e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: czy jest na forum jakis psycholog??  (Przeczytany 1765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
czy jest na forum jakis psycholog??
9 stycznia 2008, 00:34
potrzebuje namiarów  na ankiety dotyczace wypalenia zawodowego.. moze mi ktos pomóc?? potrzebuje do napisania pracy.......... ::)

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
co Ty znowu wymyslilas? :) Nudzisz sie miedzy praca,forami a zajmowaniem sie kozunią?

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
hehe

mam zaległa prace do obrony w zachodniopomorskiej szkole biznesu... moja pacjentka jest  jedna z wykładowców , która regularnie ściga mnie o ta prace..  mam napisac albo ona dalej  bedzie mi marudzic..

wpadłam na temat prostyu, łatwy i małoprzyjemny - zespół wypalenia zawodowego.. przełozy sie to potem na język finansów i bedzie zacnie..

pierwotnie miałam pisac  o dotacjach z eu biznesplany itp bzdury..brak mi weny  twórczej na  tak cieżki kaliber więc zostaje przy  swoim  dentystycznym podwórku

nie bój zaby, pysiu, bedziesz drugą , która prosze o  wypełnienie.. pierwsza bede ja  ;)

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Monia jak trzeba będzie tę ankietę wypełnić to ja bardzo chętnie......

Wypalona AndziaK ;)

rybkawiedenka

• Gość
Monia robilam kiedys badania w Berlizu z job burn out.... ale to bylo z 5 lat temu....ale moge napisac do wykladowcy,moze mi cos mailem podesle, tyle ze to bedzie w orginale, trzeba by tlumaczyc//

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
...niby na Golecinie miała być psycholog zajmująca sietym problemem i opiekujaca się personelem, ale nie wiem czy sieto tylko na planach skończyło.
Mam psiapsiółkę psycholożkę - spytam moze coś ma. Jutro będziemy się widziec.

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
wielkie dzieki dziewczyny.. bardzo chetnei skorzystam z pomocy..

aniu.. praca bedzie o entystach więc jesli nim jestes  to  bardzo bardzo  będe prosić o wypełnienie..

ciekawie jak koledzy dentyści podejda do sprawy....... mam nadzieję,ze  nie będa mnie zbywać..  ::)

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
uuuuuuuuuuu to nie zajarzyłam  :-\...... nie jestem dentystą..... a szkoda, bo chciałam pomóc i uwielbiam ankiety wypełniać ;)

W takim razie pozdrawiam i życzę powodzenia.... napewno się uda ! :)

Offline pyh Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: mężatka od 7.7.7
no pewnie ze wypelnie,choc calkiem serio boje sie wyniku....

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja też  ::)