e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Lista prezentów dla Państwa Młodych  (Przeczytany 1670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nefretete1001 Kobieta

• nowicjusz
Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy, mam ogromną ilość ślubów w tym roku i powiedzmy, że połowę mam już za sobą :) i tu pojawia się problem bo kończą mi się pomysły na prezenty :) a czasami to nie wiem co kupić, bo np państwo młodzi juz prawie wszystko mają albo to co chce kupic jest już zarezerwowane przez kogoś innego.  Zresztą chciała bym wiedzieć czy dobrze robimy z moim lubym , że dajemy prezenty zamiast pieniędzy w kopercie? Nie lubie dawać pieniędzy, bo uważam że jak dostana od nas prezent to będą mieć taką pamiatkę ze ślubu a z tego co widze coraz więcej osób daje tylko i wyłacznie koperty, więc my postanowiliśmy wytrwać przy prezentach :) może ja zaproponuję kilka rzeczy, które mam na myśli a wy wypowiecie się, czy takie prezenty to akurat czy raczej nie bardzo :) a może ktos dostał coś podobnego i będzie mógł mi doradzić?
W Pażdzierniku jadę na ślub do bliskiego kuzyna i myslałam nad takaimi prezentami :
1.  Kpl eleganckich ręczników razem z szlafrokiem dla niej i dla niego
2.  Kpl sztućcy na 12 osób (ale tu mam dylemat bo tam noże są, a nozy podobno się nie daje )
3.  Pięky wazon z krosna ale tu cos muszę dokupić bo takie wazony w ok 120 zł
4.  Może jakiś obraz, ale to już ostatecznośc nie znam wystroju mieszkania bo kuzyn niedawno się przeprowdził :(
5.  Zestaw do Fondue i tu tez mam dylemat czy będą korzystać?
Koniec moich pomysłów :(

Offline met Kobieta

• Młoda Żonka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: [size=
Od siebie dodam - kosz piknikowyy. Lemmy to dostała, o ile dobrze pamiętam.
Uważam, że to super prezent dla Młodych!

Poza tym - np. komplet filiżanek - dość oklepane, ale te filiżaneczki są naprawdę takie śliczne, że każdemu na pewno się spodobają.

Piękny, satynowy komplet pościeli - zawsze się przyda! Nawet jak się dostanie 5 sztuk.

• nowicjusz
Filizanki świetny pomysł !!! Cos mi tam porcelana po głowie chodziła, ale zestaw obiadowy to nie na moja kieszeń a filizanki sa bardzo fajnym pomysłem :) może jeszcze ktoś cos dorzuci :)

Offline justyska Kobieta

• bywalec
Ja zwykle daje pieniadze i sama tez wolalabym dostac pieniadze zamiast  prezentow,dlatego ze mieszkam za granica i nie bede miala jak to wszysko zabrac ze soba!!!Majac pieniadze moge sobie kupic to co mi sie podoba na miejscu!!!!Takie jest moje zdanie!!!!

• nowicjusz
oj tu się niestety zgodzę jak jestes za granica to raczej prezenty odpadają, dobrze że kuzyn w Polsce mieszka więc prezent jak najbardziej może być :) kasy nie lubie dawać i raczej nie dam wole prezent choć zawsze mam problem z wyborem :) ale taka juz jestem :) :)