Autor Wątek: MIGRENA - pomocy!!!!  (Przeczytany 24604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: MIGRENA - pomocy!!!!
« Odpowiedź #120 dnia: 20 Kwietnia 2017, 16:04 »
Ja moge powiedziec z duma ze po 20 latach pozbylam sie migreny. Droga to byla dluga, wcale nie uslana rozami... u mnie migreny powodowala dieta, a raczej duzo nietolerancji pokarmowych. Gdy usunelam z diety wszystko czego jesc nie moge i organizm oczyscil sie migreny minely. Jestem szczesliwa :)
kurcze ja tez miewam je często, może powinienem też sprawdzić kwestię diety...? w życiu bym nie pomyślał.

Offline pro_Malgorzata
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: MIGRENA - pomocy!!!!
« Odpowiedź #121 dnia: 5 Marca 2018, 12:27 »
Moja znajoma z tym problemem wybrała się do specjalisty i jak twierdzi była to jedna z lepszych decyzji, ponieważ dzięki wszystkim badaniom wyeliminowano niekorzystną diagnozę, a leki, które otrzymała od lekarza pomogły pozbyć się problemu. Teraz już nie czuje ciągłego zmęczeni a itp. Więc osobiście polecam zrobić sobie dokładne badania jeśli pojawia się taki problem.

Offline fidzi8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • data ślubu: 13-08-2020
  • Skąd:: Wilga
  • Ślub w: Warszawa
Odp: MIGRENA - pomocy!!!!
« Odpowiedź #122 dnia: 15 Czerwca 2018, 08:38 »
Ja kiedyś miałam wypadek i po nim często bolała mnie głowa. Generalnie kazali mi dużo odpoczywać i dostałam mocne leki przeciwbólowe. W końcu znalazłam swojego lekarza panią Ewę Niegowską LINK USUNIETY z Polmedu. Po tym, jak ona się mną zajęła, bóle ustały.
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2018, 12:04 wysłana przez ~Ania~ »

Offline michalala
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: MIGRENA - pomocy!!!!
« Odpowiedź #123 dnia: 27 Sierpnia 2020, 10:22 »
ja silne bóle głowy miałam ze względu na ciśnienie, może się tym trzeba zainteresowac?

Offline Kapryśna
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: MIGRENA - pomocy!!!!
« Odpowiedź #124 dnia: 31 Października 2021, 21:10 »
Nie mogę już czytać tego o zachodzeniu w ciąże… To działa tylko u niektórych (jeśli migrena związana jest z hormonami) i tylko na jakiś czas… Podczas gdy migrena przewlekła raczej w ogóle macierzyństwo odbiera, bo głownie umierasz z bólu, rzygania, niewidzenia, zmęczenia, paraliżu ciała, strachu i braku czasu na cokolwiek, braku możliwości pracy, rozwoju itd.. . Niestety na to cholerstwo jest niewiele sposobów skutecznych, zwykle jeszcze konieczne jest radzenie sobie z depresją przez chroniczny ból wywołaną... Powodzenia i trzymam kciuki.
« Ostatnia zmiana: 1 Listopada 2021, 10:07 wysłana przez zibi »

Offline Katts

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.05.2021
Odp: MIGRENA - pomocy!!!!
« Odpowiedź #125 dnia: 22 Lutego 2022, 10:19 »
Ja na migrenę musze wziąc gorący prysznic żeby mi się rozszerzyły żyły i przyśpieszył obieg krwi, działa w 99% przypadków.

Offline safis
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: MIGRENA - pomocy!!!!
« Odpowiedź #126 dnia: 21 Marca 2022, 23:50 »
U mnie jedną z przyczyn migreny były zęby. Po zrobieniu dolnej szóstki i pozbyciu się górnej ósemki, częstotliwości migren bardzo się zmniejszyła.