Autor Wątek: Compact Band - Wasze opinie??  (Przeczytany 2294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KAROLLA81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
Compact Band - Wasze opinie??
« dnia: 14 Października 2007, 12:11 »
Witam
Czy słyszał ktoś coś o zespole Compact Band?? Szukam zespołu na wesele, czy ktoś może bawił się na weselu gdzie grali?? Będę wdzięczna za wszystkie opinie

pozdrawiam

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Października 2007, 21:37 »
uzupełnij, prosze, profil, bo dziewczyny nie wiedza z jakiego regionu pochodzisz..

 nie słyszałam zeby w szczecinie był zespół o takiej nazwie  ::)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline KAROLLA81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Października 2007, 22:04 »
Jestem ze Szczecina i nie wiem jak, ale właśnie taki zespół znaleźliśmy, więc istnieje :))) Znaleźliśmy go na jednej ze stron internetowych. . . 
Pozdrawiam :)

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października 2007, 13:28 »
Ja też nie znam osobiście tego zespołu , trafiłam kiedyś na jakieś ich filmiki na you tube , ogólnie nagrania mi się podobały , ale słyszałam niezbyt pochlebne opinie np. że zespół gra i śpiewa z playbacku i do tego wykorzystuje nie swoje nagrania. Nie wiem , ile w tym prawdy , ale takie opinie krążą.......

Offline natka84
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Listopada 2007, 23:59 »
tak ja znam ten zespół i moja opinia to taka! brak profesjonalizmu! a jak grają to nie zdążyłam się przekonać gdyż Pan z tego zespołu sprzedał komuś nasz termin ślubu! umówiliśmy się z nim na wpłatę zaliczki, mówił że nie ma sprawy, zaznaczam że to nie była rozmowa przez telefon, pojechaliśmy do niego osobiście z rodzicami narzeczonego, wszystko się zgadzało, widział że nam bardzo zależy na nich, ale ten Pan nawet nie wziął od nas nr telefonu bo był pewien że na umowiony termin przyjedziemy i wpłacimy, no i kiedy mój narzeczony zadzwonił aby się umówić na daną godzinę żeby wpłacić zaliczkę Pan onzajmił że już z kimś innym podpisał umowę i że nic nie pamięta abyśmy się umawiali z nim na wpłatę! ale później przyznał się do winy, tylko co nam po tym???? skoro zostaliśmy bez orkiestry bo wszystkie te dobre mają już nasz termin zajęty.  Uważam ze naprawdę Pan z tego zespołu posiada absolutny brak profesjonalizmu, umowa słowna też ma znaczenie ale jak widać w jego przypadku nie, jestem ciekawa czy wogóle nie zapomniał by przyjechać na nasz ślub, skoro po paru dniach zapomniał o naszej umowie! Tak się nie robi skoro się z kimś umawia na dane warunki to się czeka do tego terminu.

Offline robalek33
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.10.2008
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Czerwca 2008, 16:18 »
Czy ktoś jeszcze coś słyszał na temat tego zespołu? Ja ze swoim narzeczonym zarezerwowaliśmy sobie już u nich termin.  Co prawda zaliczki jeszcze nie wpłaciliśmy ale mam nadzieję że skoro pan zapisał nas już w kalendarzu tzn że będzie wszystko wporządku.  Proszę o wszelkie opinie na ten temat

Offline KAROLLA81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwca 2008, 20:25 »
My już zaklepaliśmy u nich termin na 9 sierpnia.  Niestety nie doczekałam się żadnej konkretnej opinii na temat ww zespołu.  Wygląda na to, że nikt z forum nie słyszał ich na żywo  ;)
Dowiedzieliśmy się jedynie od naszego kamerzysty, że słyszał ich na jakimś weselu i nie było źle, ale z pewnością nie jest to zespół z najwyższej "półki". . .  Ale na weselu nie jest najważniejsze to żeby zespół śpiewał czysto, tylko odpowiednio zabawiał gości :)
Pozdrawiam

Offline robalek33
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.10.2008
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Lipca 2008, 23:01 »
W takim razie czekam na wrażenia ze ślubu.  Mam nadzieję że wasze wesele będzie udane i takie jakie sobie zaplanowaliście :) ja właśnie tez zespół wybrałam na swoje wesele 25 października i powiem szczerze że już różne opinie wyczytałam ale postanowiłam się nie zrażać, zobaczymy jak będzie.  A jeśli mogę zapytać gdzie macie swoje wesele? Pozdrawiam :)

Offline jocelines

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01/08/2009
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipca 2008, 15:10 »
Witaj KAROLLA81,

moja koleznka miala ten zespol na swoim slubie.  Poniewaz juz podpisalas umowe, to chcialabym ci dac kilka rad, na co powinnas zwrocic uwage przy tym zespole.  Po pierwsze opracuj z zespolem dokladny plan "dzialania". 

Opowiem ci na przykladzie, co zrobili zle (nieudolnie):

Kiedy jest pierwszy taniec mlodych, pan nie mogl sie zdecydowac, czy prosic do tanca pozostalych gosci, czy nie; najpierw ich wywolal, a pozniej odwolal, a po 2-3 min ponownie zawolal na parkiet; goscie zaczeli tanczyc w parach, a pan "rozkazal" zrobic kolko (pomysl dobry, ale w zlej formie to zrobil);

Przy podpisywaniu umowy orkiestra zaproponowala swoje zabawy weselne - m. in.  rozbijanie glowa balony.  Para mloda zabronila tego typu zabaw dlatego dala swoja liste zabaw (przejrzyscie opisali na czym klazda polega) Na weselu byla zabawa taniec z balonikami; pan "zapomnial", ze pary nie moga sie trzymac za rece i kiedy zadnej parze nie wypadl balon, rozkazal rozbic glowa balon (!)

Co jeszcze mi sie rzucilo w oczy? Jesli chodzi o rzut welonem - pan kazal mlodym panna tanczyc wokol mlodej ( na pewno to widzialas na weselach), po chwili kazal przestac tanczyc i poprosil wszystkie panienki by stanely za mloda.  I tu nastepowal rzut welonem.  Moje pytanie, po co byl taniec w kolko, jak i tak kazal schowac sie za mloda?

To sa takie male szczegoliki, na ktore nie zwraca sie uwagi podczas wesela, ale kiedy oglada sie video ze slubu, to jednak raza te niedociagniecia.

P. S.  ostatnia dobra rada - ostatnia czesc pieniedzy zaplac 2 dni po slubie, nie wczesniej.  Dlaczego? Mlodzi, ktorzy ich mieli zaluja, ze tak nie zrobili.  Dopiero w pn, gdy troche ochloneli zorientowali sie, ze: wiekszosc zabaw jakie zamowili, nie mialo miejsca (orkiestra chyba zapomniala, a para byla zbyt pochlonieta wrazeniami, by zwrocic na to uwage), poza tym poprosili orkiestre o kilka przyspiewek i toastow za rodzicow, babcie itd.  (byla jedna przyspiewka i 1 toast - na samym poczatku, jak mlodzi weszli na sale).  Za te "drobne" uchybienia nie zaplacili by calosci.

Wierze KAROLLA81, ze jesli zwrocisz uwage na te aspekty, to bedziesz zadowolona z orkiestry.  Zycze udanej zabawy ;)



Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Lipca 2008, 16:39 »
z pewnością nie jest to zespół z najwyższej "półki". . .  Ale na weselu nie jest najważniejsze to żeby zespół śpiewał czysto, tylko odpowiednio zabawiał gości :)
Pozdrawiam

moim zdaniem ta "wysoka półka" zawirra także dobra wodzirejkę,
a z tym niestety w wielu przypadkach krucho,

Offline KAROLLA81
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.08.2008
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Sierpnia 2008, 21:40 »
Witam wszystkich  :)
Już po emocjach związanych ze ślubem, więc mam chwilę żeby napisać.
Częściowo moje wątpliwości co do zespołu sprawdziły się. 
Zibi rzeczywiście masz rację.  Na weselu jedną z najważniejszych osób jest wodzirej, ponieważ to on "rozkręca" imprezę.  Miałam nadzieję, że z tym akurat Compact nie ma problemów, jednak nie zawsze (zwłaszcza przy oczepinach, czy zabawie w karetę) wszystko im wychodziło.  Mimo wcześniejszych ustaleń Pan chciał nam zrobić zabawę, której nie miało być.  Dzięki naszej przytomności i szybkiej reakcji ww zabawa nie odbyła się.  Poza tym zespół grał z pół play backu, ale to nam i gościom nie przeszkadzało.  Wręcz przeciwnie, wolę żeby tak puszczali muzykę, niż gdyby gubili rytm i strasznie fałszowali.  (Kiedyś byłam na weselu, na którym zespół kompletnie nie potrafił grać ani śpiewać, a grali zupełnie "na żywo" -ja już bym lepiej zaśpiewała, i goście prawie w ogóle się nie bawili. )
Dodam jeszcze, że mieliśmy wspaniałych gości, którzy potrafili bawić się do rana nie zważając na jakość muzyki.  Przecież wesele to nie studio nagrań, w którym śpiew i muzyka są czyste i świetnej jakości.  I chciałabym zobaczyć gwiazdę śpiewająco na żywo tak jak na płycie. . . .
Ogólnie z wesela jestem zadowolona. 
Pozdrawiam

Offline jocelines

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01/08/2009
Odp: Compact Band - Wasze opinie??
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Sierpnia 2008, 11:39 »
Przede wszystkim - gratulujacje :) Ciesze sie, ze po mimo tych malych "wpadek" orkiestry, wszystko sie udalo.  Najwazniejsze, ze goscie dobrze sie bawili, a z tego co piszesz - to sie bardzo dobrze bawili.  Jeszcze raz - wszystkiego najlepszego!