Autor Wątek: Okrągłe stoły  (Przeczytany 38160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krysiAK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2835
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 lipca 2011
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Listopada 2010, 20:18 »
Jeszcze nie wiem, czy beda ponumerowane.  Bylam juz na kilku weselach, na ktorych przed sala stala wlasnie taka tablica z rozpiska.  I to zarowno przy okraglych stolach, jak i przy ustawieniu tradycyjnym, w U, T lub L.  Raz nawet widzialam, jak stolu zamiast numerkow mialy nazwy ;)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #61 dnia: 19 Listopada 2010, 08:33 »
Nigdy się z czymś takim nie spotkałem (oczywiście mówię o numerkach i tablicach) :)

Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #62 dnia: 19 Listopada 2010, 10:31 »
Ja już pisałam, że u nas były okrągłe stoły, numerki i lista przed salą. Stoliki wyglądały tak:


Offline mka

  • Every second is a lifetime and every minute more brings you closer to God and you see nothing but the red lights you let your body burn like never before. And it feels better than love. Yeah it feels better than love...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5815
  • Płeć: Kobieta
  • We are connected that is how I feel...e-zadymiary
  • data ślubu: :Serduszka: AF :Serduszka:
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #63 dnia: 12 Lutego 2011, 23:02 »
  Raz nawet widzialam, jak stolu zamiast numerkow mialy nazwy ;)

Ciekawe..jakie na przykład?  ;) ;) ;)

Offline krysiAK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2835
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2 lipca 2011
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #64 dnia: 13 Lutego 2011, 14:34 »
To bylo na slubie amerykanki z francuzem i stoly nazywaly sie: teksas, misssisipi, lyon itd... W zaleznosci skad byli goscie pary mlodej :)

Offline bigmam

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3.05.2013
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #65 dnia: 19 Maja 2011, 08:45 »
Ja planuje okrągłe stoły
Znalazlam już dwie sale które to maja w ofercie
Pięknie to wygląda  ::) wiadomo więcej miejsca zajmują, ale efekt piękny 

Julia 09.02.2001 Oliver 11.11.2007 Laura 14.05.2010

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #66 dnia: 31 Maja 2011, 21:00 »
To prawda efetk piękny!!!
Ale mało miejsca na jedzonko niestety!
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline yaffka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17 września 2011
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #67 dnia: 23 Listopada 2011, 23:39 »
Miałam na swoim weselu - polecam. Goście mają ze sobą większy kontakt i wcale nie tworzą się "grupki wzajemnej adoracji". Sala wygląda naprawdę fajnie i wydaje się, że jest więcej gości niż w rzeczywistości.
Fakt, że nie ma zbyt dużo miejsca, więc w takiej sytuacji polecam stół szwedzki. O zaletach takiego rozwiązania pisałam już w innym poście :)

Offline Sayno91

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21 czerwca 2014
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #68 dnia: 7 Maja 2012, 17:10 »
Okrągłe stoły to świetne rozwiązanie. Mma porównanie z tradycyjnym układem i te pierwsze zdecydowanie wygrywają.  Goście się nie przepychają, wszystko jest łatwo dostepne na stole (każdy ma taka samą odległość), jest więcej miejsca.
"Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie.  Do końca życia. " E. G

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #69 dnia: 8 Maja 2012, 07:43 »
Potwierdzam :)

Offline viviana

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2010
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #70 dnia: 27 Stycznia 2013, 12:38 »
Jako że już dawno miałam weselicho to coś niecoś powiem o okrągłych stolikach.  To czy są eleganckie to już kwestia indywidualnego odbioru.  Osobiście mnie się podobają i uważam, że wyglądają bajecznie ;)
Widomo że trzeba mądrze umieścić gości - jeżeli decydujecie się na winietki.  Ja rozwiąałam to tak: przy okrągłych stolikach postawiona została duża, zdobiona zbiorcza winietka.  NIe narzucałam gościom na jakim krześle maja siedzieć ale sam stolik.  Wydaję mi się to jakim tam złotym środkiem :)
Dzięki temu goście czuli że jednak sami zdecydują w którym miejscu usiądą. 
Zalety okrągłych stołów wg mnie:
1 . Łatwiej je ozdobić .  Wystarczy jeden, wyrazisty dodatek w centralnym miejscu.
2.  Zwykle z rozsadzaniem gości przy okrągłych stołach jest o wiele mniej problemu niż w przypadku tradycyjnych, prostokątnych stołów. 
3. Gościom łatwo porozumieć się między sobą i wszyscy się widzą.  Sprzyja to rozmowom, nie trzeba się przekrzykiwać i wychylać do gościa siedzącego z 20 krzeseł dalej  ;) :P
4.  W podkowie, czy L można pogadać max.  z 4 osobami najbliższymi sąsiadami. 
5.  chcąc wyjść,  jak się nie siedzi na końcu,  to trzeba się przeciskać ze 3 m.  żeby w końcu się wydostać np.  do WC ;) z takiej ‘’podkowy’’
6.  Żadne z gości nie jest poszkodowany jeśli chodzi  o posiłek rozstawiony na stołach.  Nie ma potrzeby rozglądania się, w którym miejscu leży kotlet, gdzie sałatka - przy okrągłym stoliku każdy talerz z głównym daniem jest akuratnie dla każdego i nie przechodzi z rąk do rak.
7.  wcale nie jest tak że okrągłe stoliki zamykają się tylko na siebie.   i w przypadku jednych i drugich stolików migracja gości następuję  po odpowiedniej ilości wysokoprocentowych napojów  :D
Decyzją na jakie stoły się zdecydujecie należy do was. 
Czy jestescie za okrągłymi czy za klasycznymi to już wasza sprawa.  Nie ma że coś jest lepsze czy gorsze - jest inne. 

Offline Akasha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: wrzesień 2013
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #71 dnia: 28 Stycznia 2013, 19:08 »
My tez się decydujemy na okrągłe stoły.  Podobają mi się wizualnie.  Tylko trochę się martwię gdzie wcisnąć jakieś pojedyncze niedobitki, które z nikim się nie znają :P

Offline in somnia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08 2012
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Stycznia 2013, 22:19 »
No ja bardzo chciałam mieć okrągłe stoły u siebie ...ale okazało się , że jest po temu przeszkoda nie do ominięcia u nas podczas wesela.

Otóż okazało się, że stoły są na 9 lub 11 osób i w zaden sposób nie mogliśmy posadzić gości tak , żeby wszyscy byli zadowoleni. Rysowaliśmy z mężem, liczyliśmy i za każdym razem wychodziło nam, że kilkanście osób zostawało tak , że nie było ich gdzie przyporządkować.
Np. w mojej rodzinie przyjeżdżała rodzina : dziadki, rodzice i 3 dzieci i zostawało 2 miejsca na , która za diabła nie było kogo posadzić...a inni znowu byli w 13 osób i chcieli by siedzieć przy jednym stole ...ehhh

Kombinowaliśmy też żeby część była tradycyjna a częśc okrągła - skończyło się na tradycyjnej podkowie - i też było pięknie :)
Mężczyzna,
który nie spędza czasu z rodziną, nigdy nie będzie prawdziwym mężczyzną!

Offline ChanelC.1978
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 2013.08.13
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #73 dnia: 10 Października 2013, 11:53 »
Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, jakie można sobie zafundować, wszyscy się widzą, mogą rozmawiać, pozatym często w takich stołach są mniejsze, obrotowe tace, dzięki czemu możemy mieć dostęp do wszystkich przysmaków, nie musimy po nic specjalnie sięgać, prosić kogoś o podanie, albo rezygnować z czegoś tylko dlatego, że leży za daleko od nas

w sali weselnej w której brałam ślub - Hotel Agit w Lublinie zastosowali takie rozwiązanie, zresztą to już sala balowa z wielkiego zdarzenia, wiec naprawde zadbali tam o każdy szczegół, tak to wyglądalo:


Offline ula_la
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #74 dnia: 9 Maja 2014, 10:03 »
okragłe stoły sa niezwykle eleganckie, dodaja klasy przyjęciu.  :)

Offline marciaa122
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2013
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Sierpnia 2015, 09:50 »
Podzielam Twoje zdanie :) Stoły okrągłe są eleganckie, sala wygląda o wiele lepiej z takim ułożeniem. My też się na nie zdecydowaliśmy. Na szczęście gościu udało nam się rozsądnie posadzić i wszyscy byli zadowoleni.

Offline ankanowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25-12-2016
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #76 dnia: 18 Sierpnia 2015, 12:02 »
Moim zdaniem okrągłe stoły są zdecydowanie lepsze.  Łatwiej jest nawiązac relacje i pogadać z innymi goścmi.  Wszyscy są lepiej widoczni dla siebie nawzajem.

Offline marysia 1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2016
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #77 dnia: 18 Sierpnia 2015, 16:29 »
sama jestem ciekawa czy taki okragly stol zdalby egzamin u mnie na weselu.  wprawdzie u nas na sali nie ma raczej takiej mozliwosci, ale oczyma wyobrazni byloby to ciekawe doswiadczenie.  wszyscy by na siebie zerkali, prawdopodobnie pierwsze wrazenie byloby dziwne.  pozniej pewnie wodka by rozladowala atmosfere :)

Offline marcia1844
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27,08.2016
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #78 dnia: 19 Sierpnia 2015, 12:28 »
Też będę miała okrągłe stoły i od razu wiedziałam że będę chciała takie :) Zupełnie inny efekt :) Elegancko :) nie trzeba się spinać z ozdabianiem bóg wie jak :)

Offline darling
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 30.08.2014
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #79 dnia: 21 Sierpnia 2015, 12:52 »
Też mi się takie strasznie podobają:)

Offline kmorawka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.01.2010
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #80 dnia: 18 Września 2015, 10:14 »
Do mnie takie stoły nie przemawiają z bardzo prostego powodu - utrudniają integrację. Przy jednym dużym stole wszyscy dużo łatwiej się integrują bo są w kupie.

Offline kmorawka
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.01.2010
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #81 dnia: 2 Października 2015, 22:41 »
fajne są okrągłe, później i tak się wszystko potasuje, a co do szwedzkiego stołu to jak najbardziej, ale jako dodatkowy, w żadnym wypadku nie zamiast bo początkowa kolejka będzie jak w jadłodajni

Offline krystyna88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #82 dnia: 15 Grudnia 2015, 20:20 »
o właśnie! Tego chce! Okrągłych stołów.  Jak u Was wypadły, gdzie stały napoje, alkohol i przystawki? Szwedzki stół czy na tych okrągłych stołach?

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #83 dnia: 16 Grudnia 2015, 22:59 »
Byłam na weselu z okrągłymi stołami ale zdecydowanie wolę tradycyjne ustawienie. Może ładnie wygląda ale ja jakoś niekomfortowo się czułam jeden stół moim zdaniem lepiej integruje gości

Offline moniczkaDe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #84 dnia: 18 Grudnia 2015, 22:57 »
racja, ładnie prezentują się takie stoły ale tradycyjne bardziej jednoczą gości, szczególnie po alkoholu :)

Offline krystyna88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #85 dnia: 19 Grudnia 2015, 11:57 »
to moze jednak się zastanowie.. Ale chcialabym zeby było tak kameralnie i inaczej niz u wszystkich.

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #86 dnia: 19 Grudnia 2015, 23:18 »
Ciekawe czy przy okrągłych stołach uda Ci się gości posadzić taj aby nie czuli się niekomfortowo.
Przykład masz 10 znajomych a stoły 8 osobowe i co robisz 2 sadzisz z np. Kuzynami? Ciotkami? Wujkami? My niestety zostaliśmy w takiej sytuacji postawieni.
Skończyło się na tym ze po 24 i tak stoły zostały zsuniete.

Offline moniczkaDe
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Okrągłe stoły
« Odpowiedź #87 dnia: 19 Grudnia 2015, 23:30 »
to fakt, krystyna88 zobacz jaką masz listę gości, tzn wielkość rodzin i gron znajomych. Może akurat będzie po 10 osób ;)