e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Węc - jubiler, czy ktoś ma od niego obrączki ?  (Przeczytany 6782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adusiaxxx Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 12.04.2008
Witam Was kochane forumki, czy któraś z Was robiła lub kupowała obrączki u jubilera Węc? Jego salon mieści się w Krakowie przy ul. Kurczaba.
P

• maniak
Mam upatrzone u niego jedne obrączki, ale chcielibyśmy zrobić ze swojego złota. Nie ma oczywiście problemu kwota tez jest dużo niższa niż w salonach w Dąbrowie i w Będzinie, a ja właśnie jestem z Dąbrowy no i nie wiem czy jechać taki kawał i tam zamawiać  :drapanie:

Dlatego jeśli ktoś kupował lub robił u niego obraczki proszę o opinię, z góry Wielkie Dzięki  :blagam: :blagam: :blagam:

Offline KiP Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.X.2007
wydaje mi się że Lara_Croft zamawiała u niego obrączki, ale coś ostatnio Moniczki ni widu ni słychu  :-\

• maniak
Dziękuję KIP, zapytam  :los:

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja kupowalam, ja ;D

• maniak

Offline magdusia22-85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2008
witaj jeśli chodzi o jubilera węca to polecam jak najbardziej siostra mojego przyszłego męża tam zamawiała obrączki i bardzo była zadowolona zresztą robią bardzo  dokładnie. Dostajesz gwarancje i wogóle miłam odsługa  sami bedziemy u nich zamawiać co prawda będziemy mieć swoje złoto więc wyjdzie nas o wiele taniej ale cen nie ma wysokich sama mam piersionek zaręczynowy od tego jubilera. . POLECAM JAK NAJBARDZIEJ WSZYSTKIM Z KRAKOWA I OKOLIC!!!!!!

Offline akayu Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 27.06.2009
ja tez slyszalam ze abrdzo dobrze robią i pewnie ja sie do nich jako pierwszych wybiore,zreszta maja tańsze nawet ceny niże ci wszyscy w obrebie rynku.jakby ktos chcial to moge podac dokladny adres siedziby i telefin itp :)

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
akayu to ja bardzo poproszę o namiary :)

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
wydaje mi się że Lara_Croft zamawiała u niego obrączki, ale coś ostatnio Moniczki ni widu ni słychu  :-\

już nadrabiam :D

z obrączek jesteśmy zadowoleni :D wyglądają ślicznie, niby mieliśmy czekać na odbiór prawie miesiąc, ale pani przy zamówieniu powiedziała nam , że w tym terminie ujęte jest wszystko, jakieś poślizgi, urlopy pracowników i inne takie oraz to, że obrączka jest zaokrąglana i od zewnątrz i od wewnątrz :D obrączki mieliśmy do odebrania tydzień wcześniej niż plan to przewidywał, grawer oczywiście gratis lub pierwsze czyszczenie/odnawianie (czy jak to tam) obrączek
ceny mają nie najgorsze (myśleliśmy, że zapłacimy troszku taniej) ale i tak nas obrączki dużo nie wyniosły (ok 800 zł za rozmiar 9 i 25)
z tego co pamiętam przy wyrobie z własnego złota opuszczali cenę niewiele :( chociaż przy wydatkach ślubnych nawet przyoszczędzona 100 jest na wagę złota czasami :)

jakby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, to krzyczeć :D acha no i moja znajoma tez tam kupowała obrączki i również są zadowoleni :) a wybór mają duży i w białym złocie i żółtym i kolorowe i takie całkiem zwyczajne z kantami i przyokrąglane, no po prostu dużo :D
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

• maniak
Dziękuję dziewczynki za informacje  :przytul:

Na tą chwilę nasze plany się troszkę pozmieniały, bo jak się okazało, to złota jednak nie mamy...  >:(

Moja mama się troszkę przeliczyła i wyszło na to, że jak byśmy chcieli sobie zrobić to najpierw musielibyśmy kupić złoto i z niego zrobić, a to się troszkę mija z celem, bo prawie na jedno wyjdzie.

Nam podoba się jeden wzór z Kruka i właśnie Węc robi identyczne, dlatego pomyśleliśmy o nim, ale cena gotowych jest nie wiele tańsza od tych krukowych, a jeszcze doliczając dojazd...

Także chyba w Kruku raczej zamówimy, ale jeszcze zobaczymy.

Pozdrawiam.

Offline akayu Kobieta

• maniak
akayu to ja bardzo poproszę o namiary :)
wyslane  ;D

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
akayu bardzo dziękujemy :)
Lara_Croft, a czy masz może zdjęcie Waszych obrączek?

• maniak
"dobrze, iż rodzicielstwo to jest coś nieznanego tak do końca, bo gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
Lara_Croft jak mnie wzrok nie myli to jest to podstawowy model - żółte złoto, zaokrąglone?
akayu mogłabyś przesłać mi jeszcze raz namiary bo przez przypadek usnełam maila :/

Offline akayu Kobieta

• maniak
juz wyslane :)

• maniak
Basia, nie do końca
z zewnątrz ma podstawowe zaokrąglenie, a w środku ma troszku mniejsze, tak więc jest przyokrąglona z dwóch stron, prawie jak pierścień
dzięki temu łatwiej się obrączkę ściąga z palca, gdy spuchnie :D
podstawowa wersja kosztowała wtedy ok 400 zł, jeśli się nie mylę, a ta nasza ok 800

Marcel - 8.01.2017

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
dzięki dziewczyny za odpowiedzi :)