Autor Wątek: sala Malibu Dąbrowa Górnicza  (Przeczytany 3648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline beata2505
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« dnia: 23 Września 2007, 18:11 »
Hej
polecam super salę na której bawiłam się w sierpniu na weselu.  Swoje również planuję tam zrobić.   Niedrogo a jedzonka full wypas pod dostatkiem, a jakie barman podaje drinki  :) :) :).  Kaw wypiłam z 10 i ten płonący świniak był super.  polecam.  polecam.  polecam. . . . .

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Września 2007, 07:15 »
no cóż to chyba jakas reklama - bo ja to akurat ta sale znam bo mkieszkam niedaleko niej całe życie- kiedys to była dyskoteka Adria
Hmmm nie wiemjak tamz jedzeniem- ktoś tam kiedyś robil chrzciny i było podobno takie sobie
Ale wesela to bym tam w życiu nie zorganizowała
po1. ta sala znajduje sie centralnie w samym środku osiedla  nie ma tam totalnie gdzie wyjśc , zaraz  od wejscia biegna schody , które prowadzą na chodnik
po2. pod sala znajduje sie menelski bar - czasami ci podoici panowie próbuja sie dostac do sali
po3. wystrój jest co najmniej tragiczny(w sumie to rzecz gustu) ale te plastikowe krzesla dla gosci a dla Młodej Pary drewniane to juz lekkaprzesada


Offline Aguś-sc

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Września 2007, 10:57 »
ja nie mieszkam koło malibu ale na tym osiedlu jestem częstym gościem i podobnie jak Aniutek83 też bym tam własnego wesela nie zorganizowała, niewiem jak w środku itp, ale już samo to, że sala znajduje się w samym środku osiedla i ten bar menelski pod tą salą coś okropnego
odliczam do 09.08.2008 zapraszam



"Miłości trzeba się uczyć - uczyć wciąż na nowo i bez końca"

Offline beata2505
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Września 2007, 18:51 »
hej
nie wiem skąd macie takie bzdurne informacje, ja tam byłam w sierpniu i świetnie się bawiłam.  nie ma gdzie wyjść? - dziewczyny, ja byłam na weselu a nie na spacerze w parku.  Bar i owszem jest, ale kompletnie mi nie przeszkadzał i z tego co wiem nikt z obcych nie próbował nawet wejść  na salę.  Termin na swoje wesele już zarezerwowałam.  Skusiło mnie ekstra menu, nie jakiś tam śmieszny rosół i schabowy, czyli standarcik na weselach.  Rosół i schabowy jeszcze sama potrafię sobie zrobić.  Na weselu chcę zjeść coś oryginalnego - i to właśnie jadłam.  Ale to kwestia gustu, albo raczej bezguścia.  Podjęłam decyzję i bardzo się cieszę.  Napisałam o malibu bo było naprawdę na poziomie zorganizowane wesele.  Mam już kilka wesel za sobą - jako gość oczywiście, i to było najlepsze.  A siedziałam na białych wyściełanych krzesłach.

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Września 2007, 08:40 »
no jak dla mnie to akurat ten lokal jest totalnie bez gustu - okna tez by sobie mogli umyć
mieszkam tam całe życie i jsst tam bbbb mało wesel - to chyba o czymś świadczy
i u mnie na weselu tez nie ma schabowego - tylko bb fajne i oryginalne menu
a ty chyba nie masz informacji na temat naszego menu wiec nie mozesz sie na ten temat wypowiadac
My także nie znamy Twojego- ja napisałam o wygladzie i otoczeniu tego lokalu
i wiesz tam nawet nie ma gdzie na papierosa wyjść- no chyba ze na 2 metrowy balkon
Parkingu tez nie posiadaja- a dla moich i narzeczonego gości to było wazne bo mamy duzo przyjezdnych a od niego jest cały autokar
Wystrój w srodku tez raczej niezbyt - widac to nawet przez te szyby
Oni nie za wiele tam zmienili z zewnatrz od czasów dyskoteki Adria
 O każdym lokalu sa i pozytywne i negatywne opinie- my wyraziłysmy swoje zdanie na jego temat i tyle
Ale dodam z,e nikt z moich znajomych i z osiedla i z meszkajacych w poblizu nie wyrazał chęci zorganizowania tam swojego wesela

Offline Aguś-sc

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Września 2007, 11:19 »
beata2505 ale co Ty się tak od razu bulwersujesz to forum jest po to, że każdy może umieścić swoje poglądy na dany temat a Ty oczywiście nie musisz się z tym zgadzać, ale każdy ma prawo wyrazić swoją opinię  i my wyraziłyśmy
odliczam do 09.08.2008 zapraszam



"Miłości trzeba się uczyć - uczyć wciąż na nowo i bez końca"

Offline Kamelia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Października 2007, 18:25 »
hejka ;) no powiem szczerze, że coś mi tu nie gra! ty ANIUTEK z tego co piszesz to ci nie pasuje na żadnej sali bo każdą przez siebie opisywaną obrzucasz błotem  a niestety sama  jesteś jeszcze przed weselem i życzę twojemu partnerowi żeby nabrał rozumu póki jeszcze czas bo potem będzie miał z tobą przerąbane do końca życia!!!!! Muszę Cię rozczarować ale w przeciwieństwie do Ciebie nie wypowiadam sie na temat na który nie mam zielonego pojęcia tak jak TY!!! Chodzi mi o salę MALIBU!!! nawet nie wiesz jak tam jest, w życiu tam nie byłaś ani na imprezie ani nawet zobaczyć sale wiec skąd wiesz jak tam jest! obrażasz wszystkich, którzy sie tam dobrze bawili z reszta nie tylko tam ale i we wszystkich innych lokalach.  Jeśli chcesz sie wypowiadać to może ja ci prześle fotki z mojego wesela i zobaczysz choć trochę bo chyba nie masz w ogóle pojęcia o niczym!!! jedzenia było full dobrego!!! jedzenia, przy moich 80 gościach było 4 profesjonalnych kelnerów bo widziałam ich dyplomy kelnerskie, barman, który serwował drinki bez ograniczeń. . .  no zespół w sumie nie ich broszka tylko moja ale tez fajnie grali.  Ogólnie słysząc opinię moich gości na temat tej sali były takie ze co najmniej o połowe przesadziliśmy z jedzeniem bo tyle było ze nie dało się wszystkiego nawet spróbować.  Jestem bardzo zadowolona z wesela.  wszystko sie udało! Ciebie proszę tylko żebyś sie nie wypowiadała jak nie masz o czymś pojęcia.  p. s.  krzesła nie plastikowe tylko obszyte białymi pokrowcami  z kokardami do wyboru jeśli panna młoda tak jak ja miałaby suknie z dodatkiem różu to mogą być różowe i taras zamknięty dla obcych ludzi wiec nikt nie miał szans dostać sie wśród bawiących sie na weselu!! polecam malibu, nie namawiam ale naprawdę warto. 
Ciekawe jak Tobie sie uda. . . . 

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Października 2007, 19:30 »
Moim zdaniem nie powinno się oceniać sali po tym gdzie sie znajduje.Czytając wypowiedzi Aniutek83 i Aguś-sc trochę dziwne mi sie zrobiło-każdy ma swoje zdanie na temat rożnych sal-może mu sie podobać lub nie ale nie powinno sie krytykować innych że robią tam wesele i za to że im sie tam podobało Z reszta goście na weselu powinni bawić się a nie  wychodzić na zewnątrz a na papierosa można zorganizować jakieś miejsce tak żeby nikomu nie przeszkadzać.
Powiem jeszcze jedna zgadzam się Kamelia niektórzy z nas oczerniają wiele sal tak ja by na każdej z nich byli na weselu i wszytko o niej wiedzieli.czasem to że gdzieś jest fajne otoczenie sali nie świadczy o tym że musi być tam wspaniale bo z tego co ja słyszałam w Shumie i w tych innych ośrodkach gdzieś na pogorii może jest pięknie ale to co oni tam podaja za takie wygórowane cenny to jest lekka przesada :mdleje:

Offline Kamelia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Października 2007, 20:13 »
 ;D nareszcie ktoś konkretny, dzięki DORKA za słowa poparcia.  No niestety co sie tyczy ANIUTKA to zauważyłam niepochlebne opisy na wiele sal w zagłębiu i choć jestem nowicjuszem i wcześniej sie nie wpisywałam choć czytałam opinie na temat malibu przed swoim weselem tam, moje wątpliwości  w 1000 % zostały rozwiane już w trakcie imprezy, dlatego postanowiłam się wypowiedzieć! A tak ku formalności wejdźcie sobie na malibu. for. pl i zobaczcie sami czy naprawdę tam jest taka katastrofa w wystroju?? moim zdaniem wręcz przeciwnie, widziałam gorsze sale a za dużo większą kasę. . .  acha ANIUTEK, byłam w zeszłym roku na sylwestra w catamaranie- super striptiz, zespół nawet nie powiedział gościom że jest 24 i nowy rok a na sałatkę sie nawet nie załapałam bo zrobili szwedzki stół i jedzenia na nim starczyło z ok.  100 osób może dla 30!!! a zapłaciłam coś koło 600 zł.  POWODZENIA!!  ja już przeżyłam najpiękniejszą noc w swoim życiu :Najlepszy:

Offline Aguś-sc

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 643
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Października 2007, 20:19 »
dorka tam gdzie ja robie swoje wesele również sala była krytykowana przez inną forumowiczkę ja nie napisałam czegoś krytycznego na temat sali, ponieważ tam nie byłam i niewiem jak jest a uwagę swoją zwróciłam tylko na otoczenie  i tyle
odliczam do 09.08.2008 zapraszam



"Miłości trzeba się uczyć - uczyć wciąż na nowo i bez końca"

Offline Kamelia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Października 2007, 20:50 »
to może  zacznijcie konkretami mówić gdzie kto ma wesele! zawsze są pochlebne i negatywne opinie, ja wiem swoje, mam to za sobą! do tej pory odbieram pochlebne opinie od gości na temat zorganizowania tam imprezy, a cd z wesela obejrzałam z mama i mężem już chyba ze 100 razy:)))

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Października 2007, 09:26 »
Kamelia  ale niestety musze sie rozczarowac bo ja byłam w Malibu i to nie raz i nie dwa
Moja znajoma robiła tam chrzciny ja juz o tym pisałam i BYŁA NIE ZADWOLONA
Wiec nie mów mi ,ze ja tam nie byłam BO BYŁAM!
Nie jadłam tam nic wiec na temat jedzenia sie nie wypowiadam  a gustu smakowego innych nie oceniam
Pisze tylko to co widze codziennie tam przechodzac i byłam tam z kolezanka, która szukała sali na swoje wesele i TEŻ JEJ SIE NIE SPODOBAŁO
Mówie to co sadze patrząc wizualnie na ta salę - na temat obsługi tez nic nie pisałam
Wiec troche przystopuj- i daruj sobie te komentarze na temat mojego partnera i mnie bo nas wcale nie znasz
A ja nie krytykuje innych sal pisze ,ze przeciez sale niektore mi sie podobaja- i z własnego dosiadczenia i innych znajomych I pisze co w poszczególnej mi sie podobało a co nie
I ja sie nie oburzam jak ktoś krytykuje moja salę - każdy ma inny gust i tyle mi sie nie podoba Twoja sala a Tobie może sie nie podobać moja
Troche sie chyba zagalopowałas- zakrawa to aż o śmieszność - jak ktos zechce to zorganizuje tam w Malibu swoje wesele i tyle Taksamo będzie z każda salą

Offline Kamelia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #12 dnia: 7 Października 2007, 15:46 »
Witam,
po1.  nie powiedziałam że kazdemu ma się tam podobać bo ile ludzi tyle gustów.
po2.  jak pisałaś ze znajoma tam miała chrzciny pisałas że było tak sobie a teraz nagle jej sie nie podobało.
po3.  weź pod uwagę to że odkąd tam byłas mogło sie duzo zmienic , prawda?? czy juz zawsze w twoim mniemaniu bedzie tak jak było kilka lat temu. . .
po4.  dziwne że codziennie widzisz ta sale bo mnie sie wydawało że organizują tam tylko imprezy zamknięte! i dzieki bogu ze nie bylas ich gościem bo nawet nie zasługujesz na ten prestiż. . .  pogadamy po twoim weselu w catamaranie jak dostaniesz słona kawę bo woda akurat gotowała sie na kluski do obiadu hahahaha
po5. nie zauważyłam zeby gdzies ci sie podobało, bo czytałam wiele twoich wypowiedzi na temat sal w bedzinie dabrowie itd i zadna raczej nie była pochlebna.  "Z własnego doświadczenia" piszesz jak jest na innych salach. . .  hmm a jakież to ty masz doświadczenie buhaha
no i wieńcząc moja wypowiedź chcę ci tylko powiedziec że o smiesznośc to zakrawają twoje wypowiedzi na temat wszystkich sal, restauracji itp jakbyś była wszechwiedząca.  Wierz mi że kilka ludzi napewno juz skomentowało te twoje "DOŚWIADCZENIA" podobnie jak ja!!!
pozdrawiam i koncze ta farse z Toba.  Zycze udanego wesela.

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #13 dnia: 7 Października 2007, 18:45 »
A może przestałybyście się kłócić? Kamelia... proszę o inny ton wypowiedzi, grzeczniejszy...

Offline kaluna

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpien 2008
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Października 2007, 21:35 »
taka jest niestety prawda ze aniutek czepia sie kazdej sali i to dosc agresywnie.  Nie jest zbyt miło po wyborze sali słyszec ze gorzej sie wybrac nie mogło.  A niestety aniutek nie jest ekspertem

Offline Aniutek83
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2086
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala Malibu Dąbrowa Górnicza
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Października 2007, 06:28 »
Dziewczyny tuchyba chodzi o cos innego - forum jest po to aby wyrazić swoja opinie i doradzić innym
Kamelia tak sie oburza jak ktoś śmie krytykowac jej salę ,ze to jest nie do pomyślenia -
Nikt chyba sietak nie oburzał jak i ja sama-  jak mówiłam każdemu podoba sie cos innego i kazda sala ma pozytywne i negatywne opinie
I ja nie krytykuje kazdej sali - mówie to co sama widziałam , i co widzieli znajomi i rodzina organizujac na nich przyjecia lub bawiac sie na takowych przyjeciach Jak same poczytacie sa różne opinie I WIELE JEST MOICH POZYTYWNYCH
mI sie coś moze nie podobac a ktoś inny moze byc tym zachwycony
i Kamelia Ty równiez nie wiesz kiedy ja tam byłam wiec od tego czasu niewiele sie mogło zmienić
No i chyba wypowiedź " TAK SOBIE" nie oznacza ZADWOLENIA
Komuś sie moze nie podobac moja sala i trudno- jak mówiłam jak ktoś bedzie chciał zorganizuje wesele w sali ,która mu sie spodoba  bez wzgledu na opinie
Tak samo bedzie po moim weselu - tez na pewno nie bede ze wszystkiego zadowolona i sie podziele tymi uwagami i tyle
a ty Kamelia robisz niepotrzebną afere o to, chyba jestes z natury osobą kłotliwą lub po prostu tak zaciekle bronisz " swojej " restauracji
Nie wiem czemu tylko sie na mnie rzucasz skoro tutaj innym forumkom tez ona nie przypadła do gustu
I TYLE NA TYM KOŃCZE