Autor Wątek: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)  (Przeczytany 24129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gagatka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3675
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa Pani G., Mama Łucji, Hubercika i Emilki
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Dokładnie tydzień temu mogliśmy przeżyć najpiękniejszy dzień w naszym życiu, dzień kiedy to z panny S. stałam się panią G. :D A o ostatnich chwilach przed i o samym Wielkim Dniu właśnie zamierzam Wam nieco napisać. Chcecie?? :D
WTOREK - CZWARTEK 14-16.08.07
We wtorek przyjechałam już do Rodziców, żeby pozałatwiać ostatnie sprawy z tortem, zawieszkami i akcyzami, strojeniem sali, bukietem, paznokciami itp. Nie będę się rozpisywać, bo dzięki Ricardo :-* i Asi-85 :-* byłyście na bieżąco, napiszę Wam tylko, że żaden kataklizm nie nastąpił i jedynie kwiatami do bukietu się zdenerwowałam, bo miały być białe cantadeski, potem ewentualnie ecru, a okazał się, że pani na giełdzie jakoś tak chyba daltonistką była, bo okazało się, że moi Floryści dostali kwiaty ŻÓŁTE!!!  :nerwus: No ale stwierdziłam, że nie będę się przejmować kolorem kwiatów, bo samo wykonanie było dokładnie takie jak chciałam, czyli takie:

W czwartek też robiłam paznokcie. Myślałam, że nie będę miała swoich na tyle długich, więc zapisałam się na tipsy, ale jednak udało mi się wyhodować swoje i kosmetyczka mi je pożelowała, a wyglądały tak:

Na zdjęciu tego nie widać, ale na białych końcówkach jest brokat i ładnie się błyszczą  :ok:

PIĄTEK 17.08.07
Spałam niezbyt dobrze, miałam dziwne koszmary ślubne, poza tym dowiedziałam się od Grzesia, że nasz Świadek zamierza być przy ołtarzu, zamiast siedzieć z nami i na weselu planuje być do 19:00!!! :mdleje: Oczywiście Grześ dowiedział się tego jakoś pokątnie od Sąsiadki chyba, w każdym razie nie od samego Świadka! Pojechał więc do Niego, porozmawiali, ale Grześ nie chciał Mu niczego narzucać, tylko upewnił się, że Staś w ogóle będzie. Potem poprosiliśmy Marcina-Grzesia brata, żeby siedział razem z Asią, a Staś tylko złożył swój podpis na tym zaświadczeniu do aktu małżeństwa. Trochę mnie to wytrąciło z równowagi, ale w południe przyjechał Grześ, psytulił i juz było ok  :serce: Pojechaliśmy z Grzesiem, Teściem i z Pikusiem (klerykiem, który mówił nam kazanie, a którego oboje znamy jeszcze z czasów, kiedy nie byliśmy jeszcze razem z Grzesiem i zanim poszedł do Seminarium), po szampana, piwo, zawieźć inne drobiazgi na salę, porozmawiać z kelnerami, co i jak byśmy chcieli (nawet później znalazłam karteczkę i zapiskami szefa kelnerów, że np. mają zawieszki przewieszać, postawić nam kieliszki te ozdobne itp.  ;D )
Na 18:00 poszliśmy na Mszę i do spowiedzi. Specjalnie przyszliśmy wcześniej, a tu żadnego księdza w konfesjonale :-\ No ale Pikuś poszedł do księdza i poprosił go o spowiedź dla nas :) Po wyjściu z kościoła spotkaliśmy Olę Koleżankę, z którą pojechaliśmy na PKS po Asię-Świadkową. Zawieźliśmy Asi rzeczy do domu moich Rodziców i pojechaliśmy do restauracji, w której mieliśmy wesele na pyszną kolacyjkę, żeby się odprężyć :D Potem jeszcze poszliśmy na chwilę do hotelu z zamiarem zatańczenia chociaż raz naszego pierwszego tańca (katarzyna_84 jeszcze raz Ci dziękuję za przesłanie mailem Farby :-* ), oczywiście całego utworu nie zatańczyliśmy, bo było już późno, a jeszcze trzeba się było zająć podziękowaniami dla Rodziców. Pikuś z Grzesiem zostali w hotelu, Ola pojechała do Cioci, która mieszka niedaleko Słubic, a my z Asią udałyśmy się z moim Tatą do domu moich Rodziców. A oto, co zastałyśmy na klatce schodowej-dzieło mojej Bratowej i Mamci:




CDN...
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline Anjuschka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10267
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpnia 2007, 16:31 »
Melduję się jako pierwsza..... i zaczynam czytać :)

Offline anucha85

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.05.2009
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpnia 2007, 16:33 »
my też sie meldujemy i czekamy na fotki!!!!!  :)

Offline adusiaxxx

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2385
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpnia 2007, 17:04 »
Gagaciu, w końcu jesteś  :przytul: Śliczny bukiecik i pazurki, czekam na resztę fotek  ;D

 :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:

Offline SaTine

  • ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3829
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Sierpnia 2007, 17:10 »
Ciekawie sie zapowiada :) Czekam na dalszy ciąg
____________________________________________________
"...Jeśli wiara czyni cuda... trzeba wierzyć że się uda..." ... :dzidzia:

Offline Agassi77

  • Aga
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1801
  • Płeć: Kobieta
  • Jesteśmy jak 2 puzle,tylko 1 pasuje do drugiego
  • data ślubu: 11.08.2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Sierpnia 2007, 17:37 »
Nie, no Agatka juz jest  :brawo_2:
Bukiecik mnie normalnie powalil kolezanko  :mdleje:

Offline .:Anka:.
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 23667
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Sierpnia 2007, 17:43 »
ale miałaś fantazyjny bukiet!!
a powiedz jak sie pazurki pożelowane spisały tzn jak długo żel ci sie trzyma/ał i czy nie niszczy to pazurów i czy nie odpada żel - wiesz codzienne myscie rąk, zmywanie garów i takie tam ???
czekam na więcej fotek

Kto wam robił zdjecia ???

Offline tylunia
  • You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7299
  • Płeć: Kobieta
  • Ludzie mają pewną wspanialą ceche. Zmieniają się.
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Sierpnia 2007, 18:57 »
ale bukiet ;D ;D ;D ;D czekamy na wiecej fotek ;D ;D ;D


Offline katarzyna_84

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4767
  • Płeć: Kobieta
  • Razem od 2-8-2000
  • data ślubu: 2.8.2008
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Sierpnia 2007, 20:48 »
Śliczy bukiet miałaś i pazurki.. ja poproszę potem o więcej info na temat żelowania swoich pazurków  ;)
I dobrze, że nie było kataklizmu, mam nadzieję, że w sobote również się nie zdarzył.
A piosenka fajnie, że się przydała  :D

Niecierpliwie czekam na dalszą część i fotki oczywiście  :D ;D :D ;D :D ;D

Offline kkotek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2463
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Sierpnia 2007, 22:56 »
No zapowiada sie ciekawie ;D

Bukiet 1 klasa :brawo_2:
Pazurki tez niczego sobie (ale to nie moj ksztalt) i ladnie sie prezentuja ;D

relacja zaczela sie dosc interesujaco tlyko gdzie resztaaa?????????????????????
Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Gemini
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5362
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.06.2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Sierpnia 2007, 23:06 »
Jestem i ja :skacza:

Niecierpliwie czekam na resztę :tupot: :tupot: :tupot:


Offline agapa

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22wrzesień2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpnia 2007, 12:37 »
witam :) czekamy na fotki :)



Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sierpnia 2007, 14:10 »
zapowiada się obiecująco :)
wszystkiego najlepszego :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Sierpnia 2007, 15:03 »
Agatko ślicznie się zapowiada!!!!

Więcej foteczek!!!! Szybciutko :)

Piękny bukiet! Nigdy takiego zakręconego nie widziałam :)



Offline gagatka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3675
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa Pani G., Mama Łucji, Hubercika i Emilki
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Sierpnia 2007, 16:30 »
Anjuschka, anucha85, adusiaxxx, SaTine, Agassi77, Anusia-szczecin, tylunia, katarzyna_84, kkotek, Gemini, agapa, Lara_Croft, ricardo witam Was Kochane serdecznie :przytul: i mam nadzieję, że będzie Wam się miło czytało moją relacyjkę :-*
Super, że podoba Wam się mój bukiecik ;D Szukałam bardzo długo i jakoś nic mnie nie powaliło na kolana. Ale postarali się moi Floryści co?? ;) Mają Chłopaki wenę twórczą :ok: Ja im tylko pokazałam fotkę podobnego bukietu, a te piórka, srebrny drucik i wykonanie to już ich pomysłowość. Fakt, że na drugi dzień bukiet już się prawie cały rozleciał, bo kanciaste były powyginane, ale na ślubie był super :D
a powiedz jak sie pazurki pożelowane spisały tzn jak długo żel ci sie trzyma/ał i czy nie niszczy to pazurów i czy nie odpada żel - wiesz codzienne myscie rąk, zmywanie garów i takie tam ???
Żel trzyma się Anusiu do teraz i trzeba go albo ściąć razem z paznokciami, albo zjąć tak jak tipsy. Nic się do tej pory z nim nie stało, mimo mycia rąk czy garów, a wygląda bardziej naturalnie niż tipsy. Jedyne co widać, to że przy brzegu płytki już są braki, bo paznokieć rośnie, ale poza tym jestem bardzo zadowolona :ok:
Kto wam robił zdjecia ???
Te zdjęcia, które wklejam były robione przez Kolegę naszym aparatem, więc nie są profesjonalne, a Fotografa mieliśmy ze studia Foto Helena z Gorzowa. Ciekawa jestem jak wyszły, bo nie widziałam ich zdjęć, tylko płytę ze ślubu i wesela i na tej podstawie się na nich zdecydowałam.
relacja zaczela sie dosc interesujaco tlyko gdzie resztaaa?????????????????????
Już reszta do Was leci, wczoraj Mężuś wyciągnął mnie na spacerek i do kina, więc nie miałam kiedy pisać, ale mam nadzieję, że znajdę trochę czasu w tygodniu i wszystko Wam Kochane zrelacjonuję :D
wszystkiego najlepszego :D
   
Dziękuję Moniu  :-*
Więcej foteczek!!!! Szybciutko :)
TAJEST!!!  ;D

:serce: :serce: SOBOTA 18.08.07 NASZ WIELKI DZIEŃ :serce: :serce:
Wstałyśmy z Asią ok. 7:30, bo na 9:00 ja szłam do kosmetyczki na makijaż, a Ona z moją Mamcią do fryzjera. Zjadłyśmy śniadanko z moimi Rodzicami, szybki prysznic i w drogę. Jako że o 10:00 byłam już umalowana, a fryzjera miałam na 11:00, poszłam zobaczyć jak tam Asia z Mamcią. Akurat Asia była już uczesana, więc stwierdziłyśmy, że na tą godzinkę pójdziemy do mnie do domku i spijemy kawusię, co też uczyniłyśmy :D W międzyczasie mój Tata z Bratem zrobili dekorację przy wejściu na klatkę schodową i chociaż nie chciałam żadnych szopek, to muszę przyznać, że nieźle im wyszła :ok:
Musiałam sprawdzić czy dobrze się trzyma ;)


Po kawusi Asia poszła ze mną do fryzjera i oczywiście narobiła mi mnóstwo zdjęć :D


A tu widać dobrze makijażyk :D


Efekt końcowy-widok z lotu ptaka ;)


Lewy profil:


Profil prawy.


Tył, na którym brokat wygląda jak łupież ;)


Od fryzjera wróciłyśmy ok 13:00, zjadłyśmy mały obiadzik i wzięłyśmy się za prasowanie kiecki. Nie było to wcale proste zadanie, ale byłyśmy dzielne  :Najlepszy: Potem oczywiście pojawił się problem, gdzie ją rozwiesić, żeby tren na tym za bardzo nie ucierpiał i Asia wymyśliła, żeby powiesić kieckę na karniszu ;D
Na tym zdjęciu na trenie widać te listki, które Babeczka z Novii przyszywała mi ręcznie na pętelkach i przy guzikach do podpięcia trenu :D



Kończę na dziś, bo mi tu jeszcze pośniecie :id_juz:
CDN...
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline froogunia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1199
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16 września 2006r.
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Sierpnia 2007, 19:01 »
Gagatko no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak to koniec na dziś a ja się już wciągnęłam .... :(

Piękny bukiet i fryzik....jaki łupież  ::) ja tam widzę tylko brokat  :D

paznokietki tyż śliczne, choć to tez nie mój kształt :P ale bynajmniej ładnie je zapuściłaś  ;D
"wszystkie zwieŻęta są rUwne, ale świnie są rUwniejsze"
Orwell G. "Folwark Zwierzęcy"

Offline kitki82

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1419
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Sierpnia 2007, 20:58 »
Makijaż, fryzurka, pazurki, bukiecik przepiękne!!!!!
Czekamy na dalszą część i oczywiście duuuuuuuuużo foteczek.



Offline Lara_Croft

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2349
  • Płeć: Kobieta
  • Ten Pan i ta Pani, są na siebie skazani :)
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Sierpnia 2007, 22:35 »
ślicznie, ślicznie, ślicznie :D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."


Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020
Madzia ❤ 27.02.2021

Offline Oleńka81

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 685
  • Płeć: Kobieta
  • I Would Do Anything, For You Anything..
  • data ślubu: 15.07.2006
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Sierpnia 2007, 22:36 »
nooo.. a ja juz myslalam ze bedzie wiecej..

przybiegaj szybko i opowiadaj co było dalej!!!!



Offline sandrunia

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4128
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.08.2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpnia 2007, 23:13 »
Świetnie się zaczyna a tak wogóle gratuluje ta data dla nas obu będzie magiczna :D


Gabiś
  • Gość
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Sierpnia 2007, 23:18 »
Czekam z niecierpliwoscią na więcej fotek!!! Gratuluję wam z całego serduszka i zyczę samych magicznych dni w waszym zyciu !!!

Offline Asia-85

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 974
  • Płeć: Kobieta
  • Zrozumiałam po co żyję, wiem że czujesz to co ja..
  • data ślubu: 8.09.2007 nasz magiczny dzień...
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Sierpnia 2007, 09:11 »
gagatko wracaj tu szybko bo przeczytałam od deski do deski i czuje wielki niedosyt  ::)
Florysci spisali sie na medal bukiet był wyjatkowy pierwszy raz taki widziałam, a twój makijaz i fryzurka po prostu miodzio w dniu twojego slubu byłam pewna ze tak własnie bedzie wyglądałaś prześlicznie  :-*
[img width= height=]http://suwaczki.maluchy.pl/sl-9422.png[/img]

Offline AndziaK
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 7929
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2007 r.
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Sierpnia 2007, 09:24 »
Gagatka slicznie i jeszcze, jeszcze !!!!!



Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Sierpnia 2007, 11:23 »
Chcemy jeszcze jeszcze

Offline stewe_griffin

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 381
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.09.2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Sierpnia 2007, 12:57 »
moja gratulacje!!

czekamy na więcej zdjeć, żebyśmy mogły podziwiać śliczną Pannę Młodą  :)



Offline kkotek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2463
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Sierpnia 2007, 18:38 »
JESZCZE, JESZCZE, JESZCZE  ;)
Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline justyska

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Sierpnia 2007, 18:48 »
Czekamy na cd. fotek  :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:



Offline gagatka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3675
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa Pani G., Mama Łucji, Hubercika i Emilki
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Sierpnia 2007, 22:39 »
Witam serdecznie kolejne Forumeczki - :hello: froogunia,  kitki82, Oleńka81, sandrunia, Gabiś, Asia-85,  AndziaK, monia_01, stewe_griffin, justyska. Miło Was wszystkie widzieć  :-* Dziękuję za wszystkie komplementy  :oops: i postaram się chociaż troszkę napisać, bo Mężuś zaraz z pracy wróci, więc trza by chłopinie jakąś kolacyjkę zrobić. Byłam dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i to był baaaaaardzo ciężki dzień :mdleje: Przyszłam do domku i tylko na chwileczkę położyłam głowę na podusi...obudziłam się o 20:00!!
No, ale do rzeczy ;) Na 15:00 byłam umówiona z Foto+Kamera (ślub był na 16:00) na zdjęcia z błogosławieństwa. Godzina 15:15, a tu ani Przyszłego, ani Foto, ani tym bardziej kamery nie widać!! Okazało się, że złośliwe drzwi od domofonu wzięły i się zacięły  :nerwus: , trzeba więc było Grzesiowi i całej ekipie rzucać klucze przez okno, żeby mogli się do nas dostać. Zbyszek - Kamerzysta przygalopował pierwszy na górę (zziajał się nieco, bo to 4-te piętro ;) ) i nakręcił mnie w różnych dziwnych kombinacjach, a potem widziałam już tylko JEGO  :serce: Grześ często mi mówi, że pięknie wyglądam, ale wtedy Jego spojrzenie wyrażało więcej niż wypowiedziane słowa  :i_love_you: Ja też byłam mocno zaskoczona wyglądem mojego Przystojniaka, bo pewnie niektóre z Was pamiętają z mojego odliczanka, że Grześ wybrał sobie czarny garnitur (pogrzebowy!!) i srebrną kamizelkę, a tu stoi przede mną owszem w czarnym garniturze, ale w prążek i w białej kamizelce ze srebrną nitką, o której wspomniałam ze 3 dni wcześniej, że jest ładna :zdziwko: Pięknie się prezentował w tym zestawie :brawo: Dopiero po chwili zobaczyłam, że razem z Nim do pokoju wkroczył tłum gości. Poprosiliśmy Rodziców o błogosławieństwo. Niestety fotki będą dopiero od Fotografa, bo nasz aparat akurat się wtedy gdzieś zawieruszył  :-\ Mamy się popłakały, Grzesia Mama stwierdziła, że miała przygotowaną mowę, ale nie jest w stanie nic z siebie wydusić, a ja bezduszna istota miałam ochotę się śmiać. W ogóle nie czuliśmy się zestresowani!! Ja wszystkim powtarzałam, że za nas inni się stresują-np. moja Mamcia, moja Bratowa, Asia-Świadkowa :D Poszło szybko i sprawnie i o 15:40 wychodziliśmy do kościoła. Agatka wychodzi z domu, Mamcia zamyka drzwi i...zapomniałam bolerka  :glupek:
Na koniec jeszcze tylko wrzucę ostatnie zdjątko jeszcze zanim wyszliśmy z domku i pędzę szykować kolacyjkę dla Mężczyzny Mojego Życia :serce:


 
CDN...
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline froogunia

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1199
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16 września 2006r.
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Sierpnia 2007, 22:57 »
no nareszcie  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"wszystkie zwieŻęta są rUwne, ale świnie są rUwniejsze"
Orwell G. "Folwark Zwierzęcy"

Offline agatkap81
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31.08.2007
Odp: 18.08.07 - odtąd jedno..., czyli jak Gagatka stała się G. Agatką ;)
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Sierpnia 2007, 23:20 »
Witaj Gagatka, ślicznie wyglądaliście w tym najważniejszym dniu!!!

Gratulacje!! i również czekam na następne zdjęcia i dalszą relację!!
Związani na zawsze od 31.08.2007