Autor Wątek: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice  (Przeczytany 12272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline antec
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: lipiec 2008
gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« dnia: 28 Grudnia 2007, 23:10 »
witam, chodzilismy po sklepach, nic ciekawego nie widzielismy.. gdzie mozna kupic ładne zaproszenia, najlepiej takie do wypelnienia samemu, w przyszlym tygodniu opuszczamy polske jeszcze pare zaproszen chociaz trzeba by rozdac osobiscie :) dajcie namiary..

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 7 Września 2008, 00:46 »
Odświeżam, gdzie kupujecie, zaproszenia i w jakiej cenie?

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 8 Września 2008, 20:25 »
Ja swoje kupiłam na allegro  ;D baaardzo taniusko  ;)



Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 8 Września 2008, 21:09 »
justys851 kupiłas swoje zaproszenia już wydrukowane z datą, godziną, miejscem i nazwiskami gości czy takie do wypisania ręcznie?

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 8 Września 2008, 21:21 »
Kupiłam do wypisania  ;)
Wiem ze to ładnie wyglada gdy wszystko jest wydrukowane, ale szczerze jak dostaje zaproszenie jakos nie zwracam na to uwage  ;)
Spodobały nam sie , sa proste, tanie, i takie troche inne  ;) A ja szczerze powiem ze nie chciałam jakis takich drogich zaproszen, wolę przeznaczyć wiecej na ksiege gośic która bede miała do końca zycia niz na zaproszenia które po weselu zapewne trafia do kosza



Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #5 dnia: 8 Września 2008, 22:45 »
my tez chcieliśmy kupic księgę gości, ogladałam na allegro i mysle, że cos stamtad wybiorę. Bedę zamawiac jeszcze inne rzeczy do dekoracji i wczoraj znalazłam takiego u którego zamówię wszystko i zapłacę tylko raz za przesyłkę, niestety księgę i zaproszenia gdzie indziej, ale tez na pewno na allegro, juz nawet wstepnie wybraliśmy. zaproszenia sa dosyc smieszne, ale my oboje z moim P. własnie tacy zwariowani jesteśmy.

Byłam ostatnio w jednym sklepie slubnym i powiem Wam dziewczyny, ze kompletnie nie opłaca się tam nic kupować, wszystko to, co obejrzelismy w necie jest kilkakrotnie tansze, wiadomo sklep musi więcej zarabiać, ale nie wiedziałam że róznica w cenie bedzie az taka znaczna. dla przykładu strzelający balon 130 zl, a na allegro taki sam juz za 39zł. :o, organaza na allegro 10 zł., w sklepie taka sama 17zł.  :-\

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #6 dnia: 9 Września 2008, 10:37 »
Zgadzam sie ze  na allegro taniej  ;D
Moja szwagierka płaciła za zaproszenia 1,5 zł w sklepie ale nie mieli tyle ile chciała a z kolejnej dostawy juz 1,7 zł paranoja  ;)
A my za swoje daliśmy 1 zł  ;D ;D ;D i tez sa smieszne  ;)
ona ma wcześniej slub a my zapłacilismy duzo miej za zaproszenia  ;D i na dodatek jej sie bardziej podobaja nasze niz jej  :P



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Września 2008, 23:43 »
Hmm... a ja się ostatnio zastanawiałam gdzie kupić , w centrum ślubnym, czy zamówić na allegro  ??? I już właściwie zdecydowałam, że pojadę do Katowic i kupię, żeby mieć od razu w tym samym dniu - ale nie pomyślałam nawet że może ich nie być tyle ile chcę  :P


Offline mietowka
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 663
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2009r
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Listopada 2008, 11:21 »
My swoje zaproszenia również zamówiliśmy na allegro. Jesteśmy bardzo zadowoleni-bo raz że są piękne i wyjątkowe to dwa-zapłaciliśmy całkiem rozsądną cenę. Naprawdę zdecydowanie taniej niż w sklepach. A na zamówienie czekaliśmy możne góra 3 dni.

Offline JulkaKulka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 467
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Listopada 2008, 19:12 »
A taką księgę daje się gościom do wpisu  na weselu czy po nim?

Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Listopada 2008, 21:00 »
na weselu sie daje i goscie przez całe weselicho wpisują zyczenia i w ogóle co im aktualnie siedzi w głowie. Gdzieś czytalam, że mozna osobny stolik ustawić z krzesełkiem, kolorowe długopisy, flamastry, gdyby kogoś talenty męczyły  ;D ;D ;D mozna też poprosić gości o wpisywanie sie z jednej strony, a potem obok wkleic zdjęcie tych gości, żeby było widac kto pisał zyczenia. Albo aparat na statywie przy tej księdze, ale to juz chyba wyższa szkoła jazdy  :)

Offline JulkaKulka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 467
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Listopada 2008, 09:18 »
Szczerze mówiąc, na żadnym weselu nie spotkałam się z czymś takim. Może to i fajny pomysł, ale oczami wyobraźni widzę tylko dzieci siedzące przy tej księdze z kredkami w łapkach ;D

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Listopada 2008, 11:27 »
Pomysł z księgą pamiątkową to fajna rzecz, ale czasami kończy się to tak, że gości trzeba nakłaniać aby się wpisywali. Można też spotkać się z wpisem anonimowym i dość przykrym dla Państwa Młodych. Rzadko się to zdarza, fakt, ale z tym się trzeba liczyć i dlatego też warto to przemyśleć za i przeciw.

Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Listopada 2008, 13:11 »
to prawda. ale mozna przecież poprosic orkiestrę by co jakis czas zachecała do wpisywania sie młodym na wieczną pamiatkę  :)  a z tymi przykrymi wpisami... gdzies na innym forum przeczytałam, jak dziewczyna o tym pisała. Ktos w ksiedze gości napisał niecenzuralne słowa a potem dodal "i tak wam sie nie uda". No naprawdę mozna sie zalamać, ale to śwadczy tylko o tym, ze trzeba dobrze wiedzieć kogo sie zaprasza. Niestety za osoby towarzyszące nie jesteśmy w stanie ręczyć, do tego jeszcze alkohol i niektórym kultura osobista zanika

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Listopada 2008, 13:33 »
Masz rację, ale nie zawsze tak jest jakbysmy tego chcieli. Jeśli chodzi o przykre wpisy do księgi pamiątkowej to niekoniecznie mogą to robić osoby towarzyszące , jak to ładnie ujęłaś. Czasami są to osoby po których nigdy byś się nie spodziewała, że mogą coś takiego paskudnego zrobić. Do samego końca wesele nie będziesz pewna czy ktoś nie wykręci Ci takiego numeru. Oby nie! Wiadomo, że każdy swoją rodzinę zna, ale jednak zdarzają się takie przypadki. Podkreślam, że zdarzają się. U Ciebie wcale tak nie musi być.

Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Listopada 2008, 13:38 »
i mysle, że u mnie to sie nie zdarzy, oczywiście nie jestem tego pewna w 100% ale jesli nie sprawdze to nie będę wiedzieć hiii  ;D ;D ;D więc chyba zaryzykuję  :D

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Listopada 2008, 13:40 »
I tak trzymaj! Wszystkiego dobrego życzę :Daje_kwiatka:

Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Listopada 2008, 13:42 »
dzieki i oczywiście wzajemnie  :hopsa: :hopsa: :hopsa:

Offline noona

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2010
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Listopada 2008, 08:59 »
pierwszy raz się spotykam z księgą gości....i bardzo mi się to spodobało  ;D już poszperałam na allegro, zaznajomiłam moje oczęta z tą nowością (dla mnie :D ) i dałam sobie mocne postanowienie, że zakupię  ;D
świetna pamiątka, pod warunkiem, że nikt mi nie wpisze czegoś takiego, o czym wcześniej pisaliście :)

a jeśli chodzi o zaproszenia - to zgadzam się. na prawdę ładne i niedrogie można kupić na allegro.
pozdrawiam wszystkich  :skacza:


Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Listopada 2008, 09:46 »
Ja myślę, że tekst "i tak Wam się nie uda" czy tym podobne należy traktować trochę z przymróżeniem oka ;) i na wyrost. Co prawda niecenzuralne słowa to przesada ale teksty - teraz wszystko co miłe się skończyło i tym podobne to takie trochę straszenie młodych, bo nie oszukujmy się ślub to początek na prawdę ciężkiem pracy ;)


Offline anka2oo4

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Grudnia 2008, 18:57 »
Ładne zaproszenia są w hurtowni na przeciwko urzedu miasta w D. G.  jeśli się dobrze zagada to policzą taniutko ;) przynajniej mają duże zapasy. . .  a wybór bardzo duży.

Offline patysiaczka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2013.09.21
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Lipca 2011, 19:53 »
Zaproszenia ślubne braliśmy z firmy PARKA i jesteśmy bardzo zadowoleni.


« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2011, 20:17 wysłana przez asia »

Offline Leszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Listopada 2015, 17:14 »
Myśmy z żoną kupowali w probitus. Bardzo fajne. Nawet mi mężczyźnie się bardzo podobają. Niskie ceny a wszystko wygląda perfekcyjnie.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2015, 21:42 wysłana przez zibi »

Offline JustynaN
  • Młoda żona
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Grudnia 2015, 15:33 »
Myśmy z żoną kupowali w probitus. Bardzo fajne. Nawet mi mężczyźnie się bardzo podobają. Niskie ceny a wszystko wygląda perfekcyjnie.
Ja właśnie się zastanawiałam nad zakupem u nich zaproszeń. Podobno Probitus to bardzo dobry sklep. Maja naprawdę ciekawe i fajne wzory. Nawet jestem zdecydowana na jedne. Zobaczę co mój przyszły mąż na nie powie ;)

Offline domi_8900
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 04.06.2016
  • Skąd:: Opole
  • Ślub w: Willa park
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #24 dnia: 8 Kwietnia 2016, 14:16 »
ja swoje zamówiłam przez Pracownię Eyenne Studio.
Firma robi projekty indywidualne, personalizuje gratis, posiada całą galanterię papierniczą ślubną do swoich Kolekcji no i przy dużych zamówieniach daje rabaty czego jestem przykładem :-). Naprawdę jest w czym wybierać, realizują zamówienia z całej Polski, bo to sklep internetowy. Tez borykałam się z tym tematem, bo jestem bardzo niezdecydowana, teraz mam juz ten temat za soba, jestem zadowolona z wyboru (kupiłam wzór 09 z kolekcji perłowej) dlatego zamieszczam ta informację dla kolejnych niezdecydowanych :-)

Offline Lenka30

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Kwietnia 2016, 15:57 »
Ja również bardzo zachwalam sklep probitus przepiękne zaproszenia. Oczywiście nie muszą być tylko na ślub, ale w tej wersji wyglądają najładniej.
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2016, 15:29 wysłana przez zibi »

Offline Marzenka92
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 17.09.2016
  • Skąd:: rzeszów
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Czerwca 2016, 15:24 »
domi dzięki za podpowiedź, zgapiliśmy troszkę i też zamówiliśmy na eyennestudio ale nasz wzór to 07 :-) są piękne, domówiliśmy też zawieszki i winietki na stoły także mamy elegancki komplet ;D ;D ;D też otrzymaliśmy rabat :-)
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2016, 15:30 wysłana przez zibi »

Offline kolorowe_kredki
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #27 dnia: 4 Listopada 2016, 11:07 »
A myślałaś może, żeby kupić zaproszenia przez internet. Ja kupuję mnóstwo rzeczy przez internet, więc organizując ślub i wesele dalej to robię.  Zaproszenia śliczne. Bardzo dobre, ładne, estetyczne wykonanie.
« Ostatnia zmiana: 4 Listopada 2016, 14:26 wysłana przez zibi »

Offline Anilevi
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: gdzie kupić zaproszenia ? d.g. i okolice
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Stycznia 2018, 21:14 »
Polecam tę firmę LINK USUNIETY. Zamawiałam u nich zaproszenia i byłam pod wielkim wrażeniem. Doskonała jakość za przystępną cenę. Szybka wysyłka i super kontakt z firmą.
« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2018, 23:44 wysłana przez ~Ania~ »