Autor Wątek: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)  (Przeczytany 2795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiasz_84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« dnia: 31 Lipca 2007, 07:11 »
Wczoraj byliśmy zobaczyć Starą Strzeche i ogólnie nam się spodobała i są jeszcze wolne terminy na przyszły rok ale trzeba sie szybko decydoewać , dlatego proszę Was o jak najszybszą opinie na temat Starej Strzechy.  Jak tam z jedzeniem, z obsługą itp.

Offline .monia.

  • * * * * *
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4690
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipca 2007, 14:19 »
Hej, 4 lata temu miała tam wesele moja siostra, mnie się podobało, wszytko było ok.
Też się zastanawialiśmy nad tą salą, ale zrezygnowaliśmy nie dlatego, że coś było nie tak, tylko dlatego, że wszystko było by tak jak u mojej siostry, ale mogę Ci ten lokal polecić.

Offline kasiasz_84

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Sierpnia 2007, 11:07 »
Dziekuje za informacje, chciałam się jeszcze zapytac na której sali miała twoja siostra bo tam sa dwie, my bysli mieli ta większą ;) czyli jedzonko i obsługa była ok?

Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Sierpnia 2007, 12:41 »
hej
my mamy w starej strzesze we wrzesniu 2008.Jedzenie podobno bardzo dobre,obsluga itd,zdecydowalismy sie bo nie slyszalam zadnej negatywnej opinii na temat tego lokalu.My mamy na malej sali bo gosci nie bedzie wiecej niz 60.Duza sala jest ogromna wiec wchodzi w gre tylko w przypadku duzej ilosci gosci:) POzdr





Offline Ola_80

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2008
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Sierpnia 2007, 10:27 »
Ja byłam zdecydowana na Starą Strzechę po pierwszej wizycie, wtedy oprowadzał nas po salach taki młody chłopak - tak opowiadał o jedzeniu, że aż zrobilismy się głodni :) zastanawialiśmy się tylko and sala, bo ta duża ładna, ale bez okien, a ta mniejsza widna, ale obawailiśmy się, że za mała.  Pojechałam drugi raz z Mamą i wtedy trafiłyśmy na właścicielkę.  Niestety wrażenie było zupełnie inne. . . .  jak zdecydowałyśmy się na mniejszą salę, wszystkie odpowiedzi tej Pani sprowadzały się do tego, że odniosłysmy wrażenie, że WSZYSTKO jest podporządkowane gościom z dużej sali. . . .  nawet pokoje oni mają pierszeństwo zarezerwować wszystkie, nawet gdybyśmy zarezerwowali termin przed nimi. . . . .  naprawdę się zawiodłam. . . .  i zaczęłam szukać miejsc,gdzie jest tylko jedno wesele w tym samy czasie. . . .  bardzo żałuję, bo naprawdę nam się tam podobało, ale być nie ważną na swoim własnym weselu nie chcę!

Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 6 Sierpnia 2007, 10:39 »
to dziwne,ze tak Ci powiedziala ???a moze to nie byla wlascicielka i stad te dziwne informacje ::) Moja przyszla tesciowa pytala sie przed podpisaniem umowy jak wyglada sprawa kelnerow(ilu jest na duzej i na malej jesli w tym samym dniu jest wesele)i powiedziala ze to ABSOLUTNIE  nie ma zadnego wplywu ze sa dwa wesela,po prostu kazda sala ma swoich kelnerow.A co do pokoi to mowila,ze nie ma najmiejszych problemow,no ale oczywiscie zarezerwowac trzeba wczesniej gdy sa jeszcze wolne(jesli dobrze pamietam to 30zl za pokoj,niezaleznie ile osob bedzie w nim spalo)





Offline Ola_80

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2008
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 6 Sierpnia 2007, 10:44 »
w czasie peirwszej wizyty dostalismy ifnoramacje, że dwa wesela sobie nie przeszkadzają, że kelnerzy są inny, toalety osobno itp.  a po drugiej odniosłyśmy wrażenie, że bedziemy zjadać resztki ze stołu większego wesela. . .  tak nie fajnie. . . . .

Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 6 Sierpnia 2007, 13:31 »
może nie wpadlyscie jej w oko;) Na nas wszystkich wrażenie zrobila bardzo dobre,i po tylu latach prowadzenia interesu widać,że wie jak to powinno wygladać.No ale to są tylko moje odczucia po zasięgnięciu opinii u innych osób na temat lokalu i wstępnych rozmowach z nią.Wiadomo że polecić w 100% jako sprawdzony lokal będę mogła dopiero po swoim weselu.
pozdrawiam





Offline Ola_80

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.06.2008
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 6 Sierpnia 2007, 13:36 »
dobrze, że Wy wpadliście jej w oko i że wszyskto Wam się podoba:):)

a gdzie jesteś w Irlandii? nie chciałaś tam wyprawić wesela?


Offline kattis

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • data ślubu: 27.09.2008r.
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 6 Sierpnia 2007, 14:00 »
jesteśmy w irlandii,ale nawet przez myśl nam nie przeszło robić wesela tutaj.Po pierwsze to w przyszłym roku sciagamy do POlski juz na stale,a po drugie to koszty takiego wesela byłyby nieziemskie!Zaplacic gosciom za dotarcie tutaj i noclegi kosztowalyby fortune,no a same koszty zrobienia  jakiejkolwiek wiekszej imprezy tu sa poronione.Także został rok i oby zleciał jak najszybciej;)





Offline monia123
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.10.07
Odp: Stara Strzecha - proszę o szybkie opinie ;)
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Sierpnia 2007, 08:57 »
Witam, ja własnie sobie załatwiłam tą restauracje, mam miec ślub bo robimy tylko cywilny na 35 os.  wiec małą sale mamy i jak narazie zrobiono na mnie dobre wrażenie, z tego co słyszałam sa tam dwie babeczki ktore prowadzą wiec zalezy chyba na jaką sie trafi.  Słyszałam od znajomych ze podaja tam dobre jedzenie podobno mozna sobie zamówic swojskie jadło bo zamówiła sobie znajoma ale to jest jak wesele na duzo osób.