Autor Wątek: MUZYCZNY HICIOR WESELA  (Przeczytany 2064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lenka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
MUZYCZNY HICIOR WESELA
« dnia: 1 Października 2007, 15:16 »
JAKA PIOSENKA ZROBIŁA NAJWIĘKSZĄ FURRORĘ NA WASZYM WESELU??????

Na ostatnim weselu na jakim byłam hitem było

A ty całuj mnie - starocie Piersi

na wcześniejszym

Feel - A Gdy Jest Już Ciemno

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Października 2007, 15:26 »
Trudno powiedzieć... miałam tak dobry zespół, że wszyscy się bawili przy każdym utworze...

ale myślę, że między innymi "Rycz, mała rycz", "Jedzie pociąg z daleka", "cancan", zorba, Dwudziestolatki... kurcze to już dwa lata... jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę... ale u mnie każdy utwór spotykał się z wielkim uznaniem gości...
robiliśmy węże, kółka, machanie nogami, rękami,bioderkami, tańczyliśmy chodzone tango, polkę, haczyki.... nawet szpagaty były w wykonaniu nie tylko pań, ale też panów... także wiele się działo...



Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Października 2007, 12:17 »
U mnie tak jak u Madzialeny :) zespół był super to i wszyscy przy każdej piosence się bawili :)

Najbardziej wszyscy zmachali się przy Zorbie i Cancanie :)

A na innym weselu wielkim hiciorem była "Pszczółka Maja"

:)



Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Października 2007, 12:40 »
Niezależnie od tego jak zespół był dobry i jak grał , na każdym weselu jakim byłam , hitem było " jesteś szlona " :) niewątpliwie jest to jakiś ewenement disco polo , bo niby nikt nie słucha , ale wszyscy znają i znakomicie się bawią przy tym ;) Ostatni raz byłam na weselu w czerwcu ( w Warszawie ) i tam chyba ze 3 razy to leciało :)

Offline tete

  • "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.06.2007
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Listopada 2007, 23:18 »
poza 'rzelaznymi' tematami pochądzacymi z listy nie-discopolowej ;D(wystarczy wejsc na strone jakiegos dobrego zespołu i porosic ich o demo) jest cos co chyba w 99% poderwie gosci do tanca."wolność' zespołu chyba boys.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Kasia*

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14875
  • Płeć: Kobieta
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopada 2007, 00:03 »
a ja właśnie lubie te weselno discopolowe hiciory na weselach, wtedy się chyba najlepiej można wybawić.

Na ostatnim weselu to były "Moja Cyganko", "Czarne oczy" i "Cyganeczka Zosia" ale to było 16.09.2006 ::) :cancan:
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline Kora29

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 772
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008 r.
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Listopada 2007, 12:13 »
"JESTEŚ SZALONA" jest zawsze...nie zależnie od orkiestry, od sugerowanego reperturu Państwa Młodych...zawsze.
Śmieszne,że to przecież piosenka disco - polo, a jak trwale "wbiła się" w głowy Polaków...jeszcze przejdzie do kanonu tzw. "klasyków" hihihihihihi!!!

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Listopada 2007, 12:14 »
heheh SZALONA będzie zawsze popolarna :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline veronka17

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 407
  • Płeć: Kobieta
  • .: co mnie nie zabije , to mnie wzmocni :.
  • data ślubu: Jak będzie , to sie dowiecie :)
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Listopada 2007, 15:58 »
A zebyś wiedziała kora29 :):):) Zorientowałam się trochę w temacie , bo mnie to kiedys zaintrygowało i okazało się , że twórcy "szalonej " i " wolności " to zespół BOYS. Wypuścili jeszcze kilka mniej znanych , ale też chodliwych numerów na weselu np " kochana uwierz mi ". Same zobaczcie ile lat to przetrwało!!!!:) I to są kawałki , które nigdy sie ludzoim nie nudzą i bez względu na przedział wiekowy , duuuuuuża większość słyszała je prznajmniej raz w życiu i je kojarzy. Jak dla mnie to ewenement. Poza tym ostatnio znalazłam tekst szalonej w najnowszym śpiewniku piosenek popularnych ( z chwytami na gitarę ) , to już mówi samo za siebie :)

Offline Kora29

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 772
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008 r.
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Listopada 2007, 17:18 »
I będzie za 10 lat.."Jesteś szalona" przy ognisku... ;D ;D ;D ;D ;D
A tak na serio, to chciałabym słyszec u siebie na weselu Annę Jantar, Czerwone Gitary..Ale jak pojawi sie "rytm"disco - polowy też się nie obrażę...Na weselu bedzie 120 osób, każdy by chciał usłyszeć coś dla siebie...
Daję swojej orkiestrze dowolność...tzn...sugestię im przekazę ale liczę na ich profesjonalizm....(obym sie nie zdziwiła) ;) ;) ;)

Offline Marcix
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 sierpień 2007
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Listopada 2007, 19:58 »
"JESTEŚ SZALONA" jest zawsze...nie zależnie od orkiestry, od sugerowanego reperturu Państwa Młodych...zawsze.

Zbyt wielkie uogólnienie Kora, ponieważ "Jesteś szalona" nie ZAWSZE jest obecna na weselach.

U nas na weselu nie było ani jednej piosenki disco polo czy biesiadnej, a mimo to wszyscy bawili się doskonale.

W naszym przypadku przebojem okazał się Kazik i Goran Bregovic, ale oprócz tego na parkiecie wszyscy szaleli przy The Clash, Kylie Minogue, Lady Pank, Banda i Wanda a także Metallice.

Tak to było niestandardowe wesele, i z łezką w oku wspominam jak moja ciocia, kobieta po 50-tce szalała przy Kaziku.

Myślę, że charakter wesela zależy w głównej mierze od Młodych. Jeśli oni dobrze się czują w repertuarze to goście niezależnie od tego co "leci" z głośników będą się bawić z Młodymi.

Nie wyobrażam sobie, żebym męczyła się na własnym weselu i miała się bawić przy czymś, czego nie lubię.

Jeśli mogę coś przyszłym Młodym poradzić, to przede wszystkim żeby zrobili takie wesele, które odzwierciedli ich charakter i temperament. nie rezygnujcie z własnych marzeń, bo z założenia wesele ma się tylko raz w życiu :grin:

Offline met

  • Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4643
  • Płeć: Kobieta
  • Amor Vincit Omnia
  • data ślubu: [size=
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Listopada 2007, 20:13 »
U nas zdecydowanie był to rock'n'roll grany na saksofonach :serce:
Wszyscy goście do tej pory go wspominają.
Wujek, który około północy był już bez butów, bo strasznie Go uwierały, kilkakrotnie 'zamawiał' ten utwór u orkiestry :-)

Offline Kora29

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 772
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.08.2008 r.
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Listopada 2007, 22:57 »
Marcix...dałaś mi do myslenia...O gusta muzyczne mojej rodziny " jestem spokojna"...znają mnie i potrafią "się dostosować"..Ale rodziny mojego T. nie znam.... Ja chcę bawić się ze WSZYSTKIMI i żeby WSZYSCY się dobrze bawili...
Jak rozmawiałam z zespołem..to wyszłam z założenia,że "wiedzą co mają robić"...Pewnie jeszcze ich odwiedzę..może oni "coś" doradzą...


Ps.
Na nowej płycie Hey - mtv... jest "Zazdrość" w takiej wersji "dancingowej"..to jest kandydat na hiciora weselnego ;D ;D ;D

Offline patrychapati
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Listopada 2007, 15:40 »
u nas hity z satelity czyli : '' kanikuły'' ,september dont cray , oraz duzo innych przbojow

Offline cyganeczka12
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Stycznia 2008, 17:17 »
SłUCHAJCIE PODSTAWA TO UTWORY SKOCZNE TYPOWO DO TAńCA ALE NIE SZARPANE  TROCHę INGRID ITP. . .  NIE MOżE ZABRAKNąć SOKOłóW I SZALONEJ I TROCHE MUZYKI CYGAńSKIEJ A WIEM COś O TYM BO SAMA JESTEM CO TYDZIEń NA WESELACH  POZDRAWIAM

Offline MISIEK

  • Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Stycznia 2008, 09:20 »
Ilu jest gości na imprezach weselnych tyle jest hiciorów - każdy ma swój ulubiony utworek , każdego "kręci" coś innego , podstawa to zaopatrzyć się w dobrego DJ-a lub zespól , dobry humor i pozytywne nastawienie na dobrą zabawę a reszta......pójdzie jak z platka.
Ma być wesolo, skocznie i przede wszystkim tanecznie  :cancan:

Offline met

  • Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4643
  • Płeć: Kobieta
  • Amor Vincit Omnia
  • data ślubu: [size=
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #16 dnia: 8 Stycznia 2008, 09:27 »
Cyganeczko, ale nie krzycz :P

Miś ma racje ;-)

Offline rudzia30
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Kobieta
Odp: MUZYCZNY HICIOR WESELA
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lutego 2008, 17:47 »
To chyba zależy w jakim okresie się odbywało wesele.
Konik na biegunach na jednym i byłam ostanio na trzech - Iwan & Delfin "Czarne Oczy"