e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Filmik przedślubny, narzeczeński  (Przeczytany 1421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nioka27 Kobieta

Filmik przedślubny, narzeczeński
2 Sierpnia 2007, 21:37
Kamerzysta zaproponował nam nakręcenie krótkiego filmiku przedślubnego, czegoś w rodzaju : jak to było za czasów narzeczeństwa. Chcemy to nagrać ale nie mamy pomysłu na to by to nie by jakiś oklepany spacer, który on zawsze nagrywa. Bardzo prosze o jakieś rady.

Offline ricardo Kobieta

My na swoim filmie będziemy mieli tak jakby rozmowę, krótki wywiad co, gdzie i jak  ;D no i oczywiście my będziemy nagrani jak się zachowujemy, przytulamy, rozmawiamy, patrzymy na siebie...

Nie jest to nude, musi być tylko dobrze zmontowane.

Nie wiem co innego moglibyście mieć

Offline Nioka27 Kobieta

Odp: Filmik przedślubny, narzeczeński
16 Sierpnia 2007, 20:51
Nakręciliśmy nasz filmik. Pojechaliśmy do wesołego miasteczka. Byliśmy w pokoju z krzywymi lustrami, na diabelskim młynie, z którego rozpościerał się wspaniały widok na morze i zatokę. Potem na strzelnicy, nawet ja strzelałam  ;D mój facet wygrał dla mnie kwiatka. Poszliśmy też na samochodziki, na które przyszły tylko dzieci, poza nami. Było super, wygłupialiśmy się jak dzieciaki. Przy całej zabawie zapomnieliśmy o kamerze i dzięki temu nie będzie to sztywne. Potem poszliśmy nad morze, mały spacer i powrót do domku. Na efekt nagrania przyjdzie nam jeszcze poczekać, bo On musi to zmontować, ale na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni.

Offline kitki82 Kobieta

18 Sierpnia 2007, 00:07
świetny pomysł z tym wesołym miasteczkiem  ;D ;D ;D

Offline ricardo Kobieta

27 Sierpnia 2007, 12:37
Cieszę się że filmik się udał :)

My również jesteśmy już po i również baardzo zadowoleni  ;D

Offline aniamalus Kobieta

My skorzystaliśmy z oferty - od narzeczonych "po noc poślubną" u naszego fotografa i już mieliśmy sesję zdjęciową w Kazimierzu nad Wisłą.  Zdjęcia wyszły naprawdę super zresztą weekend w Kazimierzu też polecam ;)

Offline sako Kobieta

28 Kwietnia 2008, 21:15
Ponieważ ja i mój mąż uwielbiamy rowery, właściwie pół Europy na nich przejechaliśmy, nasz film był związany z tym tematem.  Pojechaliśmy w plener pagorkowaty i niby, że ja jestem strudzoną turystką, a moj misiek "przypadkowo":) był właśnie w tych rejonach na wycieczce rowerowej.  Dalej było, że niby na siebie wpadamy i w oko też sobie wpadamy:) i poźniej flirtujemy razem, a na końcu już razem idziemy w dal. 
W ogole klimat wesela byl związany z naszym zamilowaniem - więc film głowny zawierał też te elementy.