e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: bolerko  (Przeczytany 1776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evita12

• nowicjusz
  • data ślubu: 31.05.2008
bolerko
15 października 2007, 18:05
dziewczyny, co zakładacie do sukni z gorsetem? Do kościoła nie chcę wejść z odkrytymi ramionami,a bolerko jakoś mi nie pasyje. Suknie mam dwuczęściową  z perłowej tafty, spódnica w kształcie "A", gorset sznurowany, z przodu prosty(bez "wcięcia" na dekoldzie). Myślałam o szalu, ale może mi przeszkadać. Widziałam w sklepie takie szerokie dopinane ramiączka-motylki .może któraś je wypróbowała?

Offline u-lenka Kobieta

• Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. *****
  • użytkownik
Odp: bolerko
15 października 2007, 18:22
Evita, zerknij do tego wątku.. http://www.forum.e-wesele.pl/index.php?topic=220
Znajdziesz tam wiele ciekawych przykładów nakryć ramion.. fakt, wiele z nich to właśnie bolerka, ale może coś wpadnie Ci w oko  ;)

Pozdrawiam ciepło!

Offline mk.mika Kobieta

• maniak
    • Słońce i Księżyc stałoz się jednością- relacja
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
15 października 2007, 19:11
Witam.
Ostatnio wpadły mi w łapki fotki ze ślubu i tam panna młoda miała piękny gorset jednakże podczas ceremonii ślubnej miała piękny szal pod kolor sukni który zakrył co miał zakryć, czyli ramiona i dekolt. Ona miała go tylko przerzucony natomiast myślę że można go spokojnie upiąć piękną agrafka lub jakąś spinką gdzie mogą być dodane kwiaty tak jak w bukieciku. Choć pewnie im delikatniej tym mniej będzie się rzucać w oczy.
Pozdrawiam ;)

Offline Lili-liliana Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 08.05.2010r.
25 października 2007, 16:38
No a może jakiś ozdobny biały/ecru żakiecik?