Autor Wątek: Dobry fotograf Słupsk!  (Przeczytany 25635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asia Polk

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Dobry fotograf Słupsk!
« dnia: 28 Sierpnia 2007, 20:40 »
Szukam dobrego fotografa w Słupsku na ślub. 
Kilku jest w Słupsku ale sama nie wiem na którego się zdecydować.   :D
Możecie mi kogoś polecić?

Offline yolanda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6 październik 2007 r.
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpnia 2007, 07:14 »
Ja poleciłabym zakład fotograficzny na  Wiejskiej. Sama prawie zawsze tam wykonuję zdjęcia.  Na swoj ślub jednak będę miała innego fotografa.  Tak sie złożyło, że syn (chyba) właścicielki też ślubuje w tym samym dniu co ja, więc ten dzień zarezerwowany jest tylko dla niego. . . ale poleciła mi ona innego fotografa na Batalionów Chłopskich- Pan Cekała.  Zrobiłam wywiad wśród znajomych i okazało się, że ten fotograf też jest dobry, no przynajmniej te osoby co robiły tam zdjęcia były zadowolone(trzy osoby z  bliższej i dalszej rodziny robiły tam zdjęcia ślubne i jedna zdjęcia z chrztu. . . ). . .  Mam nadzieję, że i ja będę zadowolona. . :)
« Ostatnia zmiana: 1 Października 2007, 15:16 wysłana przez Maja »

Offline marika84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.08.2008
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marca 2008, 15:58 »
polecam fotografa na wielenskiej.  nie ma lepszych w slupsku. 
REKLAMA!
« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2008, 17:22 wysłana przez rybkawiedenka »

Offline Asia Polk

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwca 2008, 14:12 »
Z własnego doświedczenia polecam studio fotograficzne przy ul. Wiejskiej w Słupsku. Zdjęcia godne polecenia warte każdej ceny, profesionalnie wykonane. Sesja w studio bardzo przyjemna i miła. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Offline Tomo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Dobry fotograf Słupsk - plener
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Października 2008, 12:00 »
Polecam fotografa Pana Slawomira Zabickiego.
Widzialem slubne zdjecia znajomych robione przez niego.
Pojechali na plener do Orzechowa,
zrobil im super sesje z zachodami slonca w tle (pogoda dopisala :).
Bardzo fajne zdjecia.
Rowniez foty we wnetrzach byly profesjonalnie doswietlone.

Tomo

Offline katsob8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.092009
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Stycznia 2009, 17:47 »
Ja biorę ślub dopiero  we wrześniu w Słupsku.  
Polecam jednego z najleprzych to D&S STUDIO OBRAZU  
To co widziałam co on potrafi to klękajcie narody.  Na ta chwile najbardziej kreatywny fotograf w Słupsku.  
Wiele moich koleżanek już miało śluby i te co będą miały polecają tylko jego.  
Mały minus tylko trzeba rezerwować termin co najmniej rok do przodu by mieć pewność że będzie się miało fotki na najwyższym poziomie niestety jest oblegany  no i nie jest tani.  Warto zapłacić te pieniądze taką atmosferę jaką oni robią w czasie sesji to trzeba przeżyć.
Jedyny fotograf który fotografuje śluby w calej Europie.  
Ja już nie mogę się już doczekać tej sesji .  
« Ostatnia zmiana: 1 Stycznia 2009, 23:32 wysłana przez liliann »

Offline anettat4
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Stycznia 2009, 14:06 »
Zgadzam się z przedmówcą.  D&S to najlepszy fotograf na Pomorzu a może nawet i Polsce.  Ma fantazję, fotki wychodzą przecudne, oryginalne, niepowtarzalne.  Ja to właściwie miałam wielkie szczęście i do fotografa i wideo.  Kamerzysta również super mi się trafił .  Mam tak cudny film, że na pewno nikt takiego nie ma.  Czułam się jak na planie filmowym a nie na weselu.  Jestem bardzo zadowolona z obu Panów i naprawdę polecam innym. 
« Ostatnia zmiana: 24 Stycznia 2009, 00:11 wysłana przez liliann »

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Stycznia 2009, 23:21 »
A czy czasem katsob8   i anettat4   to nie te same osoby ? hmmm
Zaraz sprawdzimy IP :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Stycznia 2009, 00:15 »
anettat masz prawie dwa identyczne posty, w każdym wymieniasz tylko fotografa na kamerzystę i odwrotnie...
dość prymitywna autoreklama
dobry fotograf chyba takiej nie potrzebuje co?
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Stycznia 2009, 23:03 »
Co za cisza :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Lilya

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sierpnia 2009, 12:47 »
Zdecydowanie Jacek Kargul. Jest z Ustki, ale nie bierze dodatkowych pieniędzy za dojazd.
BEZ WWW - REGULAMIN zdjęcia mamy przepiękne  ;D
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2009, 16:11 wysłana przez liliann »

Offline vidia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Stycznia 2010, 01:02 »
ja miałam w kościele i na weselu Karola Kątnika - polecam :) a na wiejskiej u Widziszów robiliśmy sesję pozowaną - również bardzo zadowolona jestem (mimo ceny hehe)
fajna sprawa - plener, żałuję, że nie mam, a polecam Krzyśka Grecko bo widziałam sesję koleżanki ;)

Offline gosia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Maja 2010, 23:56 »
Ja miałam Pana Jarka z D&S Studio Obrazu i tak jak mi mówili zadowolenie w każdym calu.  Fotografie nasze nie tuzinkowe jakościowo rewelacja.  cena wysoka ale za taką robotę naprawdę warto zapłacić każde pieniądze.  Polecam z czystym sumieniem.  Atmosfera  sesji na wysokim poziomie.   


Gosia

Offline zakochani
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Maja 2010, 23:10 »
Ja polecam Michała Słupczewskiego.  Miła i kompleksowa usługa.  Oprócz zdjęć w albumie dostaliśmy tez prezentację na DVD.
Foto można oberjrzeć na  link na forum - regulamin.. dane na priv
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwca 2010, 12:10 wysłana przez Maja »

Offline marysia_bartek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2010
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Czerwca 2010, 11:39 »
a ja polecam z czystym sumieniem Dariusza Knapczyka, robił nam w przYgotowania, potem kościół, na weselu i w terenie, na plenerze mieliśmy sporo zabawy i śmiechu, nie było sztywno, to co mi się podobało to to że na weselu jak pstrykał to bardzo kulturalnie, nie był natrętny, nie robił zamieszania, warto było nawet za taką cenę, aha wesele i ślub był w Ustce, ale za dojazd nie wziął, no i chyba najważniejsze ze zdjecia przepiekne pozdrawiamy

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Czerwca 2010, 12:09 »
No tak, jak można samego siebie nie polecić ;D Przynajmniej by Pan Dariusz sprytniej maila w profil wstawił ::)


Offline tomaszl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 6.08.2011
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Lipca 2010, 17:08 »
Jak to powiadają spryciula :]

Offline caffem79

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 maja 2011
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Listopada 2010, 23:20 »
A my polecamy pana Tomasza Sieberta z Łeby, ciekawe pomysły, świetna oferta, facet oddany swojej pracy :)
Nasz ukochany synuś jest juz z nami :) :)

SPRZEDAM CIUSZKI DLA KRÓLEWNY
https://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=22711.0

Offline marchew@
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #18 dnia: 1 Marca 2011, 14:55 »
a ja zapraszam do znajomej - Katarzyna Stachula ze Słupska.  Mój osobisty fotograf ;) (ostatnio robiłam "ciążowe zdjęcia") Z tego, co wiem, to ma niskie ceny.

Offline AiP
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.02.2011
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Kwietnia 2012, 21:44 »
Serdecznie polecam(sprawdziłam tzn sprawdziliśmy :) na własnej skórze) firmę AVI INFO NET.  Jestem po prostu zakochana w filmie i zdjęciach jakie otrzymaliśmy i jak tylko mam troszeczkę czasu to natychmiast zabieram się to oglądania tej wspaniałej pamiątki za którą jestem niezmiernie wdzięczna!!!!!Moje koleżanki jak zobaczyły mój film i fotki ze ślubu to się popłakały, że skusiły się na odrobinę tańszą firmę i otrzymały jak to powiedziały badziew do którego nie maja ochoty wracać a pieniążki wydały!!!!Ja na szczęście wspólnie z moim kochanym mężem postanowiliśmy postawic na profesjonalistów bo już na pierwszym spotkaniu w firmie odnieśliśmy takie wrażenie po obejrzeniu kilku filmów i zdjęć!Podczas uroczystości panowie naprawdę super działali bo byli praktycznie niezauważalni, prawie o nich zapomniałam a w rezultacie na filmie i fotkach okazało sie że byli wszędzie i uwiecznili wszystkie najważniejsze-najwspanialsze chwile w cudny sposób :)przyznam się że jak pierwszy raz zobaczyłam film i zdjęcia to aż ich wyściskałam że mam taką pamiątkę wartą każdego grosika. Aha jeszcze plener!!!!!!!to po prostu cudeńko czułam się wyjątkowo z moim kochanym mężem bo nasz kameżysta i fotograf wybrali piękne miejsca i współpracowali z nami na plenerze naprawdę super co zaowocowało cudownymi, uroczymi zdjęciami i filmem z pleneru!!!!!!!Polecam ich ba są miłymi profesjonalistami z którymi od razu łapie sie kontakt i tworzą naprawdę cudne filmy i zdjęcia!!!!pozdrawiam

Offline IIIII
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22-11-2011
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Kwietnia 2012, 16:53 »
WITAM DOKŁADNIE FIRMA AVI INFO NET ZE SŁUPSKA JEST NAJLEPSZA ZDJECIA I FILM SA TAK CUDNE ZE BRAK SŁÓW ABY TO OPISAĆ. SAMO TO ZE RODZINKA DZWONI CI CIAGLE CHCA PŁYTY DO OGLĄDANIA BO SA ZAKOCHANI W FILMIE I ZDJECIACH.  ::)DANIEL I MARIUSZ TO IDEALNI LUDZIE NA WASZE WESELA. DZIĘKUJE WAM ZA TAK WSPANIAŁĄ PAMIATKE KTÓRA OGLĄDAŁA PRAWIE KAZDEGO DNIA. JESZCZE RAZ POLECAM TA FIRME SA PERFEKCYJNI POZDRAWIAM MATEUSZ I IWONA

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: Dobry fotograf Słupsk!
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Kwietnia 2012, 14:36 »
Jak dla mnie wieje tu krypciochą  ;D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -