e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: fryzura ślubna a odstające uszy:(  (Przeczytany 7477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kala Kobieta

fryzura ślubna a odstające uszy:(
18 Lutego 2008, 11:43
Dziewczyny! Proszę o pomoc.  Mam odstające uszy i nie wiem jaką fryzurę ślubna wybrać.  Mam długie ciemne, falowane, włosy.  Wolałabym je jakoś upiąć, bo ślub mam w sierpniu i może byż gorąco;) Operacja plastyczna nie wchodzi w grę.

Offline *Ewcia* Kobieta

Witaj,

Myślę, że fryzjerka powinna odpowiednio dobrać fryzurę. Dobrym rozwiązaniem może być również pozostawienie paru pejsów luzem z przodu przy buźce ;-)

Pozdrawiam  :)

Offline kala Kobieta

Dziękuje:) zastanawijamnie też luźne romantyczne upięcia tylko czy niski kok wytrzyma przez całą noc? co sądzicie o opaskach na uszy??

Offline KashDar Kobieta

Sądzę, że fachowo upięte włosy powinny nie tylko wytrzymać całą noc, ale również następny dzień. Wszystko zależy od fryzjerki (fryzjera?), obecnie jest na rynku tyle różnych preparatów utrwalających, a nie obciążających włosów, że właściwie możesz mieć prawie każdą fryzurę jaką sobie wymarzysz(czego Ci życzę). Pozdrawiam.

rybkawiedenka

• Gość
Ja tez uwazam ze dobrze upiety kok powinien sie utrzymac, ale raczej zastanawialabym sie nad opcja zmiany fryzury, bo moze np modny teraz bob (do brody) ladnie zasloni uszy a w szyje bedzie chlodno, we wlosy mozna wpac jakis kwiat albio tiare i do niej welon, jeli chcesz miec.

Offline kala Kobieta

dzieki ale bob odpada wlosy za bardzo mi sie faluja a jak je skroce to juz w ogole bede miala niezla szope;) Macie moze jakies propozycje na zdjeciach??

Offline ika3w Kobieta

Kosmyki opadające na twarz i uszy i bedzie dobrze  :)
A o opaskach na uszy nie słyszałam...