e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: nowa i mam spore szanse, żeby się na tym forum zestarzeć:)  (Przeczytany 3973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tulip Kobieta

...a to dlatego, że mój ślub za więcej niż rok... czyli 1 lipca 2006 8)
Pozdrawiam wszystkie wyczekujące tego wspaniałego dnia :D

Witaj  :lol: Fajnie, ze do nas dolaczylas  :lol: Bedziesz miala za to duzo czasu aby wszystko idealnie przygotowac :-)

Witaj!

moj slub rok wczesniej 2 lipca, i w tym miesiacu rozpoczynam przygotowania! wczesnie tylko zamowilismy sale i wodzireja :)

lipec nie jest popularnym m-cem i nie jest trudno rezerwowac sobie "kogos znanego/dobrego"

pozdrwaiam
i zycze milego forumowania
ania

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Witamy na forum ;)

ps.a co do tego,czy jest łatwo... no nie wiem.. nam zarówno kamerzysta jak i zespoł mówili,ze mają juz wszystkie weekendy zarezerwowane.. nawet mieli juz terminy na październik  :o

pazdziernik ma R, i przez to jest popularniejszy niz lipiec....
ja nie spotkalam jeszcze nikogo kto by mi powiedzial ze na 2 lipca ma termin zajety....

ale tulip masz rok i 3 m-ce zeby wybrac najlepszych! powodzenia :) :) :)

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Tak ale chodziło mi o to, ze mają już każdy weekend zajęty od początku czerwca do października  :D
  Ale nasza nowa koleżanka, na pewno zdąży sobie zarezerwowac tych, których sobie upatrzy :lol:
 W końcu ma baaaardzo dużo czasu.. .. chyba,ze nie będzie czekała i zdecyduje się na ślub w tym roku  :D

Offline Sophia

witaj:))) Mówiąc szczerze, rok i trzy miesiace przed ślubem to ja jeszcze nie znałam swojego przyszłego mężusia. Ale my jakoś tak w ekspresowym tempie zakochaliśmy się i postanowiliśmy być razem. Ty masz o tyle lepiej, ze przed Wami mnóstwo czasu na przygotowania.
Pozdrawiam

A ja znam 2 dziewczyny, ktore zdecydowaly sie na rozpoczecie przygotowan juz 2 lata przed  :lol: Ja uwazam, ze kazdy robi tak jak chce i nie ma jakis wytycznych, ktore sugeruja kiedy, jak i gdzie powinno sie zaczac przygotowania. My np. rozpoczelismy przygotowania na 10 miesiecy przed slubem, ale przynajmniej teraz mamy juz prawie wszystko zalatwione. Nie  martwimy sie, ze o czyms zapomnielismy, ktos nam odmowil, czegos nie mamy. W tej chwili zostaly nam naprawde drobnostki do zalatwienia, dlatego Tulip nie sugeruj sie ani mna ani nikim tylko zrob jak oboje uwazacie z narzeczonym. To wasze wesele i tylko wasze i musi byc zorganizwane tak, jak sami sobie wymarzyliscie  :lol:

Offline Mariolka Kobieta

a my w styczniu ustaliliśmy datę na kwiecień i wszystko jest ok.
nie było żadnego pośpiechu. To też zależy jakie to ma być wesele. Jeśli z wielką pompą, to wiadomo, że czasu potrzeba wiecej na załatwienie wszystkiego :D
 :cegly:

Offline tulip Kobieta

Jeśli chodzi o przygotowania, to wybralismy już kościół i mamy dwie sale na oku. W jednej powiedzieli nam, że na przyszłe lato już mają kilka rezerwacji. Nawet na lipiec. Może to dlatego, że jestem z Warszawy.
Wodzirej to nasz znajomy, więc nie będzie problemu.
A z resztą przygotowań jeszcze poczekamy:)
Pozdrawiam wszystkie pary, które postanowiły nie zważać na przesądy i pobierają się w miesiącu bez Rrrrrrrrr:)

Offline Mariolka Kobieta

to My. Nie zważaliśmy na to :D

To prawda, ze duzo rzeczy wplywa na to kiedy rozpoczyna sie organizaje wesela. U nas wplyw na to mial na przyklad fakt, ze bierzemy slub w sumie 700 km od naszego wlasciwego miejsac zamieszkania i nie mamy mozliwosci jezdzic czesto do Szczecina i zalatwiac za kazdym razem co innego. Raczej bylo to w miare "hurtowo" zalatwiane ;-) . Aha, no i dodam jeszcze, ze ma tez wplyw miejsce, w ktorym jest wesele. U nas gdy rezerwowalismy zamkowa okazalo, ze 8 pazdziernik to pierwszy wolny termin  :shock:  W kazdym razie uwazam, ze o tym kiedy rozpoczyna sie przygotowania kazdy powinien sam zdecydowac.

Offline tulip Kobieta

Hm... Nie to, żebym się czepiała, ale niektórzy uważają, że kwiecień do takich miesięcy nie należy. Kwiecień po polsku nie ma r, ale w innych językach jest...chociażby april :)
A lipiec w żadnym języku nie ma R:)

Hm, to w sumie po czesci pozdrowienia sa i do mnie, bo cywilny mamy 7 lipca w NL  :wink: Rowniez pozdrawiam  :lol:

Offline asia Kobieta

Offline Violka Kobieta

Witam na forum.
Masz dużo czasu żeby wszystko obmyśleć, dopracować. Na razie możesz zapoznawać się z problemami innych podczas przygotowań i jak sobie z nimi radzić.
Z pewnością będzie ci łatwiej wszystko ogarnąć z pomocą forumowiczów.
Powodzenia.

Offline Marta

Witam Cię serdecznie! :hello:
Zestarzejemy sie razem na tym forum! :D Bo ja też mam ślub w 2006 roku! Pozdrowionka dla Ciebie! :wink:

Offline Tajusia Kobieta

I ja również witam Cię bardzo serdecznie
:skacza:

P.S. Choć ślubik mam we wrześniu to jednak przesądna nie jestem :D :D :D

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
witam witam...

zacznij od szukania sali i orkiestry... na resztęmasz jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuużo czasu :)

Offline Agnieszka Kobieta