e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Na czym NIE oszczędzać? - Wasze zdanie  (Przeczytany 75347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline veronka17 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Na czym NIE oszczędzać? - Wasze zdanie
25 października 2007, 11:58
Skoro mówimy cały czas , na czym mozna oszczędzić , postanowiłam stworzyć powyższy wątek :)
Znam opinie , że właściwie nie powinno się oszczędzać na niczym , bo to raz w życiu......... itd.

Ja na pewno nie będę oszczędzać na jedzeniu i dobrej muzyce. Co wy na to?

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Odp: Na czym NIE oszczędzać? - Wasze zdanie
25 października 2007, 12:17
ja bym dodała
- na fotografie i kamerzycie

Offline Beaataa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 28.07.2007
25 października 2007, 15:16
ja bym dodała
- na fotografie i kamerzycie
podpisuje sie pod tym!

Offline merkunek Kobieta

• Chuck Norris
25 października 2007, 15:41
dokładnie dobra muzyka to podstawa, zaryzykuje nawet stwierdzenie, że jesli jest dobra muzyka, to jedzenie niekoniecznie musi ;-) żartuję, ale napewno wtedy ilość może być wtedy mniejsza ;D

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
    • Rajdówkowe życie jako Żonka! ;D
25 października 2007, 15:51
Na gosciach :los:

Moze i to nie dokladnie na temat ale stwierdzam, ze goscie tworza klimat i wspomnienia :D

Z merkunkiem zgadzam sie jak najbardziej muza nr1 jedzenie nr2 :los:

Offline veronka17 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
25 października 2007, 16:17
:) :) :) rajdowka , pewnie , że na temat :)
  Ja oczywiście chciałabym zaprosić wszystkich i mój P. też , wyszłoby jakieś 600 osób :) ( trochę przesadziłam ) :)
Niestety wiemy , jakie są realia , ale myślę , że jak ktoś się waha między 70 czy 80 osób ( czy coś na ten styl ) , a stać go , żeby zaprosić więcej , to czemu nie :)
Jak wesele , to wesele :) :pijaki: :cancan: :obiad: :koncert:

Offline ika3w Kobieta

• Ilona
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 23.08.2008r
25 października 2007, 20:50
Na pewno nie bede oszczędzac na alkoholu i zdjęciach  :)

Offline mk.mika Kobieta

• maniak
    • Słońce i Księżyc stałoz się jednością- relacja
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
26 października 2007, 14:06
Tak jak piszecie na muzyce i jedzieniu napewno nie będziemy oszczędzać, i oczywiście fotograf - u nas będzie tylko fotograf a w sumie dwóch - nie chcemy kamery. My jedynie chcemy oszczędzić na hotelu dlatego musiałam pojechać w kilka miejsc i zobaczyć jak wyglądaja i to jest chyba jedna z wiekszych oszczędności. Napewno nie stać mnie na kupno sukni za 4 tys zł, więc taką bede szyć u znajomej krawcowej która potrafi cuda wyczarować z tzw. szmaty. A reszta - nie ma na czym oszczędzać bo wszystko jest ważne. O przepaszam jest jeszcze jedno na czym zaoszczędzimy ale to dzięki mojej mamie i mojej matce chrzestnej - dostaniemy obrączke po moim tacie i obrączke po mojej babci więc tylko złotnika znależć dobrego i tam obrączki zrobić.

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
26 października 2007, 16:06
Nie ma co oszczędzać na pamiątkach które będziemy mieć przez całe życie, czyli na kamerzyście i fotografie. Dobrze jest tez znaleźć dobry zespół - nam akurat trafił się bardzo tani (jak sądze) ale rewelacyjny.

Choć zawsze trzeba pamiętać że DROŻSZE NIE ZNACZY LEPSZE  ;D

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
26 października 2007, 16:12
A ja jeszcze dodam, ze mamy sporo fajnych fot tez od znajomych - troche tylko je obrobilismy, galerie zrobilismy sami i juz ;D

Offline LilaSnace Kobieta

• nowicjusz
29 października 2007, 15:21
Ricardo dobrze mowi. . . żadnego oszczędzania na fotografie i kamerzyscie oraz muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka. . . .  U nas na weselu Dj był rewelacyjny, a przez to zostało bardzo duzo wódki i jedzenia mimo że było przepyszne

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
29 października 2007, 17:01
hmmm
skoro na 100%mozna oszczędzic na dekoracjach czy zaproszeniach naprzykład -mozna tą róznice 'spozytkowac' na fotografie czy kamerzyscie...
szkoda nerwów na'potem'-kiedy wprost nie chce sie pokazywac bliskim filmu z wesela czy zdjęc..
no i MUZYKA.. to 99%udanej zabawy stanowi zespół lub dj dobry!!!
"-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata. Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle. -Na litość boską, królowo- zachrypiał- czy ośmieliłbym się nalać damie wódki ? To czysty spirytus. "

Offline rajdowka Kobieta

• Chuck Norris
to ja dodam jeszcze swoje... moze dziwne ale... nie oszczedzajcie na obraczkach... w koncu macie je nosic do konca zycia... a niektorzy moi znajomi zaluja wlasnie tego oszczedzenia bo denerwuja sie kiedy widza mnostwo zarysowan czy cos im sie sciera..

Poza tym.. lubie patrzec na swoja obraczke na palcu albo na obraczke Meza :) to tak chyba juz poza tematem ;)

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
cos w tym ejst,obraczki jednak powinny byc z dobrego zlota,czasem szybko sie rusyja itp ale to tez zalezy od gustu ktore nam sie spodobaja,my zamierzamy tak do 1000 na obraczki wydac za komplet no ale akurat chcemy takie za 500 zl bo nam sie podobaja.pozatym fotograf jest tego tyle teraz ze nie moge sie nadal zdecydowac ale tak pewnie z 1500 nas wyjdzie z takich lepszych.
sadze ze zdjecia sa najwazniejsze.no i alkohol tez aby byl dobry.Suknie tez bym chciala gora kupic do 2200 nie drozsza bo nie chce naciagac rodzicow na taki wydatek,a kto wie moze wypozycze jak mi sie cos spodoba albo jak uskladam to doloze.Tak wiec to chyba warto miec super

Offline anetka71 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.10.2008
1.zespol/dj
2.fotograf
3.jedzonko
4.kamerzysta

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: [size=
1. Zespół
2. Foto/kamera
3. Jedzenie
4. Oprawa ślubu (w końcu to o ślub chodzi)

Offline sunflowerka83

• forumowicz
Absolutnie nie można oszczędza na MUZYCE!!!!!  to przede wszystkim
Jestem zdania, ze dobra kapela uratuje każde wesele !!!!

w dalszej kolejności na fotografie (lepiej dobre zdjęcia niż przeciętne zdjęcia i przeciętne video, poza tym to pamiątka na cale życie)

można (ale oczywiście nie koniecznie) zaoszczedzic na:

samochodzie (zawsze znajdzie się ktoś w rodzinie kto ma fajne auto)
zaproszeniach (jesli ma się trochę talentu i chęci można zrobić je samemu i mniejszym kosztem)
sukience (po co kupować w Madonnie za 4 tys. jak można wypożyczyć równie piękną za 1000?)
jedzeniu (tak tak tak!!! spokojnie 2 cieple kolacje wystarcza, po co 5 - kto to zje????)
księdzu (hahaha :) wszyscy wiedzą o co mi chodzi:P)

Offline akayu Kobieta

• maniak
z tym jedzeniem to faktycznie im mniej tym lepiej,u mnie sie uparli ze ma byc 4 dania gorące a ja stwierdzilam ze nie bede sie z matka klocic i jak chce to niech ma te 4 dania

Offline Olaa Kobieta

• Chuck Norris
1. Zespół
2. Foto/kamera
3. Jedzenie
4. Oprawa ślubu (w końcu to o ślub chodzi)
Amen.
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline Moniqe Kobieta

• Monika i Tomek
  • nowicjusz
  • data ślubu: 24-10-2009
Moge isc na piechotke do kosciola, ale na fotografa oszczedzac nie bede zwlaszcza ze rezygnujemy z nagrania video :D

Offline hany81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
Nie oszczędzać na:
-dobry lokalu z odpowiednim jedzeniem
-orkiestra
-fotograf

Offline akayu Kobieta

• maniak
dokladnie

Offline rudzia30 Kobieta

• użytkownik
1. NAJWAżNIEJSZA JEST MUZYKA TO PODSTAWA !!!!!!!!!!!!!
1. NA DRUGIM MIEJSCU ALBO DWA PIERWSZE TO JEDZENIE - w tym wódka musi być dobra smakowo, żeby goście się dobrze czuli na drugi dzień.
A wszystkie iinne rzeczy jak fotograf, kamerzysta, wystrój sali, zaproszenia i inne dodatki - kto to pamięta, wszyscy pamiętają dobrą zabawę, bo przecież o to w tym wszyskim chodzi !!!!

Offline sunflowerka83

• forumowicz
kto pamieta fotografa? a co bedziesz dzieciom pokazywać? ZDJĘCIA

Offline rudzia30 Kobieta

• użytkownik
Ja nie mówię, żeby nie robić zdjęć !!!!

Offline missmax Kobieta

• entuzjasta
Na czym najlepiej nie oszczedzac?

1) Jedzenie

2) Sala

3) Muzyka

4) Suknia+Fryzura i strój pana młodego

5) Videofilmowanie

6) Fotograf

na reszcie można moim zdaniem zaoszczedzac

Offline anikaa Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 2.08.2008
Fotograf. Zdecydowanie.

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
- my przede wszystkim nie oszczędzaliśmy na fotografie, kosztował nas majątek, ale mamy cudne zdjęcia (za to mieliśmy mocno zaoszczędzić na kamerze, a jak wyszło tak wyszło)
- następnie orkiestra, nie patrzyliśmy na cenę, tylko jak gra i jak się przy niej goście bawią
- jedzenie, nie było go bardzo dużo, ale miało być i było przepyszne
- i wielkość sali, miała być duża, aby wszyscy goście mogli się bawić w tym samym czasie na parkiecie i nie zabijać się przy okazji łokciami

natomiast zaoszczędziliśmy na:
- zaproszeniach - robiliśmy sami
- dekoracji sali - "po znajomości" pani która dopiero interes rozkręca dekorowała nam za 300zł
- samochodzie - wynajęty był taksówkarz
- ozdobach na samochody gości - robiłam sama
- dekoracji kościoła - razem w panią, która brała ślub półtorej godziny wcześniej, same dekorowałyśmy i wyszło cudnie
- i innych drobnych przydatnych rzeczach, które kupowaliśmy w hurtowni (naklejki, dekoracja samochodu, wstążki, figurki, serwetki, balony)
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline aga8207 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Jedzenie + obsługa + lokal
Muzyka
to w pierwszej kolejności a potem
fotograf i kamerzysta
podróż pośluba bo potem czeka nas już tylko szara rzeczywistość :)

Offline Marta30Szczecin

• nowicjusz
Po pierwsze: fotograf/kamerzysta - po latach milo jest wrócić do oglądania filmu i zdjęć z wesela, czyli wspomnień
Po drugie: orkiestra - bez dobrej muzyki i zabawy nie ma udanego wesela
Uważam, że na dekoracjach, sukience, jedzeniu można zaoszczędzić, ale na kamerzyście/zdjęciach i muzyce napewno NIE!
Pozdrawiam