e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bydgoszcz- poszukiwania orkiestry weselnej  (Przeczytany 16083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grecka Kobieta

Jestem na początku długiej drogi przygotowań weselnych, aktualnie szukam zespołu.  Słyszałam coś o 3 osobach z bydgoskiej orkiestry wojskowej, a także o zespole Alibaba (też z Bydgoszczy), ale nie znam żadnych bliższych informacji.  Była bym wdzięczna za opinie, lub kontakty do sprawdzonych zespołów.  Pozdrawiam :)

Offline szajbik Kobieta

Grecka namiary poszły na priva :)

Offline halinkas Kobieta

poszło do ciebie na priv-a

powodzienia  ;D

Offline grecka Kobieta

Słyszał ktoś o zespołach Music Band albo Tangram? Mam się z nimi spotkać na wstępne przesłuchanie- zobaczyć co sobą reprezentują i nie wiem czego się spodziewać.  Obawiam się troszke jakiejś patologii :'(
Gdyby ktoś miał jakieś doświadczenia z którąś z tych grup proszę o wiadomość ;) Dzieki

Offline grecka Kobieta

Mogę polecić zespół Alibaba z Bydgoszczy:) z czystym sumieniem, choc oczywiście każdy ma inny gust:) bylam na weselu które było prowadzone przez tą grupę i było w 100% profesjonalnie.  Muzyka świetna, bez fałszów i patologii, oczepiny wesołe, angazujące wielu gości i bez haniebnych zabaw w stylu przetaczamy jajko przez spodnie świadka czy coś w tym guście:) niestety ja sie już spóźniłam i na moim weselu nie zagrają.  życie.  gdyby ktoś był zainteresowany to mam telefon do nich.  Wiadomo że samemu trzeba wszystko ocenić, ale uważam że warto ich sprawdzić.  Pozdro
Cholera pomyliłam wszystko:/ Przepraszam bardzo Forumowiczów!!! opisany przezemnie zespół (ten polecany:)) to nie Alibabaa z Bydzi! Myślałam o zespole z Torunia.  Jeszcze raz przepraszam.  O alibabaie też słyszałam dobrze ale nie słyszałam jak grają (mają już zajęty termin wiec trudno). 

Offline nikaa Kobieta

Czy ktos bawil sie przy muzyce wykonywanej przez orkiestre Axel Bend?? Moze ktos cos o niej napisac ;)

Offline aniuska25 Kobieta

Hej :D Zespół Axel Band był naszym zespołem weselnym ;D Generalnie bardzo fajni, goście bawili się świetnie, ładnie grali, ale czasami zdarzały im sie zbyt5 długie przerwy, także trzeba troche pilnowac tego ;) Ale mogę polecic, bardzo sympatyczna orkiestra :) Nie wiem co jeszcze chciałabyś o nich wiedzieć, pytaj :D

Offline nikaa Kobieta

A w jakiej muzyce gustuja. . . ? tzn.  widzialam repertuar ale chodzi mi o to jakie kawalki glownie graja bo ja bym wolala szybsze ;D (oczywiscie powiem im to ;) )
Aha i jak ludzie sie przy nich bawili? ;)

Offline aniuska25 Kobieta

To co graja zalezy w dużej mierze od Ciebie ;) My mieliśmy kilka kawałków, których mialo nie byc, zastrzegliśmy to sobie i ich nie było ;) Ogólnie graja raczej szybkie, ale tez takie mieszane zestawy, zależy tez przy czym goście sie bawią lepiej i jakie jest towarzystwo. U nas bawili sie świetnie i wszyscy (raczej, bo zawsze sie znajdzie ktoś komu coś się nie podoba >:( ) byli bardzo zadowoleni, brali tez wizytówki na przyszłość od orkiestry, a to chyba jest najlepsza reklama ;)

Offline nikaa Kobieta

Aha ;) fajnie ;D dziekuje za odpowiedz ;)

Offline AniaRomek Kobieta

Ten zespol  byl moim faworytem na poczatku..
Teraz waham sie miedzy Har-Way a Savoy...(bardziej obstaje przy tym drugim,tylko jeszcze czekam co moja druga polowka powie :D )
Aczkolwiek o Axel Band slyszalam dobre opinie :)

Offline remlin Mężczyzna

mogę również poprosić na priv info odnośnie orkiestr.
Pozdrawiam

Offline El-Maniaque Mężczyzna

Witajcie. 

Polecam bardzo zespół "TRYMES".

Pięcioosobowy zespół za nieduże pieniądze stosunkowo :)

Zapraszam na priva :)

a ja exspres duo +

Offline iza22 Kobieta

my mamy P&P zazwyczaj grają w GaSto, słyszał coś ktoś o nich?

Offline ka_ha Kobieta

Witam
Na naszym weselu gral zespol Vega.  Bardzo go polecamy poniewaz byli swietni.  Pani spiewa pieknie zarowno po polsku jak i angielsku i potrafi zabawic gosci.  Troche sie obawialismy orkiestry poniewaz nie znalismy jej wczesniej, nie slyszelismy na zywo ale nie rozczarowalismy sie.  Coprawda wokalistka jest teraz w zaawansowanej ciazy ale na pewno wroci do spiewania po porodzie.  Wiem tez ze pani ta pracuje w radio.  Polecamy kazdemu!!

Offline bogi Kobieta

mogę również prosic o adresy orkiestr?

dzikuje Halinkas

Offline nicicerata

witam wszystkich  :) i bardzo prosze o przslanie mi namiarow na sprawdzone orkiestry i zespoly weselne
z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Offline littlewing Mężczyzna

polecam zespół toma-to z Bydgoszczy.  poszukaj na youtubie.  "zespół muzyczny toma-to"

Offline michasia Kobieta

ja też poproszę namiary na zespoły.

Offline michasia Kobieta

poszukałam na youtubie tego zespołu toma-to i maja całkiem całkiempiosenki,ale chyba sa zbyt fajne, by były przez nich nagrane.chybaze najpierw dali film i zupełnie inny podkład( można spojrzeć jak ten klawiszowiec śpiew i jakie klawisze kiedy naciska)

muszę ci powiedzieć że u nas grali jakiś czas temu i było super - bo najeważniejsze że potrafią grać na żywo! tzn. biorą akordeon, gitarę i tamburyn i idą bawić towarzystwo przy stołach. Spotkałam sie na forum z tym że podobno zespoły chcą dodatkową opłatę za taką usługę (karygodne) u nas tomaciarze się sprawdzili i jeśli masz wątpliwości to pogadaj z nimi bo z nami się chętnie spotkali i umówiliśmy się co i jak. A, jeszcze coś - to sa muzycy z wykształcenia (jeden gra w filharmonii więc nie ma ściemy że grać potrafią )
powodzenia w poszukiwaniach ;-)
ps. a co do youtuba to nie sugeruj się obrazem bo przecież od jakości przesyłu tez coś tam zależy (chyba bo nie jestem specem)

Offline GosMat Kobieta

Cześć!
Jestem na etapie poszukiwania orkiestry weselnej i interesują mnie następujące zespoły:
Toma-to
Vega
suplement
Emotion Band
macie może na nie jakieś namiary?
Oczywiście jak zna ktoś z Was inny, godny polecenia zespół to też poproszę:)

Z góry dziękuję za odp, pozdrawiam!

Offline zaba Kobieta

powiedz tylko jaki masz limit cenowy i jaki chcesz repertuar, taki typowo weselny czy moze cus bardziej na czsie, to moze cos znajdziemy dla Ciebie ciekawego ;)...

Offline GosMat Kobieta

repertuar raczej typowo weselny, choć chciałabym uniknąć kawałków disco-polo, a dodać trochę angielskich.  limit cenowy do ok 4 tysięcy.
czy możesz/możecie kogoś polecić?  ;)

Offline mambo Mężczyzna

22. 05. 2010 grał u mnie Blue Bird.  wcześniej bawiłem się kilka razy, począwszy od studniówki przy tym zespole.  Jak bym jeszcze raz ślubował to też bym wybrał Blue Bird. 
Nie wiem jak u nich z terminami, ale wiem, że mają już sporo pozajmowane.  Grają głownie poza Bydgoszczą.  To jeden z kilku zespołów grających na żywo z perkusją akustyczną.  To po prostu show .  U mnie znajomi, gości do dziś wspominają moje wesele.  Po prostu rewelacja:) Polecam!!!

Offline dzika Kobieta

ja także polecam Har-Way są bardzo otwrci na propozyje muzyczne  młodych

Offline sylwik Kobieta

Cytat: GosMat link=topic=8042. msg1523680#msg1523680 date=1306191262
Cześć!
Jestem na etapie poszukiwania orkiestry weselnej i interesują mnie następujące zespoły:
Toma-to
Vega
suplement
Emotion Band
macie może na nie jakieś namiary?
Oczywiście jak zna ktoś z Was inny, godny polecenia zespół to też poproszę:)

Z góry dziękuję za odp, pozdrawiam!

u nas będzie grał Emotion Band.  Na razie nie wiemy jak graja, po podpisaniu umowy jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia zespołu do wesela.

Offline elba

U Nas grają jutro :-)

Offline GosMat Kobieta

I jakie wrażenia po Emotion Band? Można prosić o kontakt do nich? :)