e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: I Ogólnopolski Zlot e-wesela! Było mineło.....  (Przeczytany 97314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: [size=
Dobra.
Pomysł powstał w mojej głowie (i zapewne nie tylko w mojej) już jakiś czas temu. Kiełkował ubarwiony planami i marzeniami, żeby Was wszystkie spotkać osobiście.
Dzisiaj niesmiało napomknęłam o pomyśle o moim mężatkowym ;-) wątku.
Nie mam zamiaru tworzyć na razie żadnej listy i uzgadniać szczegółow.
Raczej pytam was - czy byłybyście zainteresowane takim pomysłem?
Wiem, że nie wszystkim wszystko pasuje. Różne temriny, praca, dom.
Pomyslałam wstępnie o Majówce 2008 i naszym polskim wybrzezu.
To nie są decyzje, ale propozycje ;-)

Z własnego doświadczenia wiem (administowałam jakiś czas pewien pokój na czacie), że takie zloty NAPRAWDĘ dochodzą do skutku. Zbieranina chętnych osób z całej Polski. A nawet i zza granicy.
Zlotów czatu, na którym działałam nie potrafię nawet wyliczyć na palcach obu rąk.
Odrobina chęci i zgrania.

Tak. W razie zainteresowania, jestem gotowa wziąc sobie na garb ;-) organizację tego zlotu.
« Ostatnia zmiana: 26 maja 2008, 08:21 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
Pogadam dzisiaj z Marcinem - ale myślę, że będziemy chętni ;]

Offline Anjuschka Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 15.05.2010
I może ja... albo MY :)

rybkawiedenka

• Gość
ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
Super :-)
Czekamy dalej, na resztę Formułek :los:

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
może i ja  ;)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
ja też  ;D

Offline asia Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 10.09.2005r.

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
Mówię/piszę trudno wszystkim dogodzić.
Na pewno musi to być weekend.
Majówka brzmi fajnie, ale wiem, że wiele osób ma plany już na ten czas.
Co do miejsca. No cóż. Nieskromnie i prosto z mostu powiem tak: większośc nas jest z zachodniopomorskiego, więc chyba będzie się trza liczyć z tymi rejonami.
Chociaż to wszystko wyjdzie w praniu.

Na razie nadal sobie podczytuję was. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Ja też sie piszę  ;D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
ja obiecuję podczytywać wątek - nie bedziemy juz sami więc narazie nie będę sie deklarować
trzymam kciuki za powodzenie planu!!

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
tia

pidu jest prezesem klubu nissana i .. tez się zdarzyło uczestniczyć w ogólnopolskim zlocie + kilku regionalnych ;)

proponuuje pogadac też z zibim o.. dotacji ;)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
ja wiele zlotow zaliczylam, kilka organizowalam...jestem chetna na takowe ale niestety zachodniopomorskie jest zwyczajnie za daleko dla mnie ( biorac pod uwage ze w maju czeka mnie wyjazd  do Stargardu Szczecinskiego) i moje finanse nie podolaja niestety a szkoda :(

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
o do Stargardu ....
Super :) Jest tu nas troche z tego swietnego miasta
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline mario10011 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.05.2008
Ja też byłabym chętna ale niestety w maju 2008 wypada mój ślub więc w tym terminie niestety ale nie będę mogła  :(

A tak swoją droga to uwielbiam Was czytać wieczorową porą  ;D

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
eee to kiedy indziej pójdziesz na ten ślub

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
Mario, ela mądrze gada :los:

Słuchajcie, nikt jeszcze terminu nie podał. Walnęłam Majówkę, bo.. bo walnęłam ;-)
Jak macie jakieś sugestie dotyczące terminu i miejsca to pisać!!!!

Przypominam, że po to jest forum :los:

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.09.2008
a ja bym była za, oczywiście nie wiem czy dam radę na pewno, ale z moim M jesteśmy jak na dzień dzisiejszy na tak

Offline mario10011 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 24.05.2008
 ;D ale ja bardzo chcę być na własnym ślubie  :terefere:

a termin w sumie jest mi obojętny  ;D jedyne co mnie powstrzyma przed wyjazdem to nagłe zamówienie w pracy  :mdleje:

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
Co do miejsca. No cóż. Nieskromnie i prosto z mostu powiem tak: większośc nas jest z zachodniopomorskiego, więc chyba będzie się trza liczyć z tymi rejonami.

Hmmm, to ja trochę pomarudzę, z tego wynika, że to już niezupełnie ogólnopolski zjazd będzie...jak dla mnie (mieszkam chyba najdalej, albo prawie najdalej od Was) miejsce odpada z bardzo prostej przyczyny sama droga trwała by jakieś 30h w dwie strony, a poza tym nie stać mnie na taki wyjazd...szkoda...

Ale pomysł fajny :-)

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
Nie Merkunku, to nie tak.
Mam na mysli OGOLNOPOLSKI zjazd. Wiadomo, że musi się odbyć gdzieś. Ktoś będzie miał bliżej, ktoś dalej.
Po prostu nas z zachodniopomorskiego jest sporo. Jakby ktoś wpadł na pomysł z Zakopanem - raczej odpadłby w przedbiegach, rozumiesz?
Ja mogę przejechać trochę kilosów na taki zlot.
Pomyslałam o polskim wybrzeżu, bo to tez jakaś atrakcja dla osób ze stron dalszych. Dwa, w maju bywa już naprawdę ładnie i takie morze jest dodatkowa atrakcją.

Może byc przecież jakiś ośrodek nad jeziorem. Domki kempingowe, las, mała plaża, miejsce na ognicho, siatka do gry. Mozliwości naprawdę jest dużo.
Rzuciłam pomysł i czekam co z tego wyjdzie.
Liczę się z takimi odpowiedziami jak Twoja - nie, bo za daleko.
Myślę, że niestety w końcu przy podejmowaniu decyzji stwierdzimy, że 'jak większości pasuje'. Nie mówię tylko o miejscu, ale temrinie, kosztach etc.
No nie wiem, nie wiem.
Rzucajcie pomysły. Z takiej burzy mózgów szybciej zrodzi się jakis pomysł, niż z planów rysowanych na kartce papieru przez jedną, czy dwie osoby :-)

rybkawiedenka

• Gość
A ja uważam tak.....

- trzeba się zorganizować jakoś...
- wyznaczyć miejsce i datę bo inaczej to KAŻDY BĘDZIE MIAŁ INNA PROPOZYCJĘ
- ok lutego zająć sięREZERWACJAMI I WPŁATAMI - np rezerwacja miejsc do spania
- itd

MERKUNEK NIE MARUDZI bo RYBKA was zapakuje do auta i POJEDziemy! Albo sięjakiś autokar zorganizuje! W końu jest i KRakó i Wrocław! Asiu..nie pozwolisz im chyba ZLATYWAĆ się bez nas!

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
A ja uważam tak.....

- trzeba się zorganizować jakoś...
- wyznaczyć miejsce i datę bo inaczej to KAŻDY BĘDZIE MIAŁ INNA PROPOZYCJĘ
- ok lutego zająć sięREZERWACJAMI I WPŁATAMI - np rezerwacja miejsc do spania
- itd

Aga dobrze pisze, dokładnie tak to powinno się odbyć, a ja sobie pomarudziłam, ale nie po to Met, żeby tu jakies akcje robić, ot tak po prostu... oczywiste jest, ze głupio byłoby w Jasle u Merkunka robić imprezę, choć ogród ma spory i wszyscy by się zmieścili i że Wasze okolice sa jak najbardziej odpowiednie, rozumiem to, ale... ;D

A Rybce dziękuję za miła propozycję podtrzymującą mnie na duchu ;)

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
Aha. Majówka (dla przykładu) wygląda tak:
1 (czw) 2 (pt) 3 (sob) 4 (niedz)

Myślałam o formie - przyjazd w piątek (tak, żeby był już nocleg), cała sobota dla nas :los: i powrót w niedzielę, wiadomo od rana, kto jak daleko jedzie.

Myślę, że taka opcja nie jest za długa, więc i też nie_aż _tak_bardzo obciążająca finansowo.

Dwa - wyżywienie. Myślę, że gdyby w przyzwoitej cenie taki ośrodek (na razie jak najbardziej wirtualny ;-) ) oferował, to chyba lepsze takie coś, niż aneks kuchenny i pół dnia wśród garów.
Zupełnie finansowo się jednak w takich kwestiach nie orientuję.
Nikt nie zapłaci jak za Radissona, to raczej jasne ;-)

Asiu :-) Wiem, spokojnie.
Po prostu rozumiem.
Nadal nie twierdzę, że to musi być morze.
Wszystko wyjdzie w praniu.

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja się piszę, jak mnie chcecie  ;D
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
Wysłałam na razie maila z zapytaniem do ośrodka w Łebie.
Wychodzi ok. 80zł/dobę za osobę z wyzywieniem (śniadanie+obiadokolacja).

Olcia baaaaa :D :przytul:

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
w okolicy czaplinka jest pełno osrodków z domkami letniskowymi.. praktycznie co roku tam jeżdżę na długie weekendy.. opłaty chrześcijańskie...

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
No to rozmawiałam z M. i jesteśmy chętni, ale na chwilę obecną wszystko zależy od terminu bo nie wiadomo jak to będzie z urlopem, bo wiadomo - my przy takiej odległosci to piatek i poniedziałek wolny potzrebujemy.

Dalej - obawiam się o ten termin zaraz 1 maja. Pierwszy tydzień miesiąca jest w banku tym najgordszym i nie wiem czy Marcin dostanie urlop...

Pomysł rybki z tym autokarem czy czymś podobnym też mi się bardzo podoba ;)

Nas najwięcej wyjdzie dojazd bo trochę daleko mamy, ale w końcu raz się żyje, nie ? :P

Ale tak dziewczyny jak wspominałyście - ustalmy jakiś konkretny termin, żeby można było dalej myśleć ;)

Offline monia

• Global Moderator
  • Chuck Norris
a moze tak nakręcić zibiego zeby pogdał z włascicielem "pewnego"  domu wczasowego w miedyzdrojach.. moze  w ramach reklamy zgodziłby sie nieco  znizyc kwote za pobytu na chocby 2-3 dni.. byłoby ogromne logo na budynku, relacja w necie i w urocystości .. a my.. cóz.. zorganizowałybyśmy ognicho na plaży zaraz przy  osrodku..