e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Zna ktoś zespól Vega z Bydgoszczy?Albo inny z Bydgoszczy lub okolic wart polecen  (Przeczytany 2592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulaPrzem Kobieta

• nowicjusz
    • Zapraszam do mojego odliczanka:)
  • data ślubu: 08.08.2008
Czy ktoś słyszał jak ten zespól gra??? Albo zna opinie na ten temat??? Będę wdzięczna za wszelkie info.  A może znacie jakiś wart polecenia zespół z Bydgoszczy lub okolic???? BŁAGAM O POMOC!!!!!! :-\

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Własnie, zespół VEGA - zna ktoś? słyszał? polecacie?

Offline Demonica Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.06.2010
ja ich słyszałam jak byłam na sylwestra od razu wzięłam wizytówkę Mi się podobał ale na weselu nie słyszałam A tak wogóle to jest dużo opini o tym zespole na forum i raczej wszystkie pozytywne

Offline Kasiuniuńka Kobieta

• zapraszam!!!
  • bywalec
  • data ślubu: 02.08.2008
ja miałam na weselu i poprawinach zespol VEGA ;D i baaaardzo baaardzo ich polecam...

Offline Demonica Kobieta

• nowicjusz
a możesz powiedzieć ile oni sobie liczą??? Ja tez właśnie myślałam o nich na wesele i poprawiny

• zapraszam!!!
  • bywalec
moim zdaniem nie byli drodzy!!! 1500 za wesele i  polowa czyli 750 poprawiny! i naprawde rewelacyjnie grali i spiewali! babeczka super glos!!!
poza tym ze wszystkim mozna bylo sie dogadac - co chcielismy to mielismy czego nie chcielismy nie mielismy! chociaz my w duzej mierze zostawilismy im wolna reke i nie zalujemy bo bylo super! potrafili rozkrecic i porwac wszystkich na parkiet! goscie sa zachwyceni!

Offline Demonica Kobieta

• nowicjusz
no to faktycznie nie drodzy  :D A jeszcze jak mówisz że fajnie grali i potrafili zabawić to jestem juz bliższa decyzji  :D

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Grają nieźle, zaklepalismy sobie u nich termin.....Wczoraj pojechalismy zobaczyć film, posłuchać jak grają. Straciliśmy czas na dojazd, siedzieliśmy u nich godzinę. Bylismy zdecydowani podpisać z nimi umowę (zespół + kamera +fotograf). Zwłaszcza, że jeszcze dzień wcześniej obiecali trzymać nam termin przez tydzień. I co się okazało? Podpisali umowę z kimś innym!!! Jestem załamana.......

• zapraszam!!!
  • bywalec
uuu.. przypuszczam ze przez pomylke tak sie stalo!
my rowniez mielismy ich caly pakiet bo i zespol i fotografa i kamere! i naprawde jeszcze raz goraco ich polecam!

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Pomimo, że zespół Vega u nas nie zagra, wzięlismy od nich kamerzystę. Próbki filmów, które oglądaliśmy, zrobiły na nas duże wrażenie. Jesli więc ktoś szuka kamerzysty, polecam ich.

Offline Sandra87 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 12.06.2010 :):)
16. 08. 08 byłam na weselu z ich udziałem.  Musze przyznać że naprawde zespół bardzo fajny , bardzo ładnie prowadzili całą zabawe.  Równiez planuje wynająć ich na wesele.  Chciałam zapytać o ich kamerzystę i fotografa. . .  Jak wrażenia?? Pani fotograf robiła również zdjęcia gościom , co bardzo mi sie podobało - słyszałam od kuzynki że mam z narzeczonym bardzio ładne zdjęcia  i że moi rodzice też mają ładne.  Dlatego chciałam zapytac jak Wam sie podobał fotograf i kamerzysta?? Ile wcześniej rezerwowaliście termin?? Pozdrawiam!

• zapraszam!!!
  • bywalec
my w piatek odebralismy zdjecia i plytke! poprostu boskie i to i to! :)
a teledyski jakie fajne!!! i niespodzianka mial byc tylko jeden teledysk a ich jest az 4!!! jezeli jeszcze raz mialabym wybierac fotografa i kamerzyste to wlasnie ich! powaznie dziewczyny rezerwujcie terminy poki maja wolne terminy!
nie ukrywam troszke mielismy cykora o to jak sie spisza bo nie sprawdzilismy ich w ogole.. mlodzi no i malo znani!!! tylko fragmenty jednego wesel ktory filmowali widzielismy i to tak w biegu, kilka zdjec pana fotografa i postanowilismy ich wziac! nie zawiedlismy sie!!!

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Na stronie internetowej zespołu są próbki ich twórczości. Za dodatkową opłatą 300zł para dostaje teledysk do wybranego przez siebie utworu. Zawiera on migawki z całego dnia. Fajna sprawa!