e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: sala weselna  (Przeczytany 1989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna2384 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 23.08.2008
sala weselna
12 sierpnia 2007, 15:39
witam wszystkich . czy moze ktos wyprawial wesele w hotelu brda w bydgoszczy? mam juz na 99procent zarezerwowana tam sale ,wszystko wydaje sie ok,mila obsluga dobre jedzenie no i sala oczywiscie bardzo ladna i gustowna.  Moze ktos sie juz tam bawil?? prosze o odpowiedz.  POMOZCIE  Myslelismy tez o palacu w myslecinku ale niestety termin juz jest zajety, nastepnie tez byla opcja eurohotelu na bialych blotach,wsystko bylo pieknie  nie zaczely dochodzic do mnie negatywne opinie na ich temat )-:

Offline MadziaAdi Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 14.06.2008
Odp: sala weselna
5 września 2007, 17:03
 :) :) :)polecam Biesiadna w BB

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.09.2008
5 września 2007, 17:39
Moja siostra miała wesele w eurohotelu 5 lat temu i wedlug mnie bylo super więc się dziwie tymi negatywnymi opiniami na ich temat.  Moze coś się zmieniło od tych 5 lat.

Offline remlin Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
1 marca 2008, 12:34
Również polecam biesiadną w BB.  Byłem tam w grudniu.  Profesjonalna obsługa.  Bardzo ładna sala. 

Offline sylvia1pl Kobieta

• Małżeństwo to słodka,dożywotnia kara za miłość :)
  • entuzjasta
  • data ślubu: 08.08.2008
11 marca 2008, 21:25
witam wszystkich . czy moze ktos wyprawial wesele w hotelu brda w bydgoszczy?  Moze ktos sie juz tam bawil?? prosze o odpowiedz. 

Impreza była udana.Obsługa bardzo miła i profesjonalna tzn. nie zabierali jedzenia z jeśli odszedłeś od stołu tak jak niektórzy tak robią.Ogólnie bardzo mi się podobało.Wybawiłam się na całego.Byłam na weselu u znajomego :)