e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sala-POGORIA  (Przeczytany 7961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Katrinka Kobieta

• My:)
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.08.2007
Sala-POGORIA
16 września 2007, 16:27
Witajcie!! szukam teraz sali na wesele dla mojej siostry slub bedzie w 2009 r wiec troszke zasu jeszcze mamy!
nasza sala byla i jest idealna ale siosyta nie chce w tej samej sali bo i kosciol ten sam i ..
wiec moze polecicie jakas sale na pogorii moze shuma kotwica albo catamaran ?? jak tam jest z obsluga i klima??
bo wesele bedzie chyba 1.08.2009 noi na ok 100 osób!! zalezy nam na restauracji albo sali zobsluga i ciekawym wnetrzem .. wyslijcie jakies namiary na priv ... np. kotwica ma stronkew necie?? bo nie moge znlezc...
i jak tam z terminami czy juz na 2009 mozna zamawiac???

Pozdrowionka

Offline Aniutek83 Kobieta

• maniak
Odp: Sala-POGORIA
17 września 2007, 07:23
Katrinko droga
Kotwicy Ci nie polecam , na Pogorii bo kolezanka była tam 2 razy na weselu i raczej nie była zadwolona jak i same te Pary Młode - no cóz wystrój wewnątrzto rzecz gustu ale mi sie totalnie nie podoba taka zwykła sala a na scianach jakies suszone kwiatki i niezmiennie od lat powygiane złote obraczki nad Młodymi 
jedzenie to wlasnie ich najwiekszy problem- mało, niedogotowane , nieeestetycznie podane itp.

Catamaran- pewnie bede nieskromnabo sama mam tam wesele jest cudny ale raczej nie dla siostry bo 100 osób sie tam nie zmiesci , byłovy im baaaardzo ciasno ja mam 70 i to ni sie wydaje ze nie bedzie zbytnich luzów
Shuma- to akurat sala na100 i wiecej osób ale sie musicie spieszyc bo terminy pozajmowane Sala jest przecudna z wygladu ale sa rózne oinie co do jedzenia i obsługi - chociaz ostatnio słyszałambbv pozytywna
Na Pogorii tyle ze na 4 jest Orle Gniazdo u Białego- tam tez jest chyba duza sala

Offline klaudik Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.2008
17 września 2007, 07:52
Ja bardzo polecam Shume. Sama mam tam wesele w przyszłym roku. Znajomi którzy byli tam na imprezach - są bardzo zadowoleni. Zresztą jak byłam tam kiedyś w niedzielę po weselu innej pary to zagadałam z nimi jak się im podobało. Mówili że jedzenie pycha, wódeczki ile chcieli i generalnie nie do przejedzenia tak dużo. I z obsługi też zadowoleni byli. Mam nadzieje że u mnie tak samo będzie..  ;D ;D

Offline dorka_9 Kobieta

• uzależniony
    • Zapraszam na relacje!!!
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
17 września 2007, 14:24
Orle Gniazdo u Białego-sala mała i 100 osób nie wejdzie.Na górze goście siedzą a na dole tańczą.Byłam tam kiedy jeździłam za sala i tez robie wesele na około 120 osób i sama właścicielka powiedziała ze może być troszkę ciasno.Ogólnie wystrój fajny jest.
A czy to musi być sala na Pogorii? Np polecam sale w DG Astra sala przepiękna, jedzenie bardzo dobre-ale otoczenie w środku osiedla.
Ja mam wesele w Domu Weselnym Rafael w Sławkowie jak coś cię będzie interesować to pisz.

Offline katarzyna_84 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2.8.2008
17 września 2007, 17:05
Katrinka a może niech siostra przejedzie sie z Narzwczonym po tych salach :?: Wybiorą faworytów i wtedy krążyć temat co i jak :?: Dla nas brak parkietu dyskwalifikowało tą salę jako weselną, a co tu mówić o 100 gościach. Może Shuma przypadłaby im do gustu :?:

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
17 września 2007, 19:24
Dziekuję wam jesteście KOchane:) już dzwoniła siostra do shumy maja wolne w sierpniu 2009 wiec w weekend wybiora sie poogladac ale na stronce w ecie bardzo im sie podoba!!
a na Rafaela tez prosze namiary!! maja troche czasu wiec poogladaja pare sal!!
Pozdrawiam!!!!

Offline dorka_9 Kobieta

• uzależniony
    • Zapraszam na relacje!!!
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
17 września 2007, 22:32
Nie podajemy linków na forum!
 Kryptoreklama
« Ostatnia zmiana: 19 września 2007, 11:14 wysłana przez Sylvi »

Offline _Karola_ Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
18 września 2007, 09:24
hello:) co do Shumy to słyszalam własnie bardzo różne opinie.  Bylam tam z Narzeczonym i wystrój przepiekny ale podobno z jedzieniem kiepsko.  Ja mam wstepna rezerwacje w Rafaelu w Sławkowie, choc włascicielka ostatnio mnie troche wkurza, wczoraj bylismy ogladac sale za Ogrodziencem - w Kiełkowicach, taki zajazd agroturystyczny KAJA, no i strasznie nam sie tam podobalo: sala sliczna - miesci 150 osob, pani bardzo mila, ogromny ogród, mnostwo zieleni!! wiec chyba jednak zrezygnujemy ze Sławkowa.  No a niedaleko sanktuarium Matki Boskiej Skałkowej na świeżym powietrzu - cudo!!!

Pozdrawiam :)

Offline Katrinka Kobieta

• Chuck Norris
18 września 2007, 13:06
Karola a masz jakies namiary - stronke na ta sale o ktorej piszesz?? i czy to jest daleko od Bedzina??
dzwonila siostra do shumy maja terminy na 2009 ale proponuja wesele do 100 osob w piatki i niedziele a w sobote to tzreba miec 120 gosci! chociaz moze i tyle bedzie musza policzyc;) a cena 205 za osobe
rafael tez fajny ale ta shuma im bardziej sie podoba noi jest blizej!!
Jak macie jeszcze jakies pomysly to piszcie!

Offline _Karola_ Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
19 września 2007, 09:13
no to jest kawałek drogi, ja mieszkam w Sosnowcu i mam tam ok.  50 km, wiec sporo, ale sala zrobila na mnie bardzo dobre wrażenie, no i włascicielka bardzo mila.  A jeśli marzycie o ślubie na świezym powietrzu to tylko sanktuarium w Ogrodzieńcu :)))

Pozdrawiam i czekam na opinie kogoś kto sie tam gościł :)

Kryptoreklama
« Ostatnia zmiana: 19 września 2007, 11:16 wysłana przez Sylvi »

Offline beata2505 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2008
23 września 2007, 17:47
hej
polecam fajną salę w gołonogu - MALIBU.  byłam ostatnio na weselu i było ekstra.  Za małą kaskę duuuuuuuuużo żarcia.  Niczego nie brakowało a kaw wypiłam tysiąc.  A potem kelner się przyzwyczaił i przychodził co chwilę pytać czy znowu kawkę? :) :) :).  Wzięłam numer tel zawsze może się przydać.  Moja ekipa była zachwycona i planujemy powroty na "nasze wesela" - już nie jako goście.
 Kryptoreklama
« Ostatnia zmiana: 27 września 2007, 15:00 wysłana przez Maja »

Offline villou Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 22.08.2009r.
23 lutego 2008, 14:10
hej a moge jkies namiary na tą salę Malibu??

Offline mamba_m Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 18.09.2010r.
19 maja 2008, 13:28
Witam :) Troszkę poszperałam w internecie i...znalazłam następujące hotele na Pogorii. Interesuje mnie opinia na ich temat. Zastanawiam się również, czy organizują tam wesela -więc proszę o pomoc :blagam:

Hotel Pensjonat "Kotwica"
Hotel "Rybaczówka"
Ośrodek Wypoczynkowy "Atol"
Ośrodek Wypoczynkowy "Cuma"
Ośrodek Wypoczynkowy "Laguna"
Ośrodek Wypoczynkowy "Omega"
Ośrodek Wypoczynkowy "Omega BIS"
Ośrodek Wypoczynkowy "Neptun"

Sali szukam już jakiś czas i dla mnie najciekawsze kąski są już zarezerwowane :/
Zależy mi na sali max. 60 osób, max. 20 km od Będzina, w okolicach zieleni, z jakimś oczkiem wodnym. Najlepiej, abym nie miała swojego wesela z innym w tym samym budynku...Sale z Sosnowca odpadają.

POMÓŻCIE

Offline domisia82 Kobieta

• bywalec
21 maja 2008, 11:36
ja będę mieć wesele w omedze, wiec moge powiedziec coś na temat warunków w tamtym osrodku wypoczynkowym jeśli chcesz, ale niestety nie moge osobiście polecić, bo sale zarezerwowaliśmy troche w ciemno. wybieramy sie tam w którąś niedzielę, żeby zapytać kogoś z nowożeńców jak było. Ale chyba nie tak źle, skoro terminów na 2009 zostalo juz bardzo niewiele. Sala akurat taka do 80 osób myslę, a i na zewnatrz ładnie(przy samym jeziorze), takze zdjęcia mozna robic na miejscu.

Offline hugolina1983 Kobieta

• nowicjusz
    • [url=http://www.suwaczek.pl/cache/9b8f0702d6.png[/img][/url]
  • data ślubu: 13.09.2008
21 maja 2008, 19:36
my jezdzilismy po wszystkich tych salach na pogorii tam rza ze termin trzeba rezerwowac z rocznym wyprzedzeniem to maja drogo i wesela na najmniej 100 osob najbarzdziej przyjazny byl Catamaran.My mamy wesele w JUbilacie w bedzinie i sala bardzo nam sie podoba a i menu jest niczego sobie wlasciwie spelnia wszystkie nasze oczekiwania ;)

Offline aga8207 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
21 maja 2008, 22:12
Omegi absolutnie nie plecam. Na zewnątrz ośrodek wyglada w miarę jednak sama restauracja sprawia wrażenie jakby zatrzymali się conajmniej 20 lat temu. Wystarczy poszukać na forum pisałam już opinię na temat tej restauracji i spostrzeżenia podczas "popołudniowej kawy"
My mamy wesele w Catamaranie. Z tym xe to sala moim zdaniem na 70 max. 80 osób bo przy większej liczbie moze być tłok. My mamy 50 osób więc nie ma problemu. Restauracja sprawdzona i pewna z tym że terminów na 2009 rok raczej juz nie maja chyba że na październik czy listopad się coś jeszcze znajdzie.
My rezerwowaliśmy termin we wrześniu 2007

• bywalec
21 maja 2008, 22:27
mysle ze wyglad restauracji to rzecz gustu i jesli bedzie przystrojona to na pewno zrobi wrażenie. Która sala bez przystrojenia wyglada pieknie....nie liczac oczywiscie shumy. a odnosnie twojej wizyty w omedze o której juz tam kiedys pisałas, to nie widze tu analogii. To, ze nie mieli kawy mrozonej i lodów w swojej ofercie, nie swiadczy o tym ze wesele w tym lokalu bedzie kiepskie, jedzenie zimne i muzyka do luftu. Trochę rozwagi, polecaj lub nie polecaj sale w których byłas na weselach a nie przelotnie na kawie. Rozumiem gdyby rzecz dotyczyła zlej obsługi lub brudnych szklanek, ale nie tego ze akurat kawy mrozonej nie było. 

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
21 maja 2008, 22:53
mysle ze wyglad restauracji to rzecz gustu i jesli bedzie przystrojona to na pewno zrobi wrażenie. Która sala bez przystrojenia wyglada pieknie....nie liczac oczywiscie shumy. a odnosnie twojej wizyty w omedze o której juz tam kiedys pisałas, to nie widze tu analogii. To, ze nie mieli kawy mrozonej i lodów w swojej ofercie, nie swiadczy o tym ze wesele w tym lokalu bedzie kiepskie, jedzenie zimne i muzyka do luftu. Trochę rozwagi, polecaj lub nie polecaj sale w których byłas na weselach a nie przelotnie na kawie. Rozumiem gdyby rzecz dotyczyła zlej obsługi lub brudnych szklanek, ale nie tego ze akurat kawy mrozonej nie było. 

a nie prawda, bo rózana dolina też nie potrzebuje przystrojenia  :P :P :P wg mnie ;D ;D ;D
ale zgadazm się z Toba ,że najlepiej sugerowac sie opinią kogos kto był tam na weselu, komunii czy jakiejs imprezie zorganizwanej, a wygląd sali to rzecz gustu i jednemu odpowiada zupełnie coś innego niz drugiej osobie  ;)

• bywalec
21 maja 2008, 23:07
rózanej nie wymieniłam obok shumy bo niestety tam nie byłam, ale zakładam ze moze byc równie piękna. Własciwie to zastanawiam sie czemu tą różana pominelismy w naszym wyborze i w sumie to nie wiem. Może maja swoja strone internetowa i zerkne jak wyglada, a moze lepiej nie, bo jeszcze sie nią zachwyce a omega juz zarezerwowana  :P :P :P

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
22 maja 2008, 00:43
hehe, no ja akurat Domisia82 mam zarezerwowaną Różaną na datę 20.06.2009 ... :)
A stronkę w necie mają... :) wystarczy ,że wpiszesz "Różana Dolina" i wyskoczy Ci link restauracji... :)

Offline piotrDG Mężczyzna

• nowicjusz
22 maja 2008, 11:45
Cytat: hugolina1983 link=topic=8287. msg586889#msg586889 date=1211391386
my jezdzilismy po wszystkich tych salach na pogorii tam rza ze termin trzeba rezerwowac z rocznym wyprzedzeniem to maja drogo i wesela na najmniej 100 osob najbarzdziej przyjazny byl Catamaran. My mamy wesele w JUbilacie w bedzinie i sala bardzo nam sie podoba a i menu jest niczego sobie wlasciwie spelnia wszystkie nasze oczekiwania ;)

Hej, uważaj na tą właścicielke.  Moja koleżanka miala tam ostatnio wesele i byly pewne komplikacje . . . . . malo jedzenia do obiadu. . . pozniej jedzenie ok. . . a po weselu to Pani właścicielka zażyczyla sobie opłate za stłuczki.  Potłukły sie 2 kieliszki i 2 filiżanki. . . i. . . . . powiedziała że należy sie 350 złotych. . . szok!

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
22 maja 2008, 18:33
Cytat: hugolina1983 link=topic=8287. msg586889#msg586889 date=1211391386
my jezdzilismy po wszystkich tych salach na pogorii tam rza ze termin trzeba rezerwowac z rocznym wyprzedzeniem to maja drogo i wesela na najmniej 100 osob najbarzdziej przyjazny byl Catamaran. My mamy wesele w JUbilacie w bedzinie i sala bardzo nam sie podoba a i menu jest niczego sobie wlasciwie spelnia wszystkie nasze oczekiwania ;)

Hej, uważaj na tą właścicielke.  Moja koleżanka miala tam ostatnio wesele i byly pewne komplikacje . . . . . malo jedzenia do obiadu. . . pozniej jedzenie ok. . . a po weselu to Pani właścicielka zażyczyla sobie opłate za stłuczki.  Potłukły sie 2 kieliszki i 2 filiżanki. . . i. . . . . powiedziała że należy sie 350 złotych. . . szok!

potwierdzam że tak kobieta tak robi:) u mojego kuzyna było podobnie, radze uważać na ta panią  ;)

Offline hugolina1983 Kobieta

• nowicjusz
    • [url=http://www.suwaczek.pl/cache/9b8f0702d6.png[/img][/url]
  • data ślubu: 13.09.2008
24 maja 2008, 18:41
slyszalam o takich przypadkach dlatego dzien przed weselem pojedziemy tam upewnic sie jak sala wyglada i czy sa jakies "usterki" zeby potem nie bylo na nas a jesli beda to zrobimy sobie z "nimi zdjecia" ;)

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
26 maja 2008, 12:34
Co do Omegi ja byłam tam na weselu i mnie się NIE PODOBAłO!!!!! Już gdzieś o tym pisałam

Co do wystroju to się nie zgadzam, bo Shuma i Różana wygląda BOSKO!!! Bez dekoracji.
Aha. Sale nad Pogorii należy rezerwować gdzież z 2 lata przed ślubem :) Ja byłam w marcu i szukałam sali na 2009 i nie było wolnych terminów :) Dlatego została niedziela :)