Autor Wątek: Gdzie kupic alkohol?  (Przeczytany 24796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.10.07
Gdzie kupic alkohol?
« dnia: 20 Września 2007, 19:00 »
Moze ktos polecic jakąś hurtownie albo sklep gdzie mozna kupic dosc tanio alkohol na wesele, najchętniej z okolic Katowic, Będzina i Sosnowca.

Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Września 2007, 09:39 »
Alkohol rzecz względna, ja kupiłam w hurtowni w czeladzi i byłam bardzo zadowolona, bo ceny naprawde maja niskie, w porównaniu z innymi to różnica nawet do 2 zł za ta samą wódke :P .
P.S wina równiez mają :)

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Września 2007, 22:32 »
gogosia1 a gdzie jest ta hurtownia w Czeladzi?
Wszystkie rodzaje wódki maja?
gogosia1 a czy w tych hurtowniach są czasem wódki plus napoje czy soi gratis bo z tego co widziałam to niekiedy są takie promocje.

Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Września 2007, 07:58 »
Niestety tam się nie spotkałam z takimi gratisami, i szczerze powiem nie pytałam , ponieważ ja nie musiałam dostarczac napoi do lokalu na wesele . Ale zadzwonić i spytac można :)

Aga310 , szatina wysyłam WAM namiary :)

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Października 2007, 17:10 »
Ja kupowalam wodke Bols w Biedronce... ;D byla tansza niz w hurtowni ;D Trzeba tyko polowac na promocje ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline gogosia1

  • mał(a)gosia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 lipiec 2007 godzina 15:00
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Października 2007, 07:23 »
Zależy co komu pasuje :) Ja miałam Pana Tadeusza i to w bardzo dobrej tez cenie, a pozatym butelka jest elegancka .

Offline sikoreczka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.12.2007
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Października 2007, 15:51 »
A ja mam WODKE POLSKA kupiona w hurtowni na plonow z dodatkiem fanty.calkiem przystepna cena:))

Offline Karolka824
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 czerwca 2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Marca 2008, 11:46 »
Mam taką prośbę, jak ktoś już był w tej hurtowni w Czeladzi to niech napisze coś na ten temat, czy rzeczywiście te ceny są przystępne, bo po co kolejne osoby mają brać namiary na priva.
Ja też już myśle o kupnie, zastanawiam się gdzie, bo znam wiele zdań że w hurtowniach te ceny są droższe niż w hipermarketach bo hipermarkety kupują alkohol z pominięciem hurtowni i dlatego mają tak tanio tam alkohol, sprawdziłam to na jednej hurtowni i rzeczywiście tak się okazało, że było drożej niż w centrum handlowym.

Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Marca 2008, 16:23 »
My kupiliśmy w Makro... Czekalismy na jakąś fajną promocję - i akurat udało się, tym bardziej, ze zgadalismy się z kimś kto ma koncesje, więc wyszło jeszcze taniej ;)
Ikusia

Offline Wioleta

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14 czerwca 2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Marca 2008, 10:13 »
My kupiliśmy w Makro... Czekalismy na jakąś fajną promocję - i akurat udało się, tym bardziej, ze zgadalismy się z kimś kto ma koncesje, więc wyszło jeszcze taniej ;)

Ikusia a jaką wódkę kupiliście i za ile?

My polujemy na sobieskiego i na bieżąco monitorujemy ceny w marketach.... i z naszych obserwacji wychodzi że najtańszy alkohol jest zawsze w auchan... sobieski kosztuje 18,89

Offline ikusia
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31-05-2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Marca 2008, 13:26 »
Wioleta - kupilismy Maximusa 0,7l. Tylko ze ceny dokladnie nie pamietam, a fakturki ma mój luby, ale cena była miedzy 25 a 26 zl
Ikusia

Offline kera

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 sierpień 2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #11 dnia: 2 Kwietnia 2008, 10:50 »
UWAGA
jeśli chodzi o hurtownie w czeladzi to podobno została niedawno zlikwidowana ja jej wczoraj szukałam i dowiedziałam się że już jej nie ma mówie o hurtowni na ul. wojkowickiej jeśli ktoś zna inną hurtownie w czeladzi to nadal proszę o wiadomość
pozdrawiam

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #12 dnia: 5 Kwietnia 2008, 22:31 »
My tez czekaliśmy na promocje, zdecysowalismy sie na wyborową 0.7 była w marketach razem z colą po 26.99 opłacałoby sie ale cola wazna tylio do  sierpnia tego roku a my wesel dopiero w przyszłym wiec bez sensu;/ ale kupiliśmy  wyborowa po 25.95 za 0.7 w realu mam nadzieje ze to dobry zakup :) po sprawdzeniu cen w hurtowniach stwierdzilismy  ze zakup w nich  sie nie opłaca, fajnie jest trafic na  promocje w marketach :)



Offline martadu
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Maja 2008, 00:03 »
Dla zainteresowanych- jest teraz promocja weselna na Pana Tadeusza. Do każdych 30 butelek daja 1 gratis (cena wódki w hurtowni Alti w Czeladzi bardzo dobra tj. 19.56 zł)
Hurtownia nazywa się ALTI i jest w Czeladzi. Poszukajcie na googlach, oni mają swoją stronkę www

Offline asterix79
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Czerwca 2008, 15:07 »
polecam Tesco tam było najtaniej, kupiliśmy Sobieską do każdego kartonu 0. 5l gratis ale trzeba rozmawiać z kierownikiem bo sprzedawcy absolutnie nic nie proponują przy większej ilości.  Myślałam że w Makro będzie najtaniej ale się myliłam.  pozdrawiam

Offline madziaq
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19 lipca 2008r
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Czerwca 2008, 10:48 »
Ja kupowałam w Selgrosie - fakt karte musiałam pozyczyc ale faktycznie najtaniej nawet makro może sie chować i nie trzeba kupowac całymi kartonami mozna na sztuki :)

Offline edimma

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Lipca 2008, 15:37 »
My tez dzwoniliśmy po hurtowniach, sprawdzaliśmy w makro i w selgrosie, i rzeczywiście selgros jest najtańszy chyba, ale to tez zależy od promocji, kurcze żałujemy teraz bo była ostatnio fajna promocja wybranej przez nas wódki , była najniższa cena jaką widzieliśmy, do tego z pół litrową pepsi. Wydawało nam sie, ze to zbyt wcześnie i że nie będziemy mieli gdzie trzymać, a teraz plujemy sobie w brodę i czekamy na jakąś promocyjną cenę. Dziś dzwoniłam do tej hurtowni do Czeladzi i dowiedziałam się, ze jest promocja na weselną, do 12 butelek jedna gratis.
A co do wyboru wódki , to niezły ubaw mielismy, bo zastanawialiśmy sie nad trzema różnymi, więc znaleźliśmy rozwiązanie i kupiliśmy małe buteleczki każdej z nich i chłopcy próbowali, no i mój pan młody postawił na swoim wyborze:)

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #17 dnia: 7 Lipca 2008, 22:06 »
A my kupiliśmy rok temu naszego Bolsa w Biedronce  ;D było najtaniej z wszystkich sklepów i hurtowni ;D ;D ;D
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline milcia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4254
  • Płeć: Kobieta
  • W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym ;)
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #18 dnia: 8 Lipca 2008, 17:07 »
My kupowaliśmy wódkę w hurtowni w Czeladzi niecałe 2 tygodnie temu już w promocji weselnej i nie wiem dlaczego
Cytuj
Wysłany przez: martadu

Dla zainteresowanych- jest teraz promocja weselna na Pana Tadeusza. Do każdych 30 butelek daja 1 gratis (cena wódki w hurtowni Alti w Czeladzi bardzo dobra tj. 19.56 zł)

My płaciliśmy 18, 78 za każdą butelkę i nikt nic nie mówił że to gratis przy większej ilości po prostu 18,78 za butelkę i już.
Pewnie od razu zakładają, że jak na wesele to większa ilość.
Ale jak bym nie liczyła to nie wyszły mi takie gratisy jak napisała martadu  ;)

pozdrawiam  ;D
Timber 27.12.2009 Nuśka  27.06.2013
BOY
GIRL

Morgan
  • Gość
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #19 dnia: 9 Lipca 2008, 10:40 »
Milcia oriętujesz się jak cenowo stoją tam inne gatunki? Masz może jakiś spis i mogłabys mi podac? Orientacyjnie?

Offline milcia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4254
  • Płeć: Kobieta
  • W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym ;)
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #20 dnia: 9 Lipca 2008, 20:30 »
hmm
gdzieś miałam taki spis ale nie wiem czy uda mi się go znaleźć - bo była to zwykła kartka i tylko około 5 wódek którymi byliśmy zainteresowani.
Dziewczyny radzę Wam przygotujcie sobie listę wódek które bierzecie pod uwagę do ewentualnego zakupu i zadzwońcie :) Ja właśnie tak zrobiłam  ;D Czynne jest poniedziałek - piątek o 8:00 do 16:00 w sobotę od 8:00 do 11:00.
Numer tel jest na stronce hurtowni, niestety cen tam nie mają umieszczonych bo mają zbyt duży wybór :)
Ja my z Ł. tam weszliśmy to po prostu szok  :o Ile tam mają alkoholi - Chyba wszystko co sobie można tylko wymyślić.
Timber 27.12.2009 Nuśka  27.06.2013
BOY
GIRL

Offline Agusia:)

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
  • Agnieszka i Marcin:)
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #21 dnia: 4 Sierpnia 2008, 02:27 »
Selgros i Makro.
Jeżeli trafi się na "hapy day" można kupić taniej niż w hurtowni:)
Pan Tadeusz ostatnio w selgrosie był po 18,99!!!



Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Września 2008, 21:15 »
My kupowaliśmy wódke w realu, porównywaliśmy ceny z hurtowniami i powiem szczerze jeśli sie trafi na promocje w hipermarkecie to wychodzi to o wiele korzystniej niz w hurtowni,  ;)
Dobre ceny maja tez w Selgrosie, makro jest droższe  ;)



Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Września 2008, 10:10 »
Hmmm... my na razie jeszcze w żadnej hurtowni nie byliśmy - za to pojeździliśmy po różnych marketach,  takich  jak biedronka, plus,  real, carrefour i itd. No i nigdzie nie trafiliśmy na żadną fajną promocję  :-\  No jedynie w realu jest na promocji Sobieski , bo dwupakach sprzedawany. I nawet z początku myśleliśmy nad tą wódką, bo była u mojego brata na weselu, a teraz sami nie wiemy czego chcemy  :P
Justyś a masz namiary na te hurtownie w których byliście ?


Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Września 2008, 10:21 »
Za wódką jeździła szwagierka i przyszłym  mężem i oni spisywali ceny ze wszystkich marketów  ;D a my jzu mieliśmy co jak i gdzie  :P Oni właśnie kupili wtedy tego Sobieskiego w dwupakach i teraz dokupili rzte, chyba teraz jakos o 30 gr drozsza niz wtedy  ;)
My wzięliśmy wyborowa 0.7 za 25,90  ;)
Trzeba oglądac gazetki i wyczekac na promocje, my chcieliśmy kupic w Selgrosie bo ta sama była po 26,90 a tu zrobili akurat promocje w relau wiec nam sie udało  ;)



Morgan
  • Gość
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Października 2008, 17:19 »
My kupiliśmy absolwenta w Macro, ale szczerze powiem, ze nie pamietam ile kosztowal... był tani.

Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #26 dnia: 3 Grudnia 2008, 09:54 »
heloł :)
Mój tatuś postanowił się pośpieszyć z kupnem wódeczki na wesele ze względu wzrostu akcyzy na alkohol od nowego roku w związku z tym mam pytanie do Was czy macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie można udać sie po wódeczke (jakies hurtownie, sklepy, może namiary na  jakiegos przedstawiciela) w cenie oczywiście korzystnej...Jeśli macie jakieś namiary to bym prosiła... :) ;)


Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #27 dnia: 8 Grudnia 2008, 23:15 »
Ja mogę powiedzieć że jeśli chodzi o hiper super markety najtaniej wychodzi w Auchanie

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Grudnia 2008, 21:59 »
z tego co przeczytałam w tym wątku wnioskuję że najlepiej kupić wódkę w markecie (selgrosie). tylko że kupując w markecie nie można później zwrócić jak się ma nadwyżke, a w hurtowniach raczej można? poza tym też słyszałam o wzroście akcyzy od nowego roku i właśnie się zastanawiamy czy nie kupić jeszcze teraz wódki... ale pół roku wcześniej? mój PM się śmieje że do wesela wszystko sie rozejdzie  ;D
Justyś a gdzie kupowaliście i jaką wódkę, bomy jeszcze nic nie wiemy...

Offline Justys851
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 28242
  • Płeć: Kobieta
Odp: Gdzie kupic alkohol?
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Grudnia 2008, 22:06 »
Kupowaliśmy w realu, mamy wyborową 0,7 ,  płaciliśmy 25.95 , nie jestem pewna ale wiecej na bank nie  ;D