e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Cyk, cyk, cyk.....dryyyń...I nie opuszcze Cię aż do śmierci!  (Przeczytany 8681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Cyk, cyk, cyk...czas leciał nie ubłagalnie aż nadszedł 1 września :serce: :serce: :serce:

Cyk, cyk, cyk.....6:00 - wierce się, na zmiane jest mi zimno i gorąco, otwieram oczy...chmury....smutno mi..bedzie lało, bedzie zimno :-\

Cyk, cyk, cyk.....6:30 - kąpiel....odprężenie....kawa z mamą :kawa:, żaden deszcz, żaden mróz nie przeszkodzi mi w tym dniu, pelna wigoru o 8:00 lece na fryzik i make up O0

Cyk, cyk, cyk 11:00 wracam z uśmiechniętą minką, chmury odeszły, wyszło słonko ;D

"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 :disco: :koncert: :brawo: :id_juz: :cancan: :Daje_kwiatka: :pijaki: :przytul: :skacza:

:Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony:
..........nareszcie ;)

Offline Ania P. Kobieta

• Dopóki miłość nas dwoje łączy, świat się zaczyna, świat się nie kończy...
  • uzależniony
  • data ślubu: 11.08.2007 :*
Też jestem, jako druga! super w końcu relacja! :skacza: :skacza:

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
'Czekam...
Czas dłuży się i wije.
Liczę ciągle minuty
Pośpiesznie serce bije'

Cyk, cyk, cyk......

Witam Andzia :i_love_you:, i Ania P.

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
Dwaj, dawj, szyyyybko !!!!!!!!!!

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Andzik nie mam przy sobie wszystkich zdjęć a nie chce byc nie dokładna wiec kochanie, musisz poczekac do wieczora. Wtedy dopiero się rozkręce.

Relacja będzie krótka ale treściwa :D ale mam nadzieje, przypadnie Wam do gustu :)

Oczywiscie w tym miejscu szczególne podziekowania za telefony przed wielkie dniem dla Ciebie Andziu i dla Karolinki (rajdowki).
 Rozmowa z Wami dala mi bardzo duzo i strasznie sie wzruszyłam, ze ktos o mnie pamieta. Karolinke słyszałam pierwszy raz w zyciu co było jeszcze badziej wzruszające.

Dziekuje za sms-ka od Vall - Marcia nawet mam udokumentowane jak odczytuje twojego sms-a :) z bananem na twarzy ;D ;D ;D i sms-ka od Kasi - dziekuje ci  :-* :-* :-* :-*.

Poza tym dobijała się do mnie na gg Agusia (nadziejka) nasza kochana i z zaskoczenia mnie na tym gg wziela,  :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you:

A poza tym ogromne buziole dla Wszystkich dziewczynek, ktore trzymaly za mnie kciuki :-* :-* :-* :-* :-* :-* Bez Was pewno nie było by tak jak było :)

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
Anus i znów się popłakałam..... tak jak po tel do Ciebie... jakos tak mnie naszło....  :-* :-* :-* :-*

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Cyk, cyk, cyk 11:30 .... na odprężenie..."Desperate HouseWife"...nie umiem sie skupic, patrze caly czas w niebo czy czasem nie nadciągają chmury...mama zaczyna robić się nerwowa, ciągle mowi "No ubieraj sie już", "Uważaj na welon" :Mdleje_1:
Mimo, ze mysle o tym, ze zaraz stanie sie coś najważneijszego w moim życiu nie denerwuję sie bardzo :)
Męczy mnie tylko myśl: "Czy spodoba się suknia Grzesiowi, czy będę mu się podobać, czy może ucieknie sprzed ołtarza"

Cyk, cyk, cyk 12.45 przyjeżdża Maciek, nasz fotograf, super chłopak, super fotograf :ok:

Cyk, cyk, cyk...13:00 biegnę się ubrać i pierwsza wpadka, pas od ponczoch nie chce działac, na ratunek biegnie mama, niesety, nic nie da sie zrobic, decyzja....nie biore pasa...na szczescie mialam w zapasie ponczoszki samonosne :) Grunt to dobre przygotowanie :P

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
ożesz !!!!!!!!!!!!  :o :o :o

Na drugim zdjęciu to jak nie Ty :)

Pieknie Anuś !!! Dawaj, dawaj :)

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Aniuś nareszcie :!:

Czemu krótka relacja :?: :!: Ja się już zdążyłam od 1 września przygotować na dłuuuuuuuuuuuuuugie wspominanie  ;) Nerwy były :?: Jakoś bardzo poważna jesteś, pewnie jak Grześ przyszedł w końcu to do piero uśmiech był co :?:

Offline Natulinek Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 28.06.2008
I ja dołaczam do niecierpliwych czytaczek.... czekamy na fotencje i dalsza czesc relacji :)

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2.06.2007
Ania!jestem i ja....
cudnie cudnie cudnie!!!!
czekam na reszte!
alez mi smaka narobiłas!
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline kkotek Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 13.09.2008
I ja jestem  :hello:

Anusiaaa no nareszcie relacyjka ;D

Rzezywiscie na tej 2 fote to jakbys nie byla soba ::)

Zapowiada sie rewelacyjnie  :D

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
katarzyna_84, Natulinek, tete, kkotek cudnie, ze jestescie.

Obiecuje, ze nie zawiode i dzis beda kolejne foty  ;D i ciag dalszy relacyjki :-*

Offline Natulinek Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 28.06.2008
 :skacza: :brawo_2: SUPERKOWO :D no to czekamy :)

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
zapowiada sie kolejna superowa relacja!
czekam niecierpliwie na dalsze foty

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Cyk, cyk, cyk 13:20 .... juz ubrana, od stóp do głow...

Naszyjnik - jest
 Kolczyki - są
 Bransoletka - jest
 Podwiązka - jest
 Niezbednik - jest

*Tata mowi "Slicznie"
*Ja " Niewierze"  :P

Czekam, zaczynam sie lekko denerwować.

Podejmuję kolejną "męska" ;) decyzje, nie zakładam szala, idę z gołymi ramionami. Dochodzę do wniosku, ze nie zamarznę, mąż mnie bedzie grzał :brewki:

Ps. Własnie dzwonil Grzes, musimy jechać wieczorem podpisac umowe w sprawie mojego autka wiec moge nie zdazyc wgrac fot, nie bijcie prosze :'( :'( :'( Sama jestem zasmucona tym faktem :'( :'( :'(
Ale już jutro z rana bede miala wszystkie foty w pracy wiec nie bojcie nic....pokaze wsio :Fotograf:

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
jejuuuuuuuuuu  :o - jestem i nigdzie sie nie ruszam...  ;D ;D
Anus  :Zakochany: nareszcie  :D :D :D

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
 :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :buu: :Kill: :glowa_w_mur: :cegly: :cegly: :boks: :boks: :buu: :buu: :buu:
to z rozpaczy, ze nie bedzie relacji
no trudno
w takim razie czekamy do jutra

Gabiś

• Gość
Gratuluję wam baaardzo mocno!!!! Ślicznie wyglądałaś.... czytm z zapartym tchem:)

Offline agapa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 22wrzesień2007
Witam się i ja
przepieknie wyglądałaś...tak inaczej niż każdy....grzywka rewelacyjnie ułozona..i suknia...mmmm....
czekam na więcej z niecierpliwością

Offline agatonek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 26.07.2008
Dołączam się do niecierpliwie oczekujących na dalszą część relacji  8)

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
Anuś  ;D a tak na marginesie  ;) to fotka nowego autka tez bedzie mile widziana  ;) ;) ;)

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
I doczekalismy sie!! nareszcie !!
 Relacja zapowiada sie bardzo ciekawie. Pewnie swoje pare groszy dodam jak dojdziesz do slubu;)

Offline anelle82 Kobieta

• uzależniony
    • anelle82 żonką
  • data ślubu: 13.10.2007r, godz.16
Anusiaaaaaaa,nareszcie, jużmyślałam że nie zaczniesz przed moim wylotem :skacza:
Czekam na ciąg dalszy :tupot: :tupot: :tupot:

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Jeju dziewczynki, tyle Was jest u mnie.... :przytul: :przytul: :przytul: :Wzruszony: :Wzruszony: :Wzruszony:

No to jedziemy....fotki z przygotowan do czasu az wszedł Grzes :)

oooo tu dostalam sms-a od Vall ;D

Z tata

Offline adusiaxxx Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 12.04.2008
Hurrrraaaaaaaaaaaaaaa  :skacza:

ślicznie  :Serduszka:

Jeszcze, jeszcze, jeszcze  :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:

Offline AndziaK Kobieta

• Chuck Norris
jeszcze, jeszcze, jeszcze !!!!!!!!!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-*

Aha.... dzień dobry i dołączam się po petycji Marci ;)

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
:hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa:
 :D superos.... czekamy na więcej  :D