Autor Wątek: Suknie ślubne (duże)  (Przeczytany 9356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Floralis
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Suknie ślubne (duże)
« dnia: 9 Lutego 2008, 10:29 »
Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie w okolicach Stargardu (Szczecin, Goleniów, Pyrzyce, Świnoujście itp) mogę dostać suknię ślubną w rozmiarze od 46 do 50. .  Byłam w Stargardzie na ul. Warzywnej i tam okazało się że największy rozmiar to 42 i też nie zawsze można dostać w innych stargardzkich salonach nie byłam ale z tego co słyszałam od znajomych i orientowałam się na forum i stronach to nie mają takich rozmiarów. .  Interesuje mnie bardziej kupno sukni ale ewentualnie może być szycie na miarę. .  może mi ktoś pomóc w tej sprawie??. .

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknie ślubne (duże)
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Lutego 2008, 10:33 »
przede wszystkim pytanko warto zadać raczej w dziale Moda.

a po 2 to może warto rozejrzec sie w Szczecinie - w sumie to nie daleko :)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Floralis
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.09.2008
Odp: Suknie ślubne (duże)
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Lutego 2008, 11:32 »
A no faktycznie mogłam przejść do działu moda, ale skoro już tutaj napisałam to trudno  :)
A jeśli chodzi o Szczecin to wiesz jakie salony??

Offline hany81

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7960
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: Suknie ślubne (duże)
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lutego 2008, 13:56 »
Co do kupna ewentualnej sukni w takim rozmiarze to nie bardzo sie orientuję ale uszyć możesz na pewno w Centrum Mody ślubnej w Szczecinie, tam przemiłe panie szyją wszystko i wszystkim nie zależnie od rozmiaru. drugi salonik, gdzie możesz uszyć to salon "Justyna", też miła obsługa i uszyją wszystko. powodzenia

Offline agu-s

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7420
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknie ślubne (duże)
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lutego 2008, 22:22 »
Ponoć duże rozmiary są w salonie na Jagiellońskiej- Arvena i na Wojska Polskiego koło McDonalda. Powodzenia :D

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: Suknie ślubne (duże)
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lutego 2008, 10:22 »
duże rozmiary-takie 46 to Centrum Mody Slubnej w Szczecinie  ;D ;D ;D
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline toonia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.05.2008
Odp: Suknie ślubne (duże)
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lutego 2008, 19:56 »
W Anagrze przymierzalam 50 wiec maja :)

Offline COCADA
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.09
Odp: Suknie ślubne (duże)
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Września 2009, 23:04 »
Cytat: Floralis link=topic=9720. msg490034#msg490034 date=1202549372
Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie w okolicach Stargardu (Szczecin, Goleniów, Pyrzyce, Świnoujście itp) mogę dostać suknię ślubną w rozmiarze od 46 do 50.  .   Byłam w Stargardzie na ul.  Warzywnej i tam okazało się że największy rozmiar to 42 i też nie zawsze można dostać w innych stargardzkich salonach nie byłam ale z tego co słyszałam od znajomych i orientowałam się na forum i stronach to nie mają takich rozmiarów.  .   Interesuje mnie bardziej kupno sukni ale ewentualnie może być szycie na miarę.  .   może mi ktoś pomóc w tej sprawie??.  . 


A ja nie mialam najmniejszego problemu z rozm.  50-52. Wlasnie w Salonie na ul. Warzywnej, w Stargardzie.  Panie byly bardzo mile, sukni w tym rozmiarze mialam kilka do wyboru.  Pomierzylam, znalazlam.  A zwiedzilam caly Szczecin i nic.  Mialam tylko dylemat ;) biel, czy ecru.