e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: UWAGA NA MAILA O PIESKACH DO WZIĘCIA...  (Przeczytany 1894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
zapewmne  niejedna/n z was otrzymał takiego maila

karamela@wp.pl napisał(a):
 Może ktoś by chciał takiego Goldenka jak w załączniku za darmo.Niestety są do uśpienia (właściciel nie jest w stanie ich zatrzymać), więc może ktoś byłby zainteresowany? Kontakt: 515294956.
 Roześlijcie proszę wśród znajomych
  Pozdrawiam

UWAŻAJCIE PROSZE

własnie otrzymałam maila

Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami w Polsce Oddział w Szczecinie posiada informację,że dane w mailu nie odpowiadaja prawdzie, dzwoniacy pod podany numer jest narazony na b. wysoki koszt rozmowy telefonicznej.
Renata Bieńko

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
o dzizes kto posuwa sie do czegos takiego...

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
ktoskto chce  zarobic..
wiecie..

sliczne, bidulki szczeniaczki do utopienia, uspienia czy powieszenia.. jak kto woli..

same powiedzcie czy takie mordki nie ruszą  najtrwardszego serduszka??

ktos kto podał telefon ( celowo zostawiłam zebyście wiedziały pod który  nie daj panie dzwonic)  zrobił kilka przekierowań  zeby  wyciagnąc jak najwiecej kasy..  a jeszcze rozmowa.. każda minuta to cash..

.. z tego też powodu nie czytam  maili typu łańcuszki szczęścia, nie czytam maili o chorum dziecku czy bidulkowatych zwierzaczkach...

Offline Beaataa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28.07.2007
ja to na gg dostalam  :-\
swinstwo, zerowac na ludzkim wspolczuciu...

Offline Ninka Kobieta

• Chuck Norris
Też to dostałam i traktuję to jak bestwialstwo. Ludzie zaczną być obojętni.

Korzystam jednak z tego wątku, by pokazać wam biednego psiaka, którego los został odmieniony dzięki pewnemu człowiekowi o wielkim sercu. Pies jednak nadal szuka domu.

INFORMACJA TA JEST SPRAWDZONA:

www.psubrat.pl

Po prostu wejdźcie i przeczytajcie. Może któraś z Was może go pokochać :)

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
I ja tez dostałam  ::)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
i ja i nawet wkleilam na forum informacje a moj kuzyn chcial pomoc...eh i zaraz pozniej poszukałam na necie i bylo ze to oszustwo ze wlasciciel faktycznie kiedys dal takie ogloszenie ale teraz wymknelo sie to spod kontroli i ktos zrobil z tego lancuszek....tak teraz ludzie beda coraz bardziej obojetni  ::)

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
o rany Ninka przeczytalam o tym piesku Niki i poplakalam sie  :'( cudownie ze sa tacy dobrzy ludzie