Autor Wątek: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(  (Przeczytany 4407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« dnia: 9 Listopada 2007, 12:44 »
Kochane dziewczyny:)

Chyba juz dojrzałam żeby podzilić sie w Wami moimi wątpliwościami i problemami - mam nadzieje tylko że nie potraktujecie mnie jako kolejną rozchisteryzowaną na punkcie ciąży. Przeczytałam pare watków innych starających się i trochę ośmieliło mnie to  do założenia własnego wątku.

Jak wiecie od paru lat borykam się z problemami zdrowotnymi (serce itd)
Jakieś 3 lata temu czas temu doszły ciągłe problemy z torbielami od jajników skonczywszy na piersiach, nieregularne miesiączki, wysoki poziom prolaktyny itp itp.. Przeszłam 2 nieudane kuraje hormonalne, dorobiłam się 25 kd nadwagi i zespołu jelita drazliwego - z nerwów i stresu.

Jednak żaden z lekarzy ginekologów u których byłam nie był w stanie mi pomóc ( a jesli juz pomagali to na krótko - potem wszystko wracało niestety do "normy") bo najzwyklej nie moga do dzis zdiagnozować co mi jest.

Mój mężus cały czas mnie wspieraj i wspiera w tym ciągłym "użeraniu się" ale ja czuje ze powoli odchodzę od zmysłów - nie chodzi mi już nawet o to że powiedziliby mi że nie bede nigdy matką - może byłąbym nawet w stanie sobie to jakośc wytłumaczyć -  tylko niech powiedza co mi jest przeciez nie można byc chorym na wszystko naraz !!!!

Ostatnio dużo o tym wszystkim myslę i doszłam do wniosku ze musze poszukać gdzieś pomocy ale pomocy fachowej a nie na zasadzie uda sie nie uda.
Dlatego prosze Was jeśli macie informacje lub korzystałyście z jakiś ośrodków leczenia niepłodności w Szczecinie lub okolicy to prosze o informację.

Ostatnio konsultowałam z kardiologami którzy stwierdzili że mogą poprowadzic moją ciąże i to moze sie udać  :D mimo  że to może byc niebezpieczne chociaz pare lat temu w szpitalu na Arkońkiej odebrano mi resztki nadzieji - tylko że im juz nie uwierzyłam  bo wg ich diagnoz powinnam nieżyć juz 18 lat:(.
Ale ja jestem skłonna podjąc to ryzyko tylko że ja nie mogę zajśc w ciążę więc co mi z tej pomocy.

Do tego doszła cała rodzinka i znajomi rodziców i kupa życzliwych którzy maja tylko jeden temat - DZIECI=DZIADKOWIE" a ja co mam im powiedzieć? tłumaczyc sie przed każdym?

Ja kocham dzieci zawsze je uwielbiałam ale ile lat może byc kochaną ciocią i robic dobra minę do złej gry ????

Prosze pomóżcie ja naprawde gonie resztami sił
« Ostatnia zmiana: 9 Listopada 2007, 12:47 wysłana przez didi »
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline met

  • Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4643
  • Płeć: Kobieta
  • Amor Vincit Omnia
  • data ślubu: [size=
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Listopada 2007, 15:36 »
Didi, przepraszam. Nie znam się na tym i nie potrafię Ci pomóc.
Wiedz jednak, że z całej siły zaciskam kciuki, żeby wreszcie machina ruszyła w dobrym kierunku.
Aż mi się serducho wyrywa..
Trzymaj się kochana. Jesteś bardzo dzielna :przytul:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #2 dnia: 9 Listopada 2007, 21:18 »
kurzawa, bączkowski.. sa na kasprzaka..
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline monia_piotr
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopada 2007, 19:22 »

Didi głowa do góry. ;) Ja przeszłam endometriozę której nie da się wyleczyć bo w każdej chwili może się odnowić. Teraz okazało się że jeszcze mam PCO. Chodziłam po różnych lekarzach. Aż w końcu trafiłam na ginekologa który zna się na rzeczy. Przede wszystkim zaczął od zrobienia wszystkich wyników. Po otrzymaniu ich ode mnie potwierdził swoje przypuszczenia i dopiero dał mi lekarstwa. Jak narazie jestem bardzo zadowolona. Poleciła mi koleżanka z pracy, która leczy się już ponad 10 lat. I tyle lekarzy co ona przeszła co chyba żadna z nas. Właśnie jest ona po in vitro, czuje się dobrze. Ten ginekolog powiedział jej że za długo czekała. Ma ponad 35 lat. Jest to doktor Giżewski. Przyjmuje na siemiradzkiego. Naprawdę polecam.  :)




Gabiś
  • Gość
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Listopada 2007, 22:17 »
Trzymam za Cibie kciuki!!!!!!!! Powiem Ci że sama pzreszłam operację na torbiele jajników, 2 laparoskopie i mnóstwo terpaii hormonalnych.. co prawda w ciążę jeszce nie zaszłąm, ale z moim zdrowiem ogólnym jest już ok. Na pewno wszystko będzie dobrze. !!

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopada 2007, 10:42 »
Dziekuje kochane za odzew. :D Każda dusza wpierająca jest ważna ;D

Dziekuje Moniu za namiary na portal tematyczny wiem że jeśli nie sprawiłoby Ci to problemu to poprosze na priv o dokłane namiary na gabinet lekarza:)

Właśnie jakby było mało problemów to odebrałam za zeszły tydzień wynik z prolaktyny w surowicy 12,03 ng/ml, obciążeniowa 186,70 ng/ml :o  a wczoraj dopadło mnie zapalenie oskrzeli więc już z po planach wybrania sie do gina na konsultacje  i na jakiekolwiek wyniki buuuuuuuuuu wyć sie chce >:(
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline Lemmy
  • No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6707
  • Karolina i Patysia
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Listopada 2007, 17:55 »
DIDI - masz moje wsparcie!!!!  :Daje_kwiatka: (i kwiatuszka na szczęście)

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Listopada 2007, 18:10 »
Didi - ja też podczytuję twój wątek; nie umiem ci pomóc namairami na lekarzy
ale wiedz, że jestem z toba całym sercem i mam nadzieję, że uda ci szybko zajśc w ciążę i skońcą sie twoje kłopoty ze zdrowiem

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Listopada 2007, 20:45 »
Ja też trzymam kciuki. Jeśli chodzi o sprawy hormonalne to radzę ci sie udać do Ginekologa-endokrynologa. Niestety nie jestem z Twoich okolic więc nie znam nikogo takiego.  Powodzenia  :uscisk: :uscisk: :przytul: :przytul:

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Listopada 2007, 08:19 »
Dziekuje Kochane za wsparcie :(

Troche do sobie doszłam po tym zapaleniu ale lekarz wysłał mnie jeszcze na tydzień zwolnienia niestety   :-\ musiałam wracać do roboty bo koniec miesiąca tak więc z leczenia nici.
A w robocie dzisiaj Andrzejki - czyli impreza u Szefa pełno ludzi i hałas jakby tajfun nadchodził , telefony sie urywaja a drzwi nie zamykają -  a ja zamiast balować muszę pracować echhh co to za życie?:)

Dziekuję za pomoc zwłaszcza Moni ;D

Byliśmy na wstepniej rozmowie w klinice, ustaliliśmy że rozpoczniemy badania od stycznia A więc z nowym rokiem nowym krokiem oby tylko dołaczyły do nas jeszcze dwie małe stópki ;)
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline siva

  • Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.2007
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #10 dnia: 2 Grudnia 2007, 18:51 »
I tak trzymaj.  Powodzenia życzę.

Offline BETI

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2161
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #11 dnia: 2 Grudnia 2007, 22:10 »
Hej.Tulkam Cię mocno i życzę,żeby twoje marzenie o dzidzi jak najszybciej się spełniło. My z mężem staraliśmy się 15 miesięcy.U nas problemy były z obu stron,lekarze raczej nie dawali szans,radzili zrobic mi laparoskopie,mężowi operacje,a jak to by się nie udało to invitro, które też stało pod znakiem zapytania. Ja też od wielu lat mam problem z prolaktyną.Zawsze była o 6-8 razy większa od normy. Moja kuracja trwała wiele lat zanim zbiła się poniżej normy.Brałam bromek, nic więcej. Poza tym nie miałam owu,ginek podejrzewał PCO.Co męzowi dolega...nie wspomnę...Tysiące łez przelanych w poduchę,coraz mniej sił i brak nadziei. Któregoś razu znalazłam pewne forum(jak chcesz napisze na priv) i zobaczyłam,że nie jestem sama z tym problemem, że sa gorsze przypadki od mojego i cuda się zdarzają. Znalazłam tam wiele cennych rad i kuracji "na własną rękę". Wtedy kiedy ginek zalecił mi odstawic wszystkie leki i odpocząć 2 miesiące wzięłam sprawę w swoje ręce. Nakupowałam różnych specyfików dla siebie i małża i razem się kurowaliśmy.I relaksowaliśmy.Postawiłam sprawę jasno:co będzie to będzie,jak sie nie uda to zbieramy kaske na zabieg. No i udało się.....stał się ten upraagniony cud.Myśle jednak, że to wola Tego na górze niż tych wszystkich lekarstw. Bo co jest nam pisane tak będzie, A my wcześniej czy poźniej musimy się z tym pogodzić. Jeszcze jedna rada ode mnie na koniec:Wiara czyni cuda!!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Grudnia 2007, 15:43 »
beti.. o bocianie piszesz????? znane forum.. dla wiekszości strających sie z problemami i myślących tkże o adopcji ;)

didi.. do którego poszłaś?? K?? B?? S?? wierzę,ze musi sie udac.. nam się udało za 1szym razem :D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline BETI

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2161
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Grudnia 2007, 18:16 »
No tak,o bocianie,chyba najbardziej znane forum z takimi problemami. Didi jak tam? Lepiej już? Rozchmurz się nam.... :-*

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #14 dnia: 4 Grudnia 2007, 14:07 »
Trafiłam do K ale on miły niech go drzwi ... ??? ale jak pomoże to przeżyje ;D  chyba że go wczesniej uduszę hihih

Dziekuje za namiary na nowe forum a te domowe kuracje to niby jakie oprócz .... przytulania  :D
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #15 dnia: 4 Grudnia 2007, 14:17 »
Jak tu sie rozchmurzyć - Tak mnie w robocie przeczołgali w 3 dni że jakby dzisiaj zmierzyć prolaktyne to chyba miałabym ze 400 ???

Lekarz powiedział ze jak tak patrzy na mnie to chyba z 10 lat mi życia ubyło przez "stresujący tryp pracy" hehe łatwo powiedzieć a gdzie daja taka prace co sie człek nie stresuje? Nie pale nie pije to co mi pozostało tylko sie porządnie postresować ;)

Same badania zaczniemy od mężusia - bo jak to określił lekarz to proste jak kontrukcja cepa! - no niewiem dobrze że Misiek nie słyszła o tym cepie bo >:(
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline Joanna24jj

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.08.2007r.
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Grudnia 2007, 18:55 »
Ja także  trzymam kciuki :)

Offline natusia999

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22-07-2006
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #17 dnia: 9 Stycznia 2008, 16:26 »
Hej.Tulkam Cię mocno i życzę,żeby twoje marzenie o dzidzi jak najszybciej się spełniło. My z mężem staraliśmy się 15 miesięcy.U nas problemy były z obu stron,lekarze raczej nie dawali szans,radzili zrobic mi laparoskopie,mężowi operacje,a jak to by się nie udało to invitro, które też stało pod znakiem zapytania. Ja też od wielu lat mam problem z prolaktyną.Zawsze była o 6-8 razy większa od normy. Moja kuracja trwała wiele lat zanim zbiła się poniżej normy.Brałam bromek, nic więcej. Poza tym nie miałam owu,ginek podejrzewał PCO.Co męzowi dolega...nie wspomnę...Tysiące łez przelanych w poduchę,coraz mniej sił i brak nadziei. Któregoś razu znalazłam pewne forum(jak chcesz napisze na priv) i zobaczyłam,że nie jestem sama z tym problemem, że sa gorsze przypadki od mojego i cuda się zdarzają. Znalazłam tam wiele cennych rad i kuracji "na własną rękę". Wtedy kiedy ginek zalecił mi odstawic wszystkie leki i odpocząć 2 miesiące wzięłam sprawę w swoje ręce. Nakupowałam różnych specyfików dla siebie i małża i razem się kurowaliśmy.I relaksowaliśmy.Postawiłam sprawę jasno:co będzie to będzie,jak sie nie uda to zbieramy kaske na zabieg. No i udało się.....stał się ten upraagniony cud.Myśle jednak, że to wola Tego na górze niż tych wszystkich lekarstw. Bo co jest nam pisane tak będzie, A my wcześniej czy poźniej musimy się z tym pogodzić. Jeszcze jedna rada ode mnie na koniec:Wiara czyni cuda!!!


Beti - Ty już od dłuższego czasu nosisz kruszynkę pod sercem, a ja nadal jak czytam Twoje posty to  :'( z radości, że po tylu trudach spotkał Was ten cud :-) jeszcze raz Gratuluję

Didi - trzymam kciuki, żeby Wam się jak najszybciej udało - dokosnale wiem co czujesz, ale będzie dobrze - musi być i wierzę, że w końcu i nam sie uda ujrzeć te upragnione dwie krechy :-) a jak długo już się staracie?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 9 Stycznia 2008, 16:28 wysłana przez natusia999 »



Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Kwietnia 2008, 07:41 »
Ja dopiero tu trafiłam. Co u Ciebie Didi? Jakieś postępy w leczeniu? Trzymam kciukasy!!!

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Kwietnia 2008, 11:39 »
No u mnie to ogólnie nie za bardzo >:( w sumie nie wiem dalej na czym stoje, czekam na wyniki z hormonów. Prolaktyne mam znów przekroczona i znów niereg=ularce cylek ostatnio z 22 do 18 dni sie skrócił, nie wiem jak wyjdzie tarczyca, znów pojawiły sie torbiele i mam bezowulacyjne cykle :-\  Mężuś bedzie miał badania za 2 tygodnie bo dopiero wrócił do domku :) a na dodatek przestaje mi się podobac podejście dr. K 5 minut mu wszystko zajmuje a 120 zł (czy cos robi czy nie) za każdym razem trzeba zostawić chyba bede musiała się rozejrzeć gdzieś indziej bo nie będziemy w stanie tego sfinansować:( a może któraś z was zna jeszcze innego lekarza zajmujacego się niepłodnością słyszałam o dr. Puchalskim.

Jestem dosłownie wykończona fizycznie i psychocznie i nwet mnie przestałam pisac na forum za co serecznie przperaszam ale nie moge sobie z tym wszystkim i sama ze soba poradzić :'( powoli zaczynam tracić nadzieje a jeszcze na dodatek u znajomych istny wysyp dzieciaczków i ciagłe wypytywania rodzinki ja nie wytrzymam naprawde powaźnie myśle o wyjeździe z kraju ?!
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Gabiś
  • Gość
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Kwietnia 2008, 13:03 »
Didi... dlaczego tyole z nas ma problem z tak naturalną i oczywistą rzeczą jak zajście w ciążę.... sama nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytanie... Musisz kochana wierzyć że wszytsko się ułoży!!!

Offline ~Ania~
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 24071
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2006-10-07
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Kwietnia 2008, 13:47 »
Ja nie znam... Na pewno monia zna, moze napisz do Niej? Zrestzą Ona pisała już tutaj kogo zna.Trzymam kciukasy i główka do góry :-*

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Kwietnia 2008, 14:28 »
dr Puchalski jest suuuper, mogę go polecić z czystym sumieniem!!!
ja w grudniu trafilam do szpitala z podejrzeniem PCOS. Leżałam w wojskowym (Puchalski właśnie tam przyjmuje, ale ma też prywatny gabinet). Przyjmował mnie właśnie Puchalski, badania i wypis  robił jakiś inny doktorek, który stwierdził że jak schudne to wszytsko wróci do normy, że szkoda kasy na leki lepiej ją wydac na sport. Zdołował mnie totolnie. Poem posżłam do Puchalskiego, sama rozmowa z nim bardzo mnie podbudowała, przepisał tabletki na zbicie prolaktyny, i po dwóch miesiacach wsztsko wróciło do normy (tzn cykle). Czuje sie dobrze, tabletek juz nie biore, poczekam do maja i zrobie sobie znów komplet badan i wtedy zobacze co i jak.

ale dr. Puchalski jest na prawde rewelacyjny.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Kwietnia 2008, 14:43 »
Faktycznie stary dobry praktyk....
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Kwietnia 2008, 13:22 »
Faktycznie stary dobry praktyk....

wcale nie taki stary ;D
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Kwietnia 2008, 14:35 »
Didi jeśli ja mogę kogoś polecic to dr Niedzielskiego (dłuuugie terminy oczekiwania na pierwszą wizytę) lub Sienkiewicza.

Po prostu sakolodzy, którzy znaja sietylko na wsadznaniu plemnika do komórki pod mikroskopem....a Tobie jest potrzebny ktos z porządną ginekologiczną ręką...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Kwietnia 2008, 09:38 »
Dzięki za otuchę :)  No właśnie ja też zaczynam dochodzić do wniosku że mi porządny ginekolog potrzebny bo w klinice jest OK tylko tam to raczej oni od razu na in vitro się ustawiają tak jakby innej opcji nie brali pod uwagę a jeszcze wszystkich badań dobrze nie zrobili  a ja potrzebuje coby mi najpierw ktoś trochę zdrowia przywrócił do normy a potem dopiero reszta :-\ A o dr. Puchalskiem dowiedziłam sie przez przypadek od kobitki jak stałam do ortopedy za mamuśkę w kolejce do rejestracji.

Po prostu źle się czuję a ostatnio to mi się nawet do pracy już chodzić nie chce bo sie skupić na niczym nie mogę :'(
 
Wzięłam parę dni urlopu ale za dużo nie odpoczełam bo sie okazało ż muszę babcie na kontrole stymulatora do W-wy wieść z potem ciotka wylądowała w klinicie na operacji sercai  trzeba sie było i ją i dializowaną na dodatek babcią zająć więc wróciłam gorzej zmęczona jak przed wolnym ::)

A co schudnięcia to właśnie jak ma schudnąć  jak ciągle jakieś prochy łykam i w dzień potrafi mi sie waga o 3 kg zmienić ??? no i pikawka zaczyna szwankować:(

Lilkuś a gdzie znajde tego Niedzielskiego może masz namiary na priv  pewnie znajdę na necie ale tak może byłoby szybciej :-[

Właśnie urodził się synek mojego kolegi  Nikodemek no i się zaczęło wśród znajomych  :'( a my dalej nic nawet ziarenka :(
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Kwietnia 2008, 15:55 »
Nie wiem gdzie mam jego wizytówkę, ale znajdziesz gabinet bez problemu. Jest w necie na pewno.
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #28 dnia: 6 Czerwca 2008, 09:10 »
Przynoszę nowe wieści:0

Na razie zakończyliśmy współpracę a doktorem R.K ale nie zrezygnowaliśmy z Kliniki po ugodnieniach naszą sprawę prowadzi teraz  dr. Kubisa wraz z dr. Sienkiewiczem, jeśli nie uda się do końca roku naturalnie to dopiero wtedy podejmniemy decyzje o ewentualnym in vito. A dlaczego tak decyzja a no bo sie okazało że - WRÓCIŁA OWULACJA !!!!! własnie miałam USCG i nagle ku zaskoczeniu wszystkich okazało że ma DOJRZAŁE JAJO hihihih ;D ;D więc zalecono starania domowe ;) ;) ;). Wyniki z tarczycy  tym razem wyszly całkiem niezłe  a torbiel zmniejszył się do 3,4mm, mam jak to okreśił dr piękną macicę (nie wiem co tam w niej go tak podnieciło  ??? :D :D), jajniki drożne i żadnego dzidostwa więcej nie ma,  więc teraz czekamy na badania mężulka które będą w przyszły piatek .  No a przy okazji okazało się ze mam z poważne zaburzenia przemiany materii  po dawkach hormonów i zostałam jakby mi lekarzy było mało pancjentką Centrum leczenia otyłości :-\
Ale jakby mi lżej na serduchu po wczorajszej wizycie :)
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline ooppoonnkkaa

  • Traktuj ludzi tak jak byś sam chciał być traktowany...
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6769
  • Płeć: Kobieta
  • Jeszcze 3 lata :)
  • data ślubu: 29.07.2006
Odp: DIDI POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY BO INACZEJ ZWARIUJĘ :(
« Odpowiedź #29 dnia: 6 Czerwca 2008, 10:43 »
To masz troszkę powodów do uśmiechu :) Napewno będzie dobrze.


Centymetry nadchodźcie!!!