e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: czy ktoś się może orientuje....  (Przeczytany 2068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kattis

• użytkownik
  • data ślubu: 27.09.2008r.
czy ktoś się może orientuje....
17 lipca 2007, 20:28
poszukuję  eleganckiego stojaka(wieszaka)na biżuterię.Udało mi się znaleźć na internecie jedynie coś takiego http://lotar.pl/product_info.php?products_id=368  ale ja szukam czegoś ładniejszego. Nie wiem za bardzo jak to się fachowo nazywa-szukałam pod stojakami,wieszakami i nic ciekawego nie znalazłam.Zachorowalam na taki stojak,widzialam tu w sklepie(w Irlandii) taki cuuuuudny ale kosztuje ponad 40EUR i myślałam że może w Polsce udaloby mi sie taniej kupić ale z tego co widzę to ciężko mi będzie taki znaleźć  :(
Ten na zdjęciu kosztuję ponad 50 zł a wcale nie jest ładny.Ten który ja widziałam tutaj jest taki jak ....hmm jak by go opisać-miniaturowa sylwetka kobiety w pięknej sukni ;D Może powinnam zrobić zdjęcie-jest na wystawie w sklepie to byloby Wam łatwiej zrozumieć o co mi chodzi.Proszę o jakiekolwiek podpowiedzi  :-*

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Poszperałam trochę.. to się nazywa "ekspozytory do biżuterii"  .. tylko najczęściej są to jakieś popiersia czy np.dłoń...
ale szukaj, może znajdziesz coś, co Cię interesuje  ;D

Offline kattis

• użytkownik
Madzialenaprzepieknie dziekuje za zainteresowanie :-* Rzeczywiście pod takim hasłem jest wiecej tego ale to w zdecydowanej wiekszosci sa takie przedmioty ktorych sie uzywa w sklepach na wystawach itp a mnie  potrzeba tylko i wylacznie do domowego uzytku.Po prostu chcialabym cos ladniutkiego postawic na toaletce, ale przede wszystkim chodzi mi o to zeby wszystkie te wisiorki,pierscionki byly w jednym miejscu.Dziekuje jeszcze raz mimo to ;)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Znalazłam tylko taki

Offline ivonca Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 18.08.2007
Znalazlam cos takiego, moze o to chodzi :?:

a ceny b. niskie, jesli o to chodzi to podam stronke na priv
« Ostatnia zmiana: 18 lipca 2007, 19:36 wysłana przez ivonca »

Offline kattis

• użytkownik
ivonca   :skacza: :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2: :los: :hahahaha: :Najlepszy: :brawo: pieeeeeknie dziękuję!!!! dokładnie o takie mi chodziło!!!podaj stronke plis,i napisz jak Ci się udało znaleźć,pod jakim hasłem ?jestes wielka,jeszcze raz dzieki  :przytul:

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
nie wiem, czy mogę podać stronę, chociaż nie wiem po co ta konspiracja  ??? kliknij na właściwości zdjęcia, skopiuj adres, wklej w pasek.. usuń resztę adresu, zostaw do "pl" i wyświetli Ci się strona sklepu   ;D

Offline kattis

• użytkownik
Madzialena ze tez wczesniej na to nie wpadlam ::) Zrobilam tak jak napisalas,rzeczywiscie oferte maja bardzo bogata w tym sklepie ale zdecydowanym minusem jest to ze minimalna kwota zamowienia to 300zł ??? Pierwszy raz spotykam sie z tak wysoka min cena zamowienia w sklepie internetowym.No ale coz,teraz jestem pewna ze jeszcze cos znajde innego:) Dziekuje za informacje!

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
tez weszlam na ta stronke - maja duzo fajnych rzeczy i ceny bardzo przystepne
tylko ta minimalna kwota to lekkie przegiecie
On 2011
Ona 2013

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
no i niektore rzeczy, takie jak opaski, spinki trzeba chyba hurtowo, po 12 sztuk tam brac
On 2011
Ona 2013

Offline kattis

• użytkownik
Odp: czy ktoś się może orientuje....
27 sierpnia 2007, 18:51

chcialam sie pochwalić ze wlasnie wczoraj dostalam taki wlasnie przeeeeeeeeeeecudowny ekspozytor na urodzinki od mojego przyszlego;)
to wlasnie ten ktory tak mi sie podobal tutaj na wystawie
jak wam sie podoba?

i ujecie numer dwa ;D