e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Sylwester w PRADZE  (Przeczytany 1432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
Sylwester w PRADZE
8 sierpnia 2007, 12:49
Wiem, że do Sylwestra jeszcze trochę czasu, ale dość poważnie zastanawiamy się na wyjazdem do Pragi. Hotele i schroniska są jeszce dostępne, ale wydaje mi się, że do końca września trzeba sfinalizować sprawę. I tutaj dwa pytania do Was:
1. Jeśli byliście jakie hotele/miejsca noclegowe polecacie?
2. Czy ktoś nie miałby ochoty się dołączyć? Na razie trudno mi powiedzieć ile osób (naszych znajomych) pojedzie, bo różnie z tym bywa - czasem niektórzy na tydzień wcześniej się rozmyślają. A my chcemy jechać w większym gronie :)

Chodzi tylko i wyłącznie o noclegi i zabawę Sylwestrową w samej Pradze.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Sylwester w PRADZE
8 sierpnia 2007, 13:58
Pomysł ciekawy - my zawsze mamy ten sam problem bo większośc się wykrusza a poza tym praktycznie każdy już "dzieciaty" i takie wyjazdy są na prawdę trudne logistycznie ;) - nigdy nie byłam ale będę śledzić wątek bo miałabym ochotę.

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
Odp: Sylwester w PRADZE
8 sierpnia 2007, 14:39
Maju - to Ty nie śledz (że tak powiem), ale mi pomóż :) Chodzi o to, żeby przede wszystkim znaleźć dobry i w miarę fajnie położony hotel w Pradze za jakieś rozsądne pieniądze. Jak juz będzie hotel to będziemy wiedzieć ile miejsc oferuje, jak wygląda zaliczkowanie itd. Bo można zaklepać "na jana" na przykład 5pokoi 2-osobowych i szukać chętnych po ich zaklepaniu.

Nas interesowałby wyjazd 28 grudnia i pobyt do 1 stycznia czyli razem 4 noclegi. Praga jest podobno piękna (klimat nieco krakowski) i tania.