e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: nocleg w Krakowie  (Przeczytany 2339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
nocleg w Krakowie
24 października 2007, 00:17
przepraszam, że pisze nie na temat ślubu ale za tydzień przylatują do mnie znajomi z zagranicy (obcokrajowcy) i muszę znaleźć im nocleg w Krakowie. Nie jestem stąd wiec mam z tym mały problem. Nie chce żeby przepłacili ale tez nie chce aby nocowali w jakimś grzybie. Może zna ktoś tani i fajny hotelik?
z góry dziękuję za pomoc

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: nocleg w Krakowie
24 października 2007, 08:54
Ja nocowałam w hotelu Royal (zaraz przy Plantach i przy Wawelu), ale nie polecam ze względu na łazienki jak za gierka.
Mogę z czystym sumieniem polecić hotel Batory (droższa opcja) albo sieć hoteli studenckich (ale mogą tam nocować także nie-studenci) http://www.hotelestudenckie.pl/ Jest tanio, czysto i niedaleko Rynku.

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
24 października 2007, 09:12
Beth bardzo Ci dziękuje. Już myślałam, że nikt mi nic nie odpowie.

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
24 października 2007, 10:46
Basiu zapytaj Lady_yes..... Była w Krk w czerwcu i nocowała bodajże w GreenHostelu  (widok na teatr Słowackiego mieli), ale dokładnie jej zapytaj :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
24 października 2007, 11:07
AndziaK dziękuję bardzo. sprawdziłam sobie na necie i powiem szczerze, że fajny hotelik. Warunki bardzo dobre :)

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
24 października 2007, 12:18
Ola (Lady_yes) była bardzo zadowolona więc chyba jest OK ;)

Offline aeniołek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 6.02.10
27 października 2007, 22:37
Ja moge polecić hostel na ul.Pomorskiej (przecznica od Królewskiej). Standard pokoi OK, łazienki. Ale trzeba wyjść na 3 pietro po lekko obdartym korytarzu.Jak juz sie dotrze to są dywany, recepcja i cała reszta. Nazywa się Premium Hostel. Ceny przystępne!! :)