycie znowu wraca do mody. I taka maszyna w domu to przydatna sprawa. Nie wiedziałam nawet, że jest aż taki wybór i tyle ciekawych funkcji. Siostra powiedziała nawet z jakiej firmy chce maszynę z Łucznika, więc miałam o tyle łatwo, że po prostu przepatrzyłam dokładnie stronkę link usunięty, poczytałam opinię w internecie i kupiłam. Mają spory wybór i jak poczytałam to już się dowiedziałam dlaczego siostra z tej firmy akurat chciała, są dobrze wykonane i na lata. Ale widzisz, gdybym nie zapytała to bym nie wiedziała co jej kupic, a tak mój prezent wywołał u niej prawdziwą radość :)
« Ostatnia zmiana: 27 września 2016, 23:02 wysłana przez zibi »

Offline NaSl

• nowicjusz
  • data ślubu: 20.08.2016
17 stycznia 2017, 14:08
W tym wątku masz cały spis i szereg pomysłów co wybrać na prezent ślubny, zresztą sama zobacz, podsyłam link
 http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=7727.new#new