Autor Wątek: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?  (Przeczytany 3900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline milena.slub
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« dnia: 31 Stycznia 2008, 13:32 »
Witam,
mam pytanie ktore wiaze sie z moim problemem, ktory nie daje mi spać po nocach. . .
Ja i mój narzeczony pochodziny z róznych miast, połozonych od siebie w odległosic 60km. 
W tym problem, że u mnie w mieście ani w jego okolicach nie ma sali która by nam w pełni odpowiadała.  Ha, prawde mówiac nawet nie ma w czym wybierać jest beznadzieja pod kazdym wzgledem. 
Czy wypada, żebysmy zorganizowali ślub i wesele w jego miescie, i zeby moja rodzina dojezdzała na nasza uroczystość 60km? Czy takiech rozwiazan sie nie praktykuje?
Pozdr. 

Offline Antalis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6030
Odp: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Stycznia 2008, 13:37 »
Szczerze mowiac pierwszy raz slysze ze robienie wesela w miejscowosci mlodego jest problemem. Nie przejmuj sie . WYpadaja to ludzie z okien włosy i zeby :P. Spij spokojnie po niocach - to zadna ujma robic wesele w miejscowosci mlodego :) Ciesz sie przygotowaniami :)

Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Stycznia 2008, 13:48 »
Hej, ja jestem ze Szczecina a mój narzeczony z Chełma (ok. 750km) i ślub i wesele prawdopodobnie będą u niego :)

Offline milena.slub
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Stycznia 2008, 13:58 »
Dzieki. 
Pochodze z małej miejscowości i tam chyba panuje takie GŁUPIE przekonanie że ślub i wesele ZAWSZE jest u Panny Młodej, chocby nie weim z jakiej wiochy była. . .  Osobiscie uważam że trzeba zmienić ten stereotyp, ale rodzice susza mi głowe, że tak być nie powinno. . .  Że tak sie nie robi!

Offline Olcia27
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06-09-2008
Odp: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Lutego 2008, 22:55 »
ja pierwszy raz słyszę o takim czymś, ale może w innych regionach może tak jest , my bierzemy ślub i robimy wesele u pana młodego.
moim rodzicom zupełnie to nie przeszkadza że będą musieli jechać 130km na ślub córki, a wręcz przeciwnie mówią że "na gotowe pojadą" ;D



Będzie Synek:)

Offline ika3w

  • Ilona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3905
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008r
Odp: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Lutego 2008, 13:09 »
Eee to nie te czasy, że wesela na wsi były organizowane w stodołach w domu panny młodej... ;D

Może poszukajcie po środku?
Ale ja i tak nie widze problemu...


Offline monia1611

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.03.2008
Odp: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Lutego 2008, 13:32 »
Witam serdecznie,
Ja pochodzę z Koszalina młody ze Szczecina i wesele robimy w Szczecinie, teściowie trochę marudzili, ale przecież to Nasz dzień i nasz ywbór a po drugie tutaj mieszkamy i tu pracujemy więc jest nam łatwiej wszystkiego dopilnować.

Offline motyleksz23

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 217
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.06.2008
Odp: ŚLUB I WESELE U PANA MŁODEGO-WYPADA?
« Odpowiedź #7 dnia: 9 Lutego 2008, 20:17 »
milena teraz to już nie ma znaczenia,  wiele par decyduje sie na takie rozwiązanie z wielu powodów. My oboje pochodzimy z małego miasta (teraz mieszkamy w Szczecinie) ale moi rodzice sie przeprowadzili a ja chce ślub wziąć właśnie tam w moim dawnym kościólku i nie widzę nic złego w tym, że będę wychodzić z domu teściów a nie moich rodziców
Nie daj sobie wejść na głowę to Wasz dzień i ma być tak żeby wam się podobało :)