e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: i był sobie 4 sierpnia ... czyli magiczny dzien Megan i Pawełka  (Przeczytany 19189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline megan Kobieta

Prawde powiedziawszy nie wiedzialam jak zaczac ta magiczna opowiesc ...
nie mialam tez pojecia, w ktorym momencie powinnam ja zakonczyc ...
moze pozwole poplynac slowom i wspomnieniom ot tak jak gra w sercu, bez chronologii i zbednych selekcji, bez ladzenia i retuszu ... tak jak gra w mojej duszy ...

jak mawiano na Krymie skad pochodza przodkowie mojego ojca ...

(moj prapradziadek byl tatarem i kiedy moja praprababka ze strony mamy w warszawskich salonach popijala kawke z koniakiem i palila papieroska w lufce przy dzwiekach cudu techniki - gramofonu, przodkowie mojego ojca na bulanych konikach w sloncu galopowali upajajac sie pedem, wiatrem we wlosach i wolnoscia  ...)

heh bez dygresji sie nie obejdzie ... bez sentymentalizmow tez jak widze  :los:

Prawdziwa miłość podobna jest do pierścienia, a pierścień nie ma początku i nie ma końca.

najwyzszy czas zaczac relacje z tego magicznego dnia, ktory jak speedfire przemknal pozostawiajac pod powiekami niezapomniane wizje a w sercu wzruszajace i zabawne momenty, ktorych wyrazenie slowami bedzie niezmiernie trudne, baaa nawet niemozliwe do przekazania bez uproszczen i skrotow myslowych i nieodzonej niejednokrotnie ekwilibrystyki jezykowej ...

gwoli wstepu chcialabym podziekowac:

1. forumkom  :przytul: :przytul: - za wsparcie, rady i uwagi oraz ich relacje, ktore pomogly nam w przygotowaniach do naszego slubu

2. rajdowce  :przytul: :przytul:- za ciosanie mi kolokow na glowie o welon, inspiracje i motywowanie mnie w okresach lenistwa gigantycznego swoimi wizjami i pasja organizacyjna, przybycie szturmnie i zbrojnie  :los: na nasza uroczystosc, pomoc w odziewaniu sie i wszystko to czego slowami wyrazic nie umiem a co gra mi w sercu

3. ewcik z konca swiata  :przytul: :przytul: - za inspiracje, pomyslowosc, cieplo i ... za piekne wzruszajace zyczenia, ktorych slowa wciaz graja mi w sercu ... i za talizmany co pocierajac monetki w naszych portfelach sieja zamet w sklepie gdy przychodzi do placenia  :los:

4. nadziei  :przytul: :przytul: - za welon, ktory byl natchnieniem dla mojego dlugasnego weloniska i za jej piekna sesje fotograficzna, ktora wyryla mi sie w pamieci - mam nadzieje ze nasze zdjecia beda choc w 1/100 tak wspaniale jak twoje ... a i za gustowne lazienki, ktorych kopiowanie bedzie czysta przyjemnoscia  :los: :los:

5. zibiemu  :przytul: :przytul: :przytul: - za to jak wspaniale poprowadzil nasza impreze, za muzyke, kotra porywala do tanca nawet takich matuzelmow jak moj ojciec, za serce wlozone w ta impreze, za humor i przekorna polemike z goscmi i ich przyspiewkami  :los: zbyszku bez ciebie ta impreza nie bylaby tak wspaniala i cudowna i magiczna

oficjalnie  :los: oglaszam moja relacje za otwarta i wszystkich zainteresowanych (badz nie  :blant:) zachecam do czytania  :los:
i ogladania  :los:
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2007, 00:35 wysłana przez megan »

Offline ajako Kobieta

No to jestem pierwsza!!!!

Gratulacje i wszystkiego naj, naj dla Was od nas- nowozeńców z 4 sierpnia!!! ;D ;D ;D

Tak wiec jestem tu i czekam na cd. z niecierpliwoscia....

Offline adusiaxxx Kobieta

:serce:  Wszystkiego dobrego  :serce:

I również czekam na relację fotkową  ;D

3. ewcik z konca swiata  :przytul: :przytul: - za inspiracje, pomyslowosc, cieplo i ... za piekne wzruszajace zyczenia, ktorych slowa wciaz graja mi w sercu ... i za talizmany co pocierajac monetki w naszych portfelach sieja zamet w sklepie gdy przychodzi do placenia  :los:

:Serduszka: ... i wlasciwie nic wiecej nie musze dodawac Megus.

Offline aneta_81 Kobieta

gratulacje :) czekam na dalsza czesc relacji :)

Offline met Kobieta

Meg..

Bardzo chciałam być tam z Tobą.
Nie mogłam, przepraszam.
Chociaż wydaje mi się, że to samą siebie powinnam przeprosić za brak możności zobaczenia Cię i wyściskania.
Uczynię to więc wirtualnie, jak przystało na interaktywną Przyszłą Pannę Młodą.
:przytul:
Od karoliny wiemy, że wyglądałaś pięknie.
Od Ciebie chcemy dowiedzieć się wszystkiego o tym, co i jak w serduszku grało :przytul:

Offline AndziaK Kobieta

Meguś jestem i ja :)

GRATULUJE raz jeszcze i niecierpliwie czekam na fotki :)

:-* :-* :-* :-* :-*

Offline Elcik Kobieta

Melduję się i czekam na fotki  :Najlepszy:

Gabiś

• Gość
Ja też GRATULUJĘ!!! i czekam na fotki!!!

Gratuluje i życze wyszstkiego dobrego na nowej drodze życia!!

Offline tete Kobieta

• "Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań."
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 2.06.2007
jestem i ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o bo jakbym miała nie przybyc na Twoja relacje!!??
czekam na cd ;D
ps czy to WASZE obrączki na słoneczniku?...piękne
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.

Offline Anjuschka Kobieta

I ja jestem.... rzeczywiście, obrączki prześliczne, tym bardziej, że uwielniam słoneczniki....

czekam na dalszą relację i dużo fot...

Offline anelle82 Kobieta

i ja też się melduję :)

Offline sandrunia Kobieta

I ja również melduje się w relacjach a sama już tu zawitałam :D

Offline ika3w Kobieta

Przybyłam i ja do oczekującego tłumu ;D

Offline malgos27 Kobieta

dolanczam sie i ja:)czuje , ze to bedzie super relacja ;D

Offline Gemini Kobieta

Meguś nareszcie :uscisk:

Nie mogłam się Ciebie doczekac

Niecierpliwie czekam na relację i fotki oczywiście :tupot:

Offline anelle82 Kobieta

Megan, i gdzie foty??
Idę teraz z Tomkiem do fryzjera, a jak wrócę, to ma być mnóstwo stron relacji do nadrabiania ;)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
wszystkiego naj naj   ;D

a fotki??  ::)

Offline ricardo Kobieta

Nowa relacja... miodzio

tylko fot jakoś brak...

???

Offline katarzyna_84 Kobieta

Meg  ;D nareszcie relacyjka tylko czemu wstępik i już opuszczona przez założycielkę i główną bohaterkę :?:  ::)

Offline SaTine Kobieta

no w końcu megankowa relacja !  ;D czekam niecierpliwie na ciag dalszy

Offline guziczka Kobieta

Gratuluje :)
Czekam na dalszy ciąg relacji :)

Offline megan Kobieta

hmmm bedzie nieco niechronologicznie
troche poetycko i melodramatycznie  :blant:

w odpowiedzi na pytania:

1. tetus w odpowiedzi na twoje pytanie - tak to nasze obraczki, tak na sloneczniku sobie leza i czekaja  :los:
2. brak fotek - cierpliwosci - beda ale musze je na serwer zepchnac ... zreszta juz juz nadchodza  :los:
3. hmmm kasiu - skarbie - ja tylko wieczorami uprawiam e-weselizm  :los: no i weekendowo z rzadka  :los: nie opuscilam relacji tylko status sin qua non mojej egzystencji  :los: praca  :los: w godzinach biurowych pochlania mnie bez reszty  :los:

hmmm przy tworzeniu albumow dla rodzicow - do naszych zdjec dobieralam roznorodne sentencje i aforyzmy ... a bylo tego - heh porwalismy sie na fotorelacje 5 lat naszego zwiazku  :los:
po tych syzyfowych pracach zostalo mi zboczenie koszmarne  :blant:
jak widze jakies nasze zdjecie w glowie kolacza mi sie od razu madrasci spod krzaka vel sentencje aka cytaty, kore gdzies przewertowalam i jakos w pamiec mi zapadly ...

ale do brzegu senorita ... ups senora  :los: do brzegu

zeby nie przeciagac i nie przynudzac ... i nie uprawiac zbednego wodolejstwa  :los:
zanim zaczne prace skryby - opowiadacza  :los: i zeby forumkom milo bylo na dobranoc  :los: na przekaske dwie foteczki  :los:

Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku. AntoineSaint-Exupery

Miłość nie istnieje w sobie, ale w nas; jest naszym osobistym dziełem.
Marcel Proust

« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2007, 22:39 wysłana przez megan »

Offline Bernadetka Kobieta

Nie miałam okazji złożyć życzeń (wszyyyystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, niesłabnącej miłości), ani też nie nadrobiłam odliczanka, nie wiedziałam jak było planowane wesele, ale miło też zacząć od drugiej strony - podziwiania efektu końcowego, wzruszające, trafne cytaty a fotki przepiękne, tacy radośni zrelaksowani, uderzająca czułości i miłość, przepiękne kwiaty i też od razu mój problem rozwikłany - co się robi w ten dzień z zegarkiem jak jest "przyrośnięty" do łapki ;D

Offline aneta_81 Kobieta

Offline kkotek Kobieta

Gratuluje i zycze Wszystkiego Dobrego :serce:

Fotki superowe ;D

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Gemini Kobieta

Offline redzia Kobieta

Zycze duuuzo zdrowka i szczescia.
Z niecierpliwoscia czekam na foteczki :)