Autor Wątek: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE  (Przeczytany 4461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewciamiko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 czerwiec 2009
witam wszystkich,

Poszukuje dobrego fotografa na ślub.  Na targach slubnych dostalam ulotkę fotografa w Dąbrowie Górniczej
 Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE  Bardzo mi sie podoba ich oferta i wogóle jakośc ich zdjęć.  Niestety nie znam nikogo kto u nich robił zdjęcia.  Nie wiem czy to co pokazują i oferuja na stronie jest zgodne z prawdą, a takze czy dotrzymuja podpisanej umowy.  Slyszałam od znajomych że niektórzy fotografowie z Dabrowy Górniczej faktycznie robią zdjęcia podczas ślubu, plener, reportaz itd.  a po weselichu sie okazuje ze para młoda nie dostała zdjęć i ich nigdy nie dostanie,robia ludzi w jajo.   ??? Prosze napiszczie czy Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE jest wiarygodnym fotografem. Please bardzo mi zalezy bo zdjęci mi sie bardzo podobaja.  :)
« Ostatnia zmiana: 19 Lutego 2008, 21:59 wysłana przez ela »

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lutego 2008, 20:12 »
Ja osobiście nie polecam tego fotografa.Koleżanka miała go na weselu i jest strasznie niezadowolona.Zdjęcia studyjne i plener mają w porządku,ale fotoreportaz nienajlepszy. Koleżanka nie miała pleneru więc robiła sobie zdjęcia w każdym ładnym miejscu podczas wesela i niestety większość zdjęć nie powychodziła,i w ogóle nie ma zdjęć zrobionych wspólnie z mężem no i niestety policzył ich tak jakby brała cały pakiet z plenerem,ale niestety pleneru nie miała.Więc decyzja należy do Ciebie!!

Offline sunflowerka83

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 235
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lutego 2008, 21:28 »
O rany! ewciamiko naprawdę podobają ci sie te zdjęcia? Przyjrzyj się jak ten człowiek kadruje! strasznie ciasne kadry! Ludzie maja poucinane w polowie glowy, ręcę... Zwroc na to uwagę, bo bardzo zle to wyglda.
No i jeszcze ta jego oferta? Fotoksiązka? A klasyczne zdjecia? No nie , to chyba jakies zarty...

Offline ewciamiko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 czerwiec 2009
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lutego 2008, 07:54 »
Dzieki dziweczyny, faktycznie wczesniej nie zwróciłam uwagi że źle kadruje zdjęcia.  Na targach ślubnych widzialam jego foto książkę podobalo mi sie, ale podejrzewam że miał w niej najlepsze zdjęcia.  Tak to już jest!Jeśli chodzi o tradycyjne zdjęcia, to zawsze byłam ich zwolenniczka, tylko teraz weszła taka moda na te fotoksiażki i dlatego pomyslałam, że może być ona dobrą pamiątką.   Do slubu mam jeszcze duzo czasu, jednak fotografa trzeba wybrac wczesniej.  Macie może na oku jakiegos fajnego, dobrago fotografa, godnego polecenia??
Dzieki za odpowiedz uratowalyście mnie.
Pozdrawiam

Offline ewciamiko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 czerwiec 2009
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lutego 2008, 09:28 »
I jeszcze jedno, co myslicie o  Foto Boronowscy z Katowic?   tu był link
« Ostatnia zmiana: 20 Lutego 2008, 09:34 wysłana przez merkunek »

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marca 2008, 15:13 »
Boronowskich nie polecam znajoma czekała rok na film z wesela, teraz są 2 lata po ślubie i nie planuje już odebrać tego filmu :/


Offline marzena.dg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #6 dnia: 8 Maja 2008, 11:56 »
Mi się podobają zdjęcia Fotomax możesz zobaczyć sobie na stronce, ale ze względu na koszty zdecydowaliśmy się na Wox. Mam  nadzieje że to dobry wybór.

Offline monijane

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2197
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Maja 2008, 12:09 »
A gdzie jest siedziba tego Wox- proszę o namiary na priv. Dziękuję  :)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Maja 2008, 15:05 »
Ja mam Foto Maxa wzięłam z polecenia od znajomych i nie żałuje :) Bo zdjecia to najważniejsza pamiątka :) A i cena jakd la mnie w porządku


Offline dziunia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Lutego 2009, 23:07 »
no to Wam wspolczuje choc sama odbieralam od nich foto album - bardzo jestem zadowolona.  Piekne wykonanie, bardzo niepowtarzalne na sztywnych kartach.
A moge sie spytac kto byl Waszym fotografem - bo u mnie pracowal wlasciciel - wysoki, blondyn i naprawde bylam zadowolona.  Slyszalam od kolezanki, ze mieli kilku innych fotografow, ktorzy pracowali dla nich i to moze oni sie nie wywiazali.  Ale wydaje mi sie ze juz tylko sami pracuja - tzn ten pan ze swoja zona. 
Ja slub mialam pod koniec sierpnia i naprawde jestem zadowolona z albumu.  dostalismy rowniez prezentacje na plycie DVD.

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Lutego 2009, 10:01 »
Nie polecam,dla mnie właściciel to żaden fachowiec!!

Offline epata

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #11 dnia: 9 Lutego 2009, 10:28 »
a możecie polecić jakiegoś dobrego fotografa z okolic Sosnowca który robi ładne zdjęcia w plenerze, ale sala i Kościół też są ważne :)

Offline epata

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 03.07.2010
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Lutego 2009, 11:35 »
a moge dostac namiary na Foto Max, bo jak w google wpisałam to jakis Białystok mi sie pojawil

Offline aga i wojtek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Proszę o opinię (CFC-FOTO) Centrum Fotografii Cyfrowej PRESTIGE
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Lutego 2009, 18:14 »
witajcie dziewczyny. . . mogę wam polecic profesjonalnego fotografa z dąbrowy (centrum fotografii cyfrowej prestige). . . . razem z mężem jestesmy zadowoleni z ich usług. . . . na targach w spodku widzielismy wiele ofert,ale ich zdjęcia (z przygotowań,kościół,plener przkonały nas). . . 2 lata temu moja siostra robiła u nich zdjęcia,i wszystko było super. . . . . mają dobra ofertę bez żadnych gwiazdek(jak okazało sie w sosnowcu na Modrzejowskiej,niemili ludzie nie wiedzieli o co nam chodzi o jakie zdjęcia,i cena). . a w Dąbrowie wszystko superrrr profesjonalne zdjęcia fajnie wykonane :). . . . moja koleżanka teraz w czerwcu bierze slub i też u nich. . . polecam