e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: uwaga- firma YES nie polecam  (Przeczytany 5162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chuda00

• nowicjusz
uwaga- firma YES nie polecam
5 lutego 2008, 23:27
chciałabym ostrzec wszystkich  którzy sa w trakcie podejmowania decyzji w którym salonie kupić wymarzone obrączki.  nasz wybór niestety padł na firmę Yes siedziba min.  w Poznaniu.  Obrączki juz na poprawinach były nie tylko porysowane że wyglądały jakby miały co najmniej rok a w dodatku wyszczerbione !!! Firma oczywiście była bardzo zdziwiona wyglądem naszych obrączek i stwierdziła że to jest w ogóle pierwszy przypadekw historii.  Zgodzili sie na wymianę na nowe ale te NOWE porysowały sie jeszcze szyciej.  Odradzam i tyle .  Powodzenia
Smiley

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
Odp: uwaga- firma YES nie polecam
5 lutego 2008, 23:43
mam obraczki z Yes i rzeczywiscie szybko sie rysuja, jeszcze szybciej traca zmatowienia :(

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
6 lutego 2008, 08:23
dobrze, że pojawił sie ten wątek :) bo zastanawialiśmy się nad obrączkami z YES. Na pewno poszukamy gdzieś indziej :)

Offline anika Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 6.09.2008
Polecam pracownię złotniczą  w Olsztynie!

Możliwość zrobienia z własnego materiału (złota). Opłata wtedy za robociznę.
Przykładowo za parę zwykłych gładkich obrączek zapłacicie 150 zł.
W przypadku braku złota ok.  400 -500 zł za parę.
Za te same obrączki w Alfie trzeba zapłacić od 700 zł.

pozdrawiam

adresy podajemy na priv
« Ostatnia zmiana: 6 lutego 2008, 11:55 wysłana przez Maja »

Offline lovelusia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: Już razem ;*
26 października 2008, 14:33
Nie wiem jak jest z obrączkami, ale mam pierścionek zaręczynowy firmy Yes, i narazie (odpukać! ;) ) nic się z nim nie dzieje. . .

Offline agaciurka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 05.09.2009
29 października 2008, 18:37
Właśnie niedawno byłam w salonie YES i powiem szczerze że nie mieli zbytnio fajnych ofert z obrączkami, może całe szczęście...  ;)

Offline wild_rose Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: sierpień 2010
12 listopada 2008, 21:13
Też mam pierścionek z firmy YES i też mu nic nie jest  :)

Offline domisia82 Kobieta

• bywalec
13 listopada 2008, 21:11
ja mam obrączki z firmy Yes i w ogóle sie nie boję, że cos sie z nimi stanie, moze dlatego, ze sa takie specyficzne i nie ma co sie rysować, no moze wewnątrz. A zmatowienia zawsze sie wycierają po jakimś czasie bez wzgledu na to z jakiej firmy pochodzi biżuteria. mówili nam to u każdego jubilera. co do zarysowań to podobnie, mój kiedyś piekny i błyszczący pierścionek zaręczynowy (nie z firmy yes) teraz jest blady i matowy. Musze pomysleć o jakiejś profesjonalnej polerce, ale tak sie dzieje z kazda bizuteria, która mialam i myslę że to kwestia czasu i uzytkowania.

Offline meni Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.10.2008
14 listopada 2008, 12:57
Nie polecam calkowicie !!!
Byłam fanką ich biżuteri swojego czasu wydalam sporo kasy na pierścionki obrączki , i zestawy typu kolczki + bransoletki itd.

Jest tylko 1 rzecz ktora mi sie nie popsuła.  Pierscionek od razu sie porysował z drugiego wypadły cyrkonie.  2 zerwane naszyjniki, cyrkonia z kolczyka wyleciała po 2 m-cach.

Juz nigdy nic tam nie kupie mimo że mają śliczne wzory :(

Offline Madziulka83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.2009
30 listopada 2008, 12:35
Ja również nie polecam tej firmy! Mam od nich pierścionek zaręczynowy, który w tym momencie jest po raz 4 w reklamacji- czekam na rozstrzygniecie- czy wymienią czy oddadzą gotówke... Po raz 4 w ciągu 14 miesięcy wypadło z niego oczko...poza tym podejście do klienta w tym salonie, gdzie reklamowałam pierścionek  jest straszne... Nie polecam... Szerzej na ten temat napisałam w wątku zniecierpliwionych 2009...
Mateuszek

Lenka

caril

• Gość
11 grudnia 2008, 13:14
Mam nadzieję, że ja nie zawiodę się na tej firmie. Zamówiliśmy u nich obrączki i póki co jesteśmy zadowoleni. Oby nic nie zmieniło się po tym, jak zaczniemy je nosić ;)

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
13 grudnia 2008, 15:09
może i ja się wypowiem

może nie mam sama osobiście obrączek z tej firmy, ale ma je siostra i nie tylko z resztą obrączki

jest bardzo zadowolona, jak i z jakości jak i z cen
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline katrishja Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 18.09.2009
15 maja 2009, 11:17
Obleciałam w Szczecinie część "bardziej popularnych" sklepów jubilerskich i kompletnie nic mi się nie podobało a jak podobało to kosztowało 5000zł!!! na koniec wylądowałąm w "Yes"- tylko i wyłącznie dlatego że koleżanka poleciła tak to nawet bym nie jechała taki kawał (na ku słońcu) bo nawet nie wiedziałam, że jest tam taki sklep. I szczerze to do 2000zł.(w takiej kwocie musimy się zmieścić)znalazłam przepiękne modele-obsługa super. A co do biżuterii to myślę że to kwestia trafienia na dobrą "partię" My zamówimy stamtąd i zobaczymy jak się będzie nosić-wierzę głęboko w to, że dobrze a jak się coś zepsuje to dam do naprawdy-to w końcu rzecz którą nosi się na codzień a nie ma rzeczy niezniszczalnych więc nie popadajmy w paranoje, że obrączka ma być nieskazitelna przez 30lat:)

caril

• Gość
15 maja 2009, 19:54
zgadzam się w całej rozciągłości :D
miałam takie same odczucia, co do tego salonu. miła obsługa, tam znaleźliśmy obrączki idealne! mam nadzieję, ze będą się dobrze "nosić" ;)

Offline Daria81 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 08.08.2009
19 maja 2009, 11:15
Muszę się zgodzić z opinią na temat Yes - ja też mam złe doświadczenia z biżuterią tej firmy.  Dlatego przy wyborze obrączek braliśmy pod uwagę tylko Apart lub Kruka.  Zdecydowaliśmy się na Apart - ciekawsze wzornictwo.
Poza tym znajomi mają obrączki z Apartu, które po 5 latach noszenia wyglądają pięknie i to była dla nas najlepsza rekomendacja.