Autor Wątek: Filmik przedślubny, narzeczeński  (Przeczytany 1830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nioka27

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.07
Filmik przedślubny, narzeczeński
« dnia: 2 Sierpnia 2007, 21:37 »
Kamerzysta zaproponował nam nakręcenie krótkiego filmiku przedślubnego, czegoś w rodzaju : jak to było za czasów narzeczeństwa. Chcemy to nagrać ale nie mamy pomysłu na to by to nie by jakiś oklepany spacer, który on zawsze nagrywa. Bardzo prosze o jakieś rady.

Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Filmik przedślubny, narzeczeński
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Sierpnia 2007, 13:34 »
My na swoim filmie będziemy mieli tak jakby rozmowę, krótki wywiad co, gdzie i jak  ;D no i oczywiście my będziemy nagrani jak się zachowujemy, przytulamy, rozmawiamy, patrzymy na siebie...

Nie jest to nude, musi być tylko dobrze zmontowane.

Nie wiem co innego moglibyście mieć



Offline Nioka27

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.09.07
Odp: Filmik przedślubny, narzeczeński
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpnia 2007, 20:51 »
Nakręciliśmy nasz filmik. Pojechaliśmy do wesołego miasteczka. Byliśmy w pokoju z krzywymi lustrami, na diabelskim młynie, z którego rozpościerał się wspaniały widok na morze i zatokę. Potem na strzelnicy, nawet ja strzelałam  ;D mój facet wygrał dla mnie kwiatka. Poszliśmy też na samochodziki, na które przyszły tylko dzieci, poza nami. Było super, wygłupialiśmy się jak dzieciaki. Przy całej zabawie zapomnieliśmy o kamerze i dzięki temu nie będzie to sztywne. Potem poszliśmy nad morze, mały spacer i powrót do domku. Na efekt nagrania przyjdzie nam jeszcze poczekać, bo On musi to zmontować, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni.

Offline kitki82

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1419
  • Płeć: Kobieta
Odp: Filmik przedślubny, narzeczeński
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpnia 2007, 00:07 »
świetny pomysł z tym wesołym miasteczkiem  ;D ;D ;D


Offline ricardo

  • Patrycja
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26650
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2007
Odp: Filmik przedślubny, narzeczeński
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Sierpnia 2007, 12:37 »
Cieszę się że filmik się udał :)

My również jesteśmy już po i również baardzo zadowoleni  ;D



Offline aniamalus
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: Filmik przedślubny, narzeczeński
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Marca 2008, 13:39 »
My skorzystaliśmy z oferty - od narzeczonych "po noc poślubną" u naszego fotografa i już mieliśmy sesję zdjęciową w Kazimierzu nad Wisłą.  Zdjęcia wyszły naprawdę super zresztą weekend w Kazimierzu też polecam ;)

Offline sako
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.2007
Odp: Filmik przedślubny, narzeczeński
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Kwietnia 2008, 21:15 »
Ponieważ ja i mój mąż uwielbiamy rowery, właściwie pół Europy na nich przejechaliśmy, nasz film był związany z tym tematem.  Pojechaliśmy w plener pagorkowaty i niby, że ja jestem strudzoną turystką, a moj misiek "przypadkowo":) był właśnie w tych rejonach na wycieczce rowerowej.  Dalej było, że niby na siebie wpadamy i w oko też sobie wpadamy:) i poźniej flirtujemy razem, a na końcu już razem idziemy w dal. 
W ogole klimat wesela byl związany z naszym zamilowaniem - więc film głowny zawierał też te elementy.