e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: I jak Wam się podoba :)  (Przeczytany 14687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.09.2005
I jak Wam się podoba :)
20 kwietnia 2005, 16:22
Nie mogłam się oprzeć pokusie pokazania Wam tego cacuszka  :twisted:

Szukałam, szukałam i udało mi się znaleźć, taką fajną starowinkę i nawet cenowo korzystnie :D

Uwielbiam takie strare autka

Offline Julia

• Chuck Norris
20 kwietnia 2005, 19:33
Jak dla mnie bomba :!: A jak świetnie będzie prezentować się na fotkach!
Tylko jaką zawrotną prędkość rozwija?

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
20 kwietnia 2005, 22:56
Mnie się podoba!  :ok: Tylko, żeby kierowca nie jechał za szybko, bo w kabrio strasznie wieje! :lol:  Kumpel ostatnio sobie kupił kabrio i tak nas przewiózł, że "wywiało nas na 10 stronę", a wcale nie jechał szybko! :wink:

Offline davyjohn Mężczyzna

• entuzjasta
21 kwietnia 2005, 02:35
Wszystko zależy od tego czy za siedzeniami jest taka delikatna pionowa siatka... Jeśli tak to można spokojnie na autostradę wjechać, osobiście sprawdzałem.

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
21 kwietnia 2005, 21:54
Hi hi - zdziwilibyście się , takie autka z lat 20' i 30' jeżdżą nawet 120/h! W życiu bym nie podejrzewała :D

Ale my tak szybko nie będziemy jechać,  tylko wolno i dostojnie  :lol: Zresztą za dużo do przejechania to nie mamy bo to bliziutko.
Troszkę się obawiam o ten "wiaterek we włosach" (co by mi się fryzurka nie popsuła) ale jak będziemy jechać wolno to chyba spoko, co myślicie?

A na zdjęciach rzeczywiście rewelacja  :)

Offline Magda Sz.

• entuzjasta
21 kwietnia 2005, 22:32
SUUPER AUTKO  :!:  :!:  , ja w ogole uwielbiam stare samochodziki. Sama zastanawiam sie nad jednym starym zamiast bryczki  :tak_2:

Offline Pluszowa

• użytkownik
22 kwietnia 2005, 12:53
swietny samochodzik :D stylowy,majacy"dusze" jestem jak najbardziej za

Offline Lilkuś

• uzależniony
6 lipca 2006, 12:44
samochód marzenie :):):)

czyms takim to tylko wolno jechać by wszyscy podziwiali :):):):)

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
20 lipca 2006, 20:05
No to może ja też pokażę nasze prywatne autko, którym będziemy jechać do ślubu.
Co prawda uwielbiam stare samochody, ale zdecydowalismy się na naszą dwuosobówkę.  :P

Tylko kompletnie nie mam pomysłu jak mam go przystroić  :?

Offline ooppoonnkkaa Kobieta

• Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 29.07.2006
21 lipca 2006, 08:59
Ja nie wiem, wg mnie nie ma nic pięknego w starych samochodach, wręcz ja ich bardzo nie lubię. Wcale mi się nie podobają i nigdy bym takim do ślubu nie pojechała. Ja lubię jakieś mercedesy ale nowe i BMW albo Audi. Takie rządowe, wielkie czarne samochody. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie, ja mam takie  :D

Offline kami

• bywalec
21 lipca 2006, 09:09
aA ja do ślubu wybiorę coś bardziej limuzyniastego . Gdyby nie fakt że przyjęcie weselne mamy daleko od kościoła w którym sie pobieramy to napewno pojazdem który powióżł by mnie do slubu to byłaby to bryczka

Offline aga_ska1

• użytkownik
21 lipca 2006, 12:44
Cytat: "gosiaczekk"
No to może ja też pokażę nasze prywatne autko, którym będziemy jechać do ślubu.
Co prawda uwielbiam stare samochody, ale zdecydowalismy się na naszą dwuosobówkę.  :P

:jupi:  :jupi:  :jupi:

Skąd ja znam to autko :?:

_________
Ruda

Offline gosiaczekk Kobieta

• Chuck Norris
21 lipca 2006, 14:15
ooo aga_ska1 no proszę proszę  :P  - spotkałyśmy się w końcu na forum :)

Dla nie wtajemniczonych powiem, że to moja dobra koleżanka, która również będzie na moim weselu, a ja na jej :)

A Ty Agnieszko ucz się do egzaminu, a nie tu buszujesz,  :P (żart) bo w piątek wyjeżdżaaaaamy :)

Offline aga_ska1

• użytkownik
21 lipca 2006, 14:20
Cytat: "gosiaczekk"
bo w piątek wyjeżdżaaaaamy

i to mnie trzyma przy życiu :wink:

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 04.08.2007 Gliwice
26 września 2006, 11:44
A to akutko ktorym my pojedziemy do slubu chyba ze sie cos jeszcze zmieni zastanawiamy sie nad lincolnem ale chyba ten stary mercus wygra:) A co wy dziewczyny i chlopaki sadzicie co lepiej ????

• Chuck Norris
26 września 2006, 12:34
Cytat: "Neila09"
A to akutko ktorym my pojedziemy do slubu chyba ze sie cos jeszcze zmieni zastanawiamy sie nad lincolnem ale chyba ten stary mercus wygra:) A co wy dziewczyny i chlopaki sadzicie co lepiej ????

Ja osobiście bym takim nie pojechała, nie lubię ani starych linkolnów, ani jakiś limuzyn. My bylismy czarnym ładnym nowym BMW i nie wiem co się może podobać w takich starych, nieładnych samochodach ale oczywiście każdy ma swoje zdanie.

Offline izabela1982

• użytkownik
26 września 2006, 12:37
Neila widze ze mieszkasz w GLIWICACH mozesz podac namiary na te autko i ile taka usluga kosztuje

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
26 września 2006, 13:09
Juz poszly :) na pw

Offline carlunia Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
2 października 2006, 20:51
Cytat: "ooppoonnkkaa"
Ja nie wiem, wg mnie nie ma nic pięknego w starych samochodach, wręcz ja ich bardzo nie lubię. Wcale mi się nie podobają i nigdy bym takim do ślubu nie pojechała. Ja lubię jakieś mercedesy ale nowe i BMW albo Audi. Takie rządowe, wielkie czarne samochody. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie, ja mam takie  :D

Ja mam podobnie. I my pewnie jakims nowym pojedziemy.
PS. Również pozdrawiam ooppoonnkkaa :D

• Chuck Norris
3 października 2006, 09:08
Cytat: "carlunia"
Ja mam podobnie. I my pewnie jakims nowym pojedziemy.
PS. Również pozdrawiam ooppoonnkkaa

A pewnie, po co jakoś pokazywać że się jedzie jakimś starym, eleganckim samochodem jak jakaś dama z dworu  :lol:  a limuzyny to już w ogóle wg. mnie głupota bo co to tylko na ślubie być wielkim Panem, po co to komu, takie sztuczne. Poza tym stare samochody są nie ładne a limuzyny to jak jakieś jamniki beż wyrazu, pozbawione piękna samochodu. Oczywiście moim zdaniem noi...twoim :)

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
3 października 2006, 11:06
wg. mnie głupota bo co to tylko na ślubie być wielkim Panem

no ja sie z tym tez zgadzam! Tylko sa takie osoby, ktore lubia byc w centrum zainteresowania i przesadzaja... niestety

Offline PumoRi Kobieta

• maniak
3 października 2006, 11:11
hmm... wiele starych samochodów ma swoją "duszę", a tego często brakuje współczesnym. Mnie nowoczesne samochody, właśnie te wymienione przez ooppoonnkkee, źle się kojarzą (ciekawe dlaczego  :wink:  ). Mam kilka ulubionych nowych samochodów, ale one nie przebijają np. cadillaca, jakim jeździł Elvis  :) Bardzo żałuję, że nie udało nam się takiego załatwić na ślub  :|
I bynajmniej nie chodzi tu o chęć pokazania się, jak piszecie (przynajmniej nie w moim przypadku). Raczej o to, że marzę o przejażdżce takim wozem, a na codzień to chyba nie bardzo taki wydatek  :roll: ślub to dobra okazja, żeby spełnić takie marzenie.

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
3 października 2006, 11:39
Dokładnie zgadzam się ze słowami PumoRi - tu nie chodzi o chęć pokazania się, tylko że ślub to, na przykład dla mnie, jedyna okazja żeby zrobić sobie przejażdżkę takim cudnym autkiem - ten dzień jest niepowtarzalny i zapamiętuje się go na całe życie, a dodatkowo taka atrakcja w postaci samochodu "z tamtych lat" była dla mnie wielką rewelacją. Natomiast w kwestii "pokazania się" czy "szpanu" to tak samo można powiedzieć o wystawnych lizmuzynach z szampanem w środku, jak również nowiutkim odpicowanym bmw. Tak już jest że w dzień ślubu ludzie zazwyczaj podjeżdżają "super bryką"  :mrgreen: stroje również mają "superowe" - bo przecież nie chodzimy w takich sukniach na co dzień, sala wystrojona, tort również nie "zwyczajny" - także myślę, że to zbytnie czepianie się  :lol:

I niech kto mówi co chce według mnie te samochdy są świetne, mają duszę, klimat i wywołują pozytywne uczucia - czy jak jakiś nowy merc czy bmk-a wzbudza u ludzi takie miłe reakcje, jak szczere uśmiechy, machanie, kiwanie rękami, robienie zdjęć...? Te uśmiechnięte twarze wokół nas, kiedy nim jechaliśmy to było naprawdę miłe i takie optymistyczne  :mrgreen:  

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli RETRO autek  :wink:

Offline carlunia Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 10.02.2007 Cywilny~16.06.2007 Kościelny
3 października 2006, 12:11
Nie pisałam nic na temat checi pokazania sie :wink: Bo tego dnia chyba każdy chce, żeby było tak jak sobie ten dzien wymarzył.
Chodzi mi jedynie o to , że nie podobają mi się stare samochody. My chcemy jakis wspolczesny samochod. BMW albo Audi. Podobaja mi sie tez bryczki, ale bierzemy ślub w innej parafii niż moja wiec musielibysmy duzo wczesniej wyruszyc do kosciola zeby dotrzec konmi na czas.  I takie tam.. :wink:
Tak czy inaczej: bedzie raczej nowoczesny "wozek" :D

Offline mania

• forumowicz
3 października 2006, 12:17
My bylismy czarnym ładnym nowym BMW

wybacz ale Twoje slowa brzmia tak wlasnie jakbys chciala "poszpanowac" .  Takim starym autkiem raczej juz okazji nie bedzie zeby sie przejechac, a taka beemka ?

Offline Gosia-oosta Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 30.06.2007
3 października 2006, 14:04
Cytat: "PumoRi"
Mnie nowoczesne samochody, właśnie te wymienione przez ooppoonnkkee, źle się kojarzą (ciekawe dlaczego  ).

mnie osobiście kojarzą się bardzo snobistycznie i szpanersko..

Offline Neila09 Kobieta

• forumowicz
4 października 2006, 12:24
W moim przypadku chec jazdy starym autem lub lincolnem nie ma nic wsopolnego z faktem a chce sie pokazac kim to ja nie jestem wiadomo ze wiekszosc z nas przypuszczalnie nie bedzie miala okazji przejechania sie takim autkiem wiec skoro jest okazja to dlaczego z niej nie skorzystac . Mysle ze kazda z nas chce po prostu aby ten dzien byl jak najwspanialszy i dlatego ludzie decyduja sie na wypozyczanie starych czy luksusowych pojazdow organizowanie wilekich wesel itd I prosze nie odbierajcie tych slow tak ze jesli nie bedzie  tego  super auta czy super wielkiego wesela to ten dzien nie bedzie wspanialy bedzie napewno ale skoro ma sie takie mozliwosci  i chce sie dlaczego nie korzystac. Co do czarnego BMW mysle ze jest wieksze prawdopodobienstwo jazdy takim autem podczas calego dalszego zycia niz przejechanie sie np lincolnem albo straym mercedesem co nie znaczy ze nie podoba mi sie to auto:) Wszystko zalezy od tego co sie komu podoba i nie czarujmy na co jest kogo stac z czego jest w stanie zrezygnowac na rzecz czegos itd Chyba ze ma sie nieograniczone fundusze ale to inna bajka :)

Offline Kamilka

• użytkownik
4 października 2006, 18:42

A My chcemy do slubu pojechac czyms takim:)
A chcemy bo to jedyna okazja przejechac sie takim samochodzikiem, w ten dzien warto moze troszeczke zaszalec i poczuci sie jak ksiezniczka i ksiaze na balu:) - choc finanse niestety nie pozwalaja na tak duze szalenstwa w ten dzien:(

• Chuck Norris
5 października 2006, 09:07
Cytat: "Tajusia"
Natomiast w kwestii "pokazania się" czy "szpanu" to tak samo można powiedzieć o wystawnych lizmuzynach z szampanem w środku, jak również nowiutkim odpicowanym bmw. Tak już jest że w dzień ślubu ludzie zazwyczaj podjeżdżają "super bryką"  stroje również mają "superowe" - bo przecież nie chodzimy w takich sukniach na co dzień, sala wystrojona, tort również nie "zwyczajny" - także myślę, że to zbytnie czepianie się  

Dziewczyny ja tylko mówię, że mnie się te samochody nie podobają, nic w sobie nie mają, żadnej "duszy" według mnie. Dla mnie są poprostu brzydkie. Ja jechałam może ładnym odpicowanym BMW ale nie dlatego, żeby się pokazać tylko dlatego, że bardzo te samochody lubię i sami takiego też mamy. Tylko że torta nie robisz na styl retro , nie idziesz w sukni z bufiastymi rękawami i 5-cioma halkami w środku, całej z koronki w stylu retro i nie ubierasz sali w lampiony średniowieczne, obrazy wojenne i portrety królów jak jest w stylu retro, więc ja uważam że wszystko musi się jakoś trzymać kup... i wyrażać coś a nie właśnie tak trzy po trzy, to tak a to inaczej, a tamto jeszcze inaczej. Tam myślę i wiele osób uważa tak samo. MNie poprostu jnie podobają się samochody Elvisa czy jakiegoś innego ale takie ładne, nowe i błyszczące. A limuzyn też nie znoszę co już mówiłam, są przesadą, wielkopaństwem przez pięć minut drogi na salę i d kościoła  :lol:

• Chuck Norris
5 października 2006, 09:16
Cytat: "carlunia"
Nie pisałam nic na temat checi pokazania sie  Bo tego dnia chyba każdy chce, żeby było tak jak sobie ten dzien wymarzył.
Chodzi mi jedynie o to , że nie podobają mi się stare samochody. My chcemy jakis wspolczesny samochod. BMW albo Audi.

tak jak wam się wymarzył samochód Elvisa tak nam właśnie BMW lub AUDI, wiec nie ma się czego oburzać.

Cytat: "mania"
wybacz ale Twoje slowa brzmia tak wlasnie jakbys chciala "poszpanowac" . Takim starym autkiem raczej juz okazji nie bedzie zeby sie przejechac, a taka beemka ?

Zależy kto czego chce, bo ja wcale nie marzę o okazji przejechania się starym autkiem, gdybym nawet miała okazję to bym pewnie nie skorzystała bo poprostu nie lubię takich samochodów. A co do szpanowania, to każdy odbiera czyjeś słowa tak jak chce je odebrać bo ja pisałam w ten sposób poprostu zachwycając się tym samochodem btak jak wy zachwycacie się starymi, teraz już mogłabyś spojrzeć inaczej na te słowa. Nie ma tu nic o szpanowaniu. Naprawdę nic.

Cytat: "Neila09"
Co do czarnego BMW mysle ze jest wieksze prawdopodobienstwo jazdy takim autem podczas calego dalszego zycia niz przejechanie sie np lincolnem albo straym mercedesem co nie znaczy ze nie podoba mi sie to auto:)

Tak jak już pisałam, mnie to prawdopodobieństwo nie obchodzi, bo poprostu musi mi się samochód podobać żebym nim pojechała w najpiękniejszym dniu w życiu a nie dla tego, że tym brzydkim nie będę już miała okazji. Nie zakładam sukni z Paryża z wybiegów ledwo za pośladki nawet gdybym miała taką okazję bo może mi się ona już nie przytrafić, bo mi się taka nie podoba, proste.